Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
oyunuoyna.10tl.net - tema çizim çalışması index ^^ metinaydin
nRW7kM.png
Yapımı 30 dakika sürmüştür. oyunuoyna.10tr.net/10tl.net sitemize özel bir tema olucaktır kodlanıcak fakat önerilerinizi bekliyorum. forum ve blog tarzında olucaktır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet güzel hocam. Senin çalışmalarına bayılıyorum. :) Sanırım temada cetver kullanmadınız :) Footer tam ortalanmamış hocam.
5bo0ov6.png
React.js  Next.js • Tailwind CSS

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel Olmuş Tebrikler. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-03-2017 Saat: 19:34)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gayet güzel hocam. Senin çalışmalarına bayılıyorum. :) Sanırım temada cetver kullanmadınız :) Footer tam ortalanmamış hocam.

Göz gareri yapıyorum gözler git gide bozuluyor demekki düzelticeğim bildiriniz için teşekkür ederim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Logoyu çok beğendim güzel tema
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-03-2017 Saat: 19:37)ByllEmir Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Logoyu çok beğendim güzel tema

teşekkür ederim 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Gayet hoş thead bir yerden tanıdıık geldi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-03-2017 Saat: 19:52)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gayet hoş thead bir yerden tanıdıık geldi.

aynen theadı game teması ile alakalı bir temadan alıntı olarak yapmıştım. fakat tamamen ham halini alınca onuda düzenlicem Müfettişim.^^
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok harika olmuş hocam kodlanmasını isterim :) Eğer BlueTiger sitemiz olursa bunu kullanırız :)

@metinaydin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-03-2017 Saat: 20:24)Keisly Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok harika olmuş hocam kodlanmasını isterim :) Eğer BlueTiger sitemiz olursa bunu kullanırız :)

@metinaydin

Olabilir. yakın süreçte kodlayacağım ulaştırırım size dosyaları 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Oh miss ;) Eline sağlık.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-03-2017 Saat: 20:32)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Oh miss ;) Eline sağlık.

Teşekkür ederim 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerinize sağlık hocam gayet başarılı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Üst taraf Sana ait degil. Zaten orta kısımla d anlaşılıyor bu. Orta tarafı gamezfor theme ye çok benzettim. Özgün çalışmalarda Başarılar.
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-03-2017 Saat: 17:08)Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Üst taraf Sana ait degil. Zaten orta kısımla d anlaşılıyor bu. Orta tarafı gamezfor theme ye çok benzettim. Özgün çalışmalarda Başarılar.

Milleti yargılamadan önce suçlamaları gerekli kanittan sonra yapsanız iyi olur orta kisimi alıntı yaptığımı üst mesajlarda belirttim. Orta kısım güncellendi fakat bugün oruç olmam nedeni ile çok kalkipta bakasım gelmedi bilgisayarda olduğum zaman orta kisimin header ile aynı şekil olduğunu ve temanın güncel halini ve paylaşımını yapicam. Yargı yapmadan suçlama yapmayınız.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 3 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping