Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sol Theme - Index Çizimi - Ainsworth
Şuan hastayım, iyileşince baştan sona her yerini tasarlayacağım temanın. Index'i de burada.

İndex
p0XpJr.png

Konu İçi
ScJ29w.png

Üye Profil
Sh4OKy.png

Kullanıcı kp
lwz4e6.png
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerine sağlık hocam mükemmel olmuş. Yazıları yazmak yerine öyle yapmak mükemmel olmuş. :) Şu Sol fontun adı nedir ?
5bo0ov6.png
React.js  Next.js • Tailwind CSS

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-03-2017 Saat: 17:53)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ellerine sağlık hocam mükemmel olmuş. Yazıları yazmak yerine öyle yapmak mükemmel olmuş. :)

Teşekkür ederim yorumunuz için :)
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Düzenlediğim için görmemişsiniz galiba. Sol yazısının fontu nedir ?
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
çok güzel olmuş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-03-2017 Saat: 17:56)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Düzenlediğim için görmemişsiniz galiba. Sol yazısının fontu nedir ?

Dropbox'taki arşivimden kalma bir font. İsmi Ace Records.

(24-03-2017 Saat: 17:57)isimsizlordo Nickli Kullanıcıdan Alıntı: çok güzel olmuş :)

Teşekkür ederim :)
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
%15 oranında tamamlanmış bir çalışma eğer tamamlanmamışken bu kadar güzelse ileride bizi daha güzel şeyler bekleyeceğine eminim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Efsane olmuş ellerine sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-03-2017 Saat: 18:12)Ripbyrustavi02 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: %15 oranında tamamlanmış bir çalışma eğer tamamlanmamışken bu kadar güzelse ileride bizi daha güzel şeyler bekleyeceğine eminim.

Yapacağım şeyler;

Üye profili,
Yönetici listesi,
Üye listesi,
Portal,
İletişim formu,
Konu içi tasarımı,
Forum içi - konu listesi tasarımı.

Teşekkür ederim yorumun için :)

(24-03-2017 Saat: 18:21)leojely Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Efsane olmuş ellerine sağlık

atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hocam kodlatacak mısın ?
Yoksa sadece çiziyor musun ?
5bo0ov6.png

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-03-2017 Saat: 18:24)kraljmehmet Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Hocam kodlatacak mısın ?
Yoksa sadece çiziyor musun ?

Kodlatacak biri yok ama olur da biri çıkarsa diye PSD'yi çok düzenli tuttum, eğer kodlayacak biri varsa özelden yollayabilirim PSD'sini.
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
müthiş kodlanmasını isterim :) rengi hoşuma gitti
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-03-2017 Saat: 19:11)S9zerus Nickli Kullanıcıdan Alıntı: müthiş kodlanmasını isterim :) rengi hoşuma gitti

atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık güzel olmuş.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Harika bir çalışma olmuş hocam kodlanmasını isterim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-03-2017 Saat: 19:44)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık güzel olmuş.

Teşekkür ederim yorumunuz için :)

(24-03-2017 Saat: 19:46)Keisly Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Harika bir çalışma olmuş hocam kodlanmasını isterim.

Teşekkür ederim, inşallah birini bulabilirim kodlayacak o zaman :)
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema çizimindeki footer ve header tasarımını sevmedim. Footer ve header kısmını biraz daha yaratıcı yapabilirsin, bu yaratıcılığı kategoride yarattığın tarzda düşünerek yaparsan güzel footer ve header tasarımı elde edersin.

Benim önerilerim bu kadar, tema çizimin hoşuma gitti. Güzel olmuş, ellerine sağlık.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-03-2017 Saat: 20:11)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema çizimindeki footer ve header tasarımını sevmedim. Footer ve header kısmını biraz daha yaratıcı yapabilirsin, bu yaratıcılığı kategoride yarattığın tarzda düşünerek yaparsan güzel footer ve header tasarımı elde edersin.

Benim önerilerim bu kadar, tema çizimin hoşuma gitti. Güzel olmuş, ellerine sağlık.

Teşekkür ederim yorumun için, gelecek tasarımlarımda dikkat ederim*
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İstatistik kısmı hariç gayet iyi işte aradığım gradient. Ancak forumbiti nasıl yaparsın bilmiyorum o koda geçince hiç göründüğü gibi olmaz haberin olsun. Footer da gayet iyi daha ne yapılabilir ki. Mybb bu yani konunun içine mi sokalım footerı, millet tema görünce hep aynı diyorlar da deli oluyorum. Sen bir alternatif çıkar da yapalım. Mybbnin iskelet yapısı böyle sadece onu süslersin.
İstatistik kısmını da değiştir başka alternatifler var bu tarz hoş durmuyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(24-03-2017 Saat: 20:46)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İstatistik kısmı hariç gayet iyi işte aradığım gradient. Ancak forumbiti nasıl yaparsın bilmiyorum o koda geçince hiç göründüğü gibi olmaz haberin olsun. Footer da gayet iyi daha ne yapılabilir ki. Mybb bu yani konunun içine mi sokalım footerı, millet tema görünce hep aynı diyorlar da deli oluyorum. Sen bir alternatif çıkar da yapalım. Mybbnin iskelet yapısı böyle sadece onu süslersin.
İstatistik kısmını da değiştir başka alternatifler var bu tarz hoş durmuyor.

Değiştirmeyi düşünüyorum ben de :D Bitirmeye az kalmıştı hastayım diye biraz aceleyle yaptım
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 13 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping