Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"Red Lips" Digital Art # Step I
https://i.hizliresim.com/qAYZqQ.png

yorum ve önerilerinizi bekliyorum şu anlık.

etiketler:
@Time Traveler @Shelby
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Şu anki haliyle güzel ve renk geçişleri keskin duruyor. İncelticek misin onları?
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2019 Saat: 14:12)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şu anki haliyle güzel ve renk geçişleri keskin duruyor. İncelticek misin onları?

Burada da yeni bi teknik denemeye çalışıyorum aslında. Bazı kısımlar için evet, bazı kısımlar için hayır :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beratım kendini çok geliştirmişsin eline sağlık ama bi projeni bitirde full şekilde bakalım eserine
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: berartdmr
Tamamiyle bitmiş bir çalışman var mı? Görmek isterim. Bir tasarımı en son hale getirmek gerçekten zor. Bu aşamada da kusur olarak göz garip geldi. Onun dışında çok hoş. Ama dediğim gibi bitirmeni isterim.
Ara
Cevapla PGM
(24-06-2019 Saat: 17:43)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tamamiyle bitmiş bir çalışman var mı? Görmek isterim. Bir tasarımı en son hale getirmek gerçekten zor. Bu aşamada da kusur olarak göz garip geldi. Onun dışında çok hoş. Ama dediğim gibi bitirmeni isterim.

Tamamiyle bitmiş 2 çalışmamı paylaşmış olmam gerekiyor tabii aceleye geldikleri belli. Göz kısmında uğraşıyorum henüz bitmiş değil, ayrıntıları vs. şekillenince daha da güzel duracaktır. Teşekkür ederim yorum için umarım bitirebilirim :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2019 Saat: 16:23)Falcon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Beratım kendini çok geliştirmişsin eline sağlık ama bi projeni bitirde full şekilde bakalım eserine

Teşekkür ederim inşallah biter :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Step II - Şu şekilde
https://i.hizliresim.com/GZ2jDr.png

etiketler:
@Time Traveler @Ausgleicher @Helper
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: Ausgleicher
Saçlarda kullandığın teknik hoşuma gitti. Eline sağlık başarılı :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-07-2019 Saat: 12:10)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Saçlarda kullandığın teknik hoşuma gitti. Eline sağlık başarılı :)

İlk defa denediğim bir teknikti. Güzelmiş açıkçası fakat biraz pratik yapıp geliştirmek gerekiyor sanırım :) Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-06-2019 Saat: 05:48)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: https://i.hizliresim.com/qAYZqQ.png

etiketler:
@Time Traveler @Shelby

Mükemmel olmuş, Berat. Böyle çalışmalar görmek gerçekten sevindirici.Umarım dahada iyi işlere imza atarsın.
Ara
Cevapla PGM
(06-07-2019 Saat: 20:46)Defaultio Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(24-06-2019 Saat: 05:48)berartdmr Nickli Kullanıcıdan Alıntı: https://i.hizliresim.com/qAYZqQ.png

etiketler:
@Time Traveler @Shelby

Mükemmel olmuş, Berat. Böyle çalışmalar görmek gerçekten sevindirici.Umarım dahada iyi işlere imza atarsın.
Değerli yorumun için teşekkür ederim, umarım :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence diğerlerinin arasında en iyisi bu. Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Miss gibi olmuş nihayet yarım bir ss görmedik :D
AromaticCoolInexpectatumpleco-size_restricted.gif
Cevapla PGM
Biraz zor beğeniyorum kendi çalışmalarımı bu da fazla içime sinmedi ama zamanla pratik yapa yapa daha iyisi olacaktır :) Teşekkürler yorumlar için.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
2. adım da başarılı olmuş. Bize taraf sağ yanağına ışık mı vuruyor? Gereğinden daha parlak bir renk gibi.
Ara
Cevapla PGM
(07-07-2019 Saat: 20:00)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 2. adım da başarılı olmuş. Bize taraf sağ yanağına ışık mı vuruyor? Gereğinden daha parlak bir renk gibi.
Işık vurmuş kısım orası evet. Ref fotoğrafa göre bir renklendirme yaptım. Teşekkürler.
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet hoş. Konulara orijinal fotoğrafları da koyabilir misin? Ayrıca bir portfoliyon var mı?
Ara
Cevapla PGM
(10-07-2019 Saat: 18:05)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gayet hoş. Konulara orijinal fotoğrafları da koyabilir misin? Ayrıca bir portfoliyon var mı?

Behance 'de paylaşım yapıyorum lakin bir sitem yok. Bir dahakine inşallah :) @Helper yeni çizimime de yorumunuzu bekliyorum...
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping