Konuyu Oyla:
  • Toplam: 7 Oy - Ortalama: 1.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mybb 1.8 Çıktı
Arkadaşalr mybb 1.8 artık çıktı.
Adminlere Ö.m ile gönderdik.
İnşallah Mybb Sürümü 1.8'e Yükseltilecek :)

İnşallah Güncellenir :)

İyi Forumlar...
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkez için mi yoksa su ftp olanlar içinmi olucak?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkes için. Tabi Adminimiz Güncellerse.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Günceller inşşşş süper olurya. Hep bazı özentiler yeni şey açmış onların önüne geçmiş oluruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İnşallah :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence biraz daha yayılmasını beklemek iyi olur tema eklenti vs. ekstralar çoğalsın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence direk yükseltilsin işte :)

Ayrıca yeni eklentiler neler biraz bahsetseniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Haberin kaynağı nedir ? MyBB nin resmi sitesine baktım, böyle bir şey yok ? Olsa kendi hostuma yükleyeceğim.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel Haber Ama Akıla İlk Gelen Soru Ftp Olanlaramı Olucaktır
Yani Ftp Neden Verilmiyor Anlamış Değilim Herneyse Sevindirici Bir HAber.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-05-2012 Saat: 19:39)ZeaScoot Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Herkeze ftp verilse :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

FTP verilmemesinin nedeni açtığınız sitelerin Subdomain olarak açılmasıdır..!

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-05-2012 Saat: 19:44)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

FTP verilmemesinin nedeni açtığınız sitelerin Subdomain olarak açılmasıdır..!
Time Traveler Haber Kaynağın Nere?

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-05-2012 Saat: 19:42)NameLessWarrior Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Herkeze ftp verilse :D

ee nolur yani bu siteyemi saldırı yapılır diğer yabancı hostlar veriyor noluyor sanki makineyimi bozuyor ettiğin lafa bak herkese ftp verilse nolur yani nolur verilse yeter artık ya! başkalarının dikaktsizliği yüzünden bizmi cezasını çekicez olan bizim siteye olucak ftp miz olsa
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben şimdi deyelim yetkili oldum bana ftp verdiler siteyi yenimi açmam lazım yoksa olan siteye ekleniyormu???
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-05-2012 Saat: 19:51)gsmert Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ben şimdi deyelim yetkili oldum bana ftp verdiler siteyi yenimi açmam lazım yoksa olan siteye ekleniyormu???
Siteyle Alakası Yok Sürüm Güncelleniyo Kendi Yükleniyo.
Birde Sitenin ftpsi verilmeyecek st.10tl.net deki ftpen verilecek.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar adminlere o kadar dert yanacagınıza madem o kadar iyi biliyosunuz alın domain ve host'unuzu rahatlayın ! Kimseyede Laf Soylemeyın . Benım sıkıntım vardı sızın gıbı aldım .com'lu site rahatladım .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-05-2012 Saat: 20:05)theqodfather Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar adminlere o kadar dert yanacagınıza madem o kadar iyi biliyosunuz alın domain ve host'unuzu rahatlayın ! Kimseyede Laf Soylemeyın . Benım sıkıntım vardı sızın gıbı aldım .com'lu site rahatladım .

açıkcası burda ne aradığını merak ediyorum yanlıs anlama belki kodlar falan için burda olabilirsin cevap bekliyorum sadece
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kaynak nedir?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-05-2012 Saat: 19:44)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: FTP verilmemesinin nedeni açtığınız sitelerin Subdomain olarak açılmasıdır..!

Yanlış biliyorsunuz şefim.Ftp verilmemesinin nedeni subdomain olması değildir.İstenirse cPanelden subdomain için farklı ftp şifresi yapılabilir.Host adresi aynı olur kullanıcı adı (root) farklı ve şifre farklı olur.Benim hostumda 15-20 tane subdomain var.Arkadaşım ile ortak kendi subdomainlerimin şifresini farklı yapabiliyorum.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar Mybb 1.8.0 çıkmadı temmuzda çıkacaktır bilginize çıkan mybb sürümü 1.6.8 dir İyi Forumlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping