Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Benim Hakkımda Düşünceleriniz?
Konu altında benim hakkımda düşüncelerinizi yazabilirsiniz. Ayrıyetten sorunu olan varsa benimle ilgili yoruma yazabilirsiniz çözeriz :D

İyi kötü herkes yazsın :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tanımıyorum aslında, sadece deep weble ilgilendiğini biliyorum.
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 00:05)canuzuner Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tanımıyorum aslında, sadece deep weble ilgilendiğini biliyorum.

Eskiden bir heyecan bir merak atılmıştım söylentiler üzerine. Fakat dibe gittikçe söylendiği kadar olmadığını anladım :) Sağol yorumun için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaan Kaan :D,seni ilk Yusuf'un forumunda görmüştüm,tanışmıştık,kısa bir sürede olsa tanıdım seni.Severim saygılı birisin...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Seni GEA'da Sevdim/Tanıdım iyi birirsin
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 00:08)Adolf Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kaan Kaan :D,seni ilk Yusuf'un forumunda görmüştüm,tanışmıştık,kısa bir sürede olsa tanıdım seni.Severim saygılı birisin...

Kurucu olarak görev almıştım.Sonra bazı sebeplerden dolayı bırakmak zorunda kaldım. Sağol yorumun için ;)

(25-06-2017 Saat: 00:09)#MorpHeus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Seni GEA'da Sevdim/Tanıdım iyi birirsin

Eyvallah sağol yorumun için :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok tanımıyorum, fakat bana ve üyelere saygısızlığını görmedim. Yani bi kanklar değilsin :D
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 00:10)beratdemir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok tanımıyorum, fakat bana ve üyelere saygısızlığını görmedim. Yani bi kanklar değilsin :D

Ehehe sağol Berat :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Geleceği Parlak Olan En iyi yetkililerden Birisi.Kendi Adıma Gördüğüm Kadarıyla Destek Olurda birgün eski haline dönerse senin bunda büyük payın olucaktır bundan eminim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 00:20)alperenbaltacı Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Geleceği Parlak Olan En iyi yetkililerden Birisi.Kendi Adıma Gördüğüm Kadarıyla Destek Olurda birgün eski haline dönerse senin bunda büyük payın olucaktır bundan eminim.

Sağolun hocam yorumunuz için :) Beni mutlu ettiniz. Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
az tanırım :D arge oldukdan sonra cok degisdin :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 00:31)Rankings Nickli Kullanıcıdan Alıntı: az tanırım :D bölüm şefi oldukdan sonra cok degisdin :D

Nasıl mesela? :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 00:32)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(25-06-2017 Saat: 00:31)Rankings Nickli Kullanıcıdan Alıntı: az tanırım :D bölüm şefi oldukdan sonra cok degisdin :D

Nasıl mesela? :)

Dahada aktif oldun :D tasarım felan gibi degisimler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Düşüncelerimizi okuyup başkalarının düşüncesini yerine getirmek için sakına olmadığın kişi gibi davranma, çünkü bu zaman gerektirir. Yaşamın boyunca yaşadıkların olaylar kişiliğini olgunlaştırıp, geliştirecektir.

#İyi birisin, yakından tanımak isterim.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 00:41)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Düşüncelerimizi okuyup başkalarının düşüncesini yerine getirmek için sakına olmadığın kişi gibi davranma, çünkü bu zaman gerektirir. Yaşamın boyunca yaşadıkların olaylar kişiliğini olgunlaştırıp, geliştirecektir.

#İyi birisin, yakından tanımak isterim.

Sağol Cem :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Iyi birisin. Insallah daha iyi olacagiz. :)
Bu fikir guzel. Yarin bende hazirlayacagim boyle bir konu :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok seviyorum <3
eski sesini hiç unutmıcam
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 00:57)Orion Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok seviyorum <3
eski sesini hiç unutmıcam

Ehehehe :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
3 yıllık dostum eski forumuma yaptığın iyilikler unutulmaz. CO-Adminim <3
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(25-06-2017 Saat: 01:01)Yusuf K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 3 yıllık dostum eski forumuma yaptığın iyilikler unutulmaz. CO-Adminim <3

Bu hesapla kayıt olmadan önce co-adminlik yaptım :D CapsK :))
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 8 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping