Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kart Tasarımı
İlk defa böyle bir şey deniyorum, yapmayı düşündüğüm bir oyun var ve bu yüzden bu tür tasarımlara elimi alıştırmaya çalışıyorum.
Kartlar şu oyununkine bu oyununkine benziyor demeyin, evet bazı oyunların tasarımlarından ilham aldım :)
oVEyqX.pnglZE4PQ.pngVDEB8B.pngZ3Ynj3.png
nlEy9N.png
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık, güzel olmuş. Tanıtım resmi hariç kartları beğendim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2018 Saat: 17:05)arvoX Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık, güzel olmuş. Tanıtım resmi hariç kartları beğendim.

Teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Clash Royale :). Kartlar güzel olmuş.

Taifun
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2018 Saat: 17:26)Taifun Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Clash Royale :). Kartlar güzel olmuş.

Taifun

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet güzel,ellerine sağlık. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2018 Saat: 17:32)La Fontaine Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gayet güzel,ellerine sağlık. :)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ya daha efektli olmasını isterdim, ya da flat tarzda bir tasarım isterdim. Ayrıca yazıyı klasik üst tarafa yazmaktansa çapraz şekilde vs. yapabilirdin. Değişiklik iyidir, denemeden korkma :) Eline sağlık güzel :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2018 Saat: 17:43)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ya daha efektli olmasını isterdim, ya da flat tarzda bir tasarım isterdim. Ayrıca yazıyı klasik üst tarafa yazmaktansa çapraz şekilde vs. yapabilirdin. Değişiklik iyidir, denemeden korkma :) Eline sağlık güzel :)

Öneri ve görüşlerin için teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmuş clash royale'e eklensin bunlar :) şaka bir yana elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2018 Saat: 20:09)#Baran Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel olmuş clash royale'e eklensin bunlar :) şaka bir yana elinize sağlık.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oo Reyiz tasarımlar efsane olmuş , bir kaç oyundan ilham almış olsanda güzel olmuş , ilham almak iyidir .
Yapacağın oyun sağlam olacaksa yardım etmek isterim...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-07-2018 Saat: 23:25)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oo Reyiz tasarımlar efsane olmuş , bir kaç oyundan ilham almış olsanda güzel olmuş , ilham almak iyidir .
Yapacağın oyun sağlam olacaksa yardım etmek isterim...
Çok teşekkürler, şu an ekip toplama aşamasındayım, yardım edebileceğin konuları özelden iletebilirsin :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer maskotları da sen çizdiysen, tüm her şeyi 0'dan yaptıysan ellerine sağlık, büyük emek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-07-2018 Saat: 15:37)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eğer maskotları da sen çizdiysen, tüm her şeyi 0'dan yaptıysan ellerine sağlık, büyük emek.

Maskotları ben çizmedim, onun dışında herşeyi ben yaptım fakat aklımda grafik tab alıp karakter çizimi yapma planı var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-07-2018 Saat: 17:37)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-07-2018 Saat: 15:37)abdullahozturk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eğer maskotları da sen çizdiysen, tüm her şeyi 0'dan yaptıysan ellerine sağlık, büyük emek.

Maskotları ben çizmedim, onun dışında herşeyi ben yaptım fakat aklımda grafik tab alıp karakter çizimi yapma planı var.

Fazla kolay bir şey değil. En az 1-2 yılını vermen lazım bu tarz karakter çizimleri için. Tavsiyem kağıda çizip pentool aracılığıyla çizimi bilgisayara aktarman.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-07-2018 Saat: 19:18)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-07-2018 Saat: 17:37)Escobar Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Fazla kolay bir şey değil. En az 1-2 yılını vermen lazım bu tarz karakter çizimleri için. Tavsiyem kağıda çizip pentool aracılığıyla çizimi bilgisayara aktarman.

Kolay olmadığını koklayarak bile anlar insan Berat :D Tavsiyen için teşekkürler :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Escobar tasarım işlerinde yardımcı olabilirim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(19-07-2018 Saat: 23:13)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Escobar tasarım işlerinde yardımcı olabilirim

Teşekkürler, şimdilik ihtiyaç yok :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping