Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ekip kuruyoruz katılmak isteyenler baksın
Site açıldığında discord sunucunuza katılırım yabancı biriymişcesine eleştiri ve öneride bulunurum :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2017 Saat: 20:21)Helper Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Site açıldığında discord sunucunuza katılırım yabancı biriymişcesine eleştiri ve öneride bulunurum :D

:D güzel olur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2017 Saat: 17:42)metinaydin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Dizi,film,online film,online dizi,sohbet v.b yabancı,tr bütün herşeyi içeren eğlenceli bir site yaratmak istiyorum.
Bunun içinde bir ekibe ihtiyacımız var (dışarıda da ekip üyeleri var fakat daha farklı ve yer altında işler peşinde oldukları için bu işe onları dahil etmek istemedim.)
Çevirmen,Tasarımcı gibi yetenekleri olan insanlara ihtiyacımız vardır yalnız çevirmen öyle google translate gibi şeylerden çevirmemesi lazımdır.
@Novruz kardeşim ile ekibi yönetmekteyim. Konu dışında yorum yapacak insanların yorum yapmasını istemiyorum tutmaz diyecek kardeşleriminde niye tutmayacağı veya önerileri varmı gibisinden yorumlar atmasını istiyorum.
güzel bir proje olacağından eminim. Eğlenceli bir website yaptığımızda tutacağından eminim çünkü daha önce bunu yaptım ve başarılı olmuştum.
Ekibe katılacak kişiler yorum yapsınlar biz iletişime geçelim kendileriyle bu arada;
ücret v.b şeylerde karşılanıcaktır. Ekibe katılacak insanların istediklerini sağlamayı düşünüyorum.(domain,hosting,vps,off shore sunucu,co location sunucu,kiralık sunucu,vds,para gibi...)
"Büyük zekalar, birlikte düşünür."
Malcolm X

Ben yaptım pek işe yaramadı ama başarılar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2017 Saat: 20:26)Alex. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben yaptım pek işe yaramadı ama başarılar.

teşekkürler bize fikir desteği veya yardımcı olabilirsiniz?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar dilerim, kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dizi izleme ve aynı zamanda üyelerin birbiriyle etkileşim bulunabileceği bir platform düşünerek bir tavsiye listesi oluşturdum.

- Üye profili olacak.
- Profilde en son hangi bölümde kaldığı, hangi diziyi izlediği yazacak.
- Üyeler birbirine dizi tavsiye edebilir ya da üyeler için ö.m. olabilir. Onun için hızlı tavsiye gibi bir şey yapabilirsiniz.
- Video oynatıcılarda sıkıntı olmayacak.
- Dizi takvimi olacak. (Haftalık olarak hangi dizilerin düzenli yayınlandığı orada olacak, insanlar böylece her diziye kolayca gününde büyük bir keyifle hazır olmuş, pürdikkat bekliyor olacak.)
- Sağlam bir sosyal medya uzmanı gerekiyor. (Dizi, film vb. şeyler sosyal medyasız olmazsa olmaz. İnsanların haberi olmadan sitenize fazla kişi gelmez. Fakat sosyal medya virüs gibidir yayıldıkça yayılır.
- Reklam yayınlamayacağınız için herkesin ilk tavsiyesi olacaksınız, en başta benim. :D Mesela bir site var. 30 saniyede falan reklam çıkarıyor. Reklam alanlara saygım var. Bu konuda aç gözlü olmam, kazansın derim ancak böyle yüzsüzlük olmaz. Bu ne açgözlülüktür. En son reklam engelleyici kullanmak zorunda bıraktırdı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sağlam video oynatıcı olsun sadece bunu istiyorum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Piyasada onca dizi platformu var. Tutması gerçekten zor. Diğer sitelerden farklı olarak siteye hiç ama hiç reklam koymassanız büyük ihtimal kısa sürede tutacaktır. Ayrıca sağlam bir bota ihtiyacınız var. Reklamsız olacaksa site bende gelebilirim :) Gerçekten düzgün iş yapalım.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-09-2017 Saat: 22:13)Hyponies Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Dizi izleme ve aynı zamanda üyelerin birbiriyle etkileşim bulunabileceği bir platform düşünerek bir tavsiye listesi oluşturdum.

- Üye profili olacak.
- Profilde en son hangi bölümde kaldığı, hangi diziyi izlediği yazacak.
- Üyeler birbirine dizi tavsiye edebilir ya da üyeler için ö.m. olabilir. Onun için hızlı tavsiye gibi bir şey yapabilirsiniz.
- Video oynatıcılarda sıkıntı olmayacak.
- Dizi takvimi olacak. (Haftalık olarak hangi dizilerin düzenli yayınlandığı orada olacak, insanlar böylece her diziye kolayca gününde büyük bir keyifle hazır olmuş, pürdikkat bekliyor olacak.)
- Sağlam bir sosyal medya uzmanı gerekiyor. (Dizi, film vb. şeyler sosyal medyasız olmazsa olmaz. İnsanların haberi olmadan sitenize fazla kişi gelmez. Fakat sosyal medya virüs gibidir yayıldıkça yayılır.
- Reklam yayınlamayacağınız için herkesin ilk tavsiyesi olacaksınız, en başta benim. :D Mesela bir site var. 30 saniyede falan reklam çıkarıyor. Reklam alanlara saygım var. Bu konuda aç gözlü olmam, kazansın derim ancak böyle yüzsüzlük olmaz. Bu ne açgözlülüktür. En son reklam engelleyici kullanmak zorunda bıraktırdı.

Önerileriniz için teşekkür ederim buna karşı çevaplarımız şöyledir:
1. Üye profili olucak
2. bunu yapacağız.
3. bunuda yapacağız
4. Video oynatıcıları büyük ihtimalle kendi player veya hatasız bir medya player yapmayı planlıyorum.
5. Sosyal medya konusunda büyük bir kitle var zaten.
Teşekkürler önerileriniz için dikkate alıcağız iyi günler. (geç cevap verdiğim için kusura bakmayınız, dün gece çalışmalarımız vardı da.)

(12-09-2017 Saat: 22:47)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sağlam video oynatıcı olsun sadece bunu istiyorum
Evet bunu yapıyoruz zaten 
(12-09-2017 Saat: 23:27)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Piyasada onca dizi platformu var. Tutması gerçekten zor. Diğer sitelerden farklı olarak siteye hiç ama hiç reklam koymassanız büyük ihtimal kısa sürede tutacaktır. Ayrıca sağlam bir bota ihtiyacınız var. Reklamsız olacaksa site bende gelebilirim :) Gerçekten düzgün iş yapalım.
Teşekkürler gelirseniz mutlu oluruz bekliyoruz ömden facebook veya wp gibi iletişim adresleri bırakırmısınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sana tavsiyem kazanç için pop-up değil de (Pop-up ziyaretçilerin %99 unu geri gönderir ve o siteye küstürür.) küçük 468x60 bir üste bir alt kısıma banner. He bir de medıa player da film bitti diyelim oraya da küçük reklam bırakabilirsin. Tavsiyem başka reklam bırakmaman (Ya da sistemin oturana kadar koyma) Ama yine de bu senin kararın. Bu ara başka forum ve başka platformlarda forumu şimdiden paylaş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2017 Saat: 11:02)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana tavsiyem kazanç için pop-up değil de (Pop-up ziyaretçilerin %99 unu geri gönderir ve o siteye küstürür.) küçük 468x60 bir üste bir alt kısıma banner. He bir de medıa player da film bitti diyelim oraya da küçük reklam bırakabilirsin. Tavsiyem başka reklam bırakmaman (Ya da sistemin oturana kadar koyma) Ama yine de bu senin kararın. Bu ara başka forum ve başka platformlarda forumu şimdiden paylaş.

Önerin için teşekkürler fakat kazancı başka projelerimden fazlasıyla elde ediyorum. İnsanların mutlu ve seveceği iş yapmak istedim sadece.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Konudaki yorumları okumadım ama şu hususa dikkat etmeniz çok önemli, film paylaşırken izin alın. Allah muhafaza telif hakkı ihlali gibi bir durum olursa çok büyük bela açılır başınıza. Hayırlı olsun şimdiden.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2017 Saat: 12:00)Jerissa Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Konudaki yorumları okumadım ama şu hususa dikkat etmeniz çok önemli, film paylaşırken izin alın. Allah muhafaza telif hakkı ihlali gibi bir durum olursa çok büyük bela açılır başınıza. Hayırlı olsun şimdiden.

Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(13-09-2017 Saat: 11:40)metinaydin Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-09-2017 Saat: 11:02)teknoplatform Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana tavsiyem kazanç için pop-up değil de (Pop-up ziyaretçilerin %99 unu geri gönderir ve o siteye küstürür.) küçük 468x60 bir üste bir alt kısıma banner. He bir de medıa player da film bitti diyelim oraya da küçük reklam bırakabilirsin. Tavsiyem başka reklam bırakmaman (Ya da sistemin oturana kadar koyma) Ama yine de bu senin kararın. Bu ara başka forum ve başka platformlarda forumu şimdiden paylaş.

Önerin için teşekkürler fakat kazancı başka projelerimden fazlasıyla elde ediyorum. İnsanların mutlu ve seveceği iş yapmak istedim sadece.

O zaman çok daha güzel :) bağzı projerinden link atarmısın? destek olmak isterim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
4GYJ0A.jpg
kurulumlara başlanmıştır şimdilik uptade yapıyorum. sunucuda barındıracağız. gelişmeleri haberdar ederim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 11 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping