Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Citylight Theme [BİTTİ]
TemaDükkanı'nın ikinci teması olan Citylight Theme bitti. İyi kullanımlar..

RESİMLER:
f8f98iv.png

4R9IiLI.png

h1TgSx5.png

zEnfRvM.png

DEMO: TIKLA (ÜST TARAFTAN CİTYLİGHT THEME'Yİ SEÇİN)

ÇİZİM: Corleone
KODLAMA: #Gokss

TEMA İÇİN TIKLAYIN
RAR ŞİFRESİ: temadukkani.10tr.net
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize Saglik Yine Güzel Bir Calisma Olmus :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2015 Saat: 17:28)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize Saglik Yine Güzel Bir Calisma Olmus :)
Teşekkürler, ftp alsam da temaları atsam daha iyi olacak :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. Özellikle giriş paneli çok hoşuma gitti.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2015 Saat: 17:29)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık güzel bir çalışma olmuş. Özellikle giriş paneli çok hoşuma gitti.
Teşekkür ederim :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel elinize sağlık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Guzel bir iş çıkardık. Daha iyileride gelicek..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2015 Saat: 17:34)Delete Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel elinize sağlık
Teşekkürler..
(27-07-2015 Saat: 17:40)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Guzel bir iş çıkardık. Daha iyileride gelicek..
İnşallah..
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2015 Saat: 17:29)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-07-2015 Saat: 17:28)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize Saglik Yine Güzel Bir Calisma Olmus :)

@#Gokss Merak Etme Alirsin Zaten Suan St.10tr.net Sunucusu Kapali Baglanamiyoruz Sunucunun CMD sinde Hata Var Fakat Sende Sunu Gözlemliyorum Kendi Siten Icin Calisiyorsun Yani Oraya Upload Ediyorsun XML yi Üye Olan Indirir Mantigiyla Haraket Ediyorsun Bence Bütün XML lerini Bedava Bir Hosting Alarak Oraya Upload Et FTP Alincada Tasirsin Ve Konularini Düzenlersin Benim Dedigim Taktik Daha Makuldur Hem Böylece FTP Almani Kolaylastirirsin Yine Kendi Fikrin Önemli Tabiki Iyi Günler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2015 Saat: 17:34)Delete Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel elinize sağlık

(27-07-2015 Saat: 17:40)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Guzel bir iş çıkardık. Daha iyileride gelicek..

(27-07-2015 Saat: 17:47)#Pirate Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-07-2015 Saat: 17:29)#Gokss Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

@#Gokss Merak Etme Alirsin Zaten Suan St.10tr.net Sunucusu Kapali Baglanamiyoruz Sunucunun CMD sinde Hata Var Fakat Sende Sunu Gözlemliyorum Kendi Siten Icin Calisiyorsun Yani Oraya Upload Ediyorsun XML yi Üye Olan Indirir Mantigiyla Haraket Ediyorsun Bence Bütün XML lerini Bedava Bir Hosting Alarak Oraya Upload Et FTP Alincada Tasirsin Ve Konularini Düzenlersin Benim Dedigim Taktik Daha Makuldur Hem Böylece FTP Almani Kolaylastirirsin Yine Kendi Fikrin Önemli Tabiki Iyi Günler...
Amaç üye çekmek değil mi zaten ?
10tr.net in bir sitesine üye almak değil mi ?
XML ler sitede tema açıldıktan 5 sonra ekleyeceğim :=)
Hiç eklemezsen ne anlamı var değil mi ?
@#Pirate
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Göksel sen 2 tema bitirdin Alperen daha benim temamı bitirmedi :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2015 Saat: 17:54)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Göksel sen 2 tema bitirdin Alperen daha benim temamı bitirmedi :D
Bilmiyorum, işleri varmış ayrıca geziye de gidebilirmiş..
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
[quote pid='523821' dateline='1438004841']
[/quote]
Amaç üye çekmek değil mi zaten ?
10tr.net in bir sitesine üye almak değil mi ?
XML ler sitede tema açıldıktan 5 sonra ekleyeceğim :=)
Hiç eklemezsen ne anlamı var değil mi ?
@#Pirate

Tabiki Cekebilirsin Ama Burayada Önem Vermeni Tekrar Ve Tekrar Öneririm . Iste Ne Güzel kendince Bir Cözüm Yolu Buldun :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık , güzel tema denemeliyim 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2015 Saat: 18:07)EmreClon Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize sağlık , güzel tema denemeliyim 
Teşekkürler, temaları seriye bağladık bu arada :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize Sağlık Dostlarım :) Süper
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2015 Saat: 19:51)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize Sağlık Dostlarım :) Süper
Teşekkürler :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2015 Saat: 19:51)Albırt Enişten Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize Sağlık Dostlarım :) Süper

Saol. Alher.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel olmuş, emeği geçen herkese teşekkürler.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-07-2015 Saat: 20:33)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş, emeği geçen herkese teşekkürler.

Teşekkürler burak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 4 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping