Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tema Ekibine Girmek İsteyenler ve DeathAngeL Hakkında
DeathAngeL'ın tema ekibine girmesiyle ile birlikte böyle bir duyuru konusu açmaya gerek duydum. Buna adaletsizlik diyen bazı arkadaşlar var. Onun için bir açıklama yapmam gerekiyor. Bakın, her ekibin lideri kendi ekibine uygun gördüğü kişiyi adminlere söyleyerek onu ekibe dahil edebilir(tabii adminler de inceleme yaptıktan sonra). DeathAngeL zaten Bölüm Şefi Ekibi 1. Seviye olacaktı. Adminlerle görüşmüş bu konuda. Benim ekibim küçük olduğu için onu ekibime davet ettim o da kabul etti. Tema hakkında bilgileri var, ben ona daha fazlasını katıyorum şimdi, yani eğitiyorum. Yaptığım açıklamayı yeterli görmeyen ya da bazı kişilere haksızlık yapıldığını düşünenler bu konuya yazabilir.
Şimdi ekip alımlarına gelelim. @DeathAngeL ekibe katıldığında @#Pirate'den de bir katılma isteği geldi. Ben de daha fazla istek geleceğini düşündüm ve de buraya nasıl ekibe gireceğinizi söylüyorum. İlk istediğinizde belirli bir süre zarfı sizi incelerim. Ayrıca biraz bilginizin olması gerek bu konuda. Çok yeni arkadaşlar katılamaz. O sürede uygun gördüğümde, sizi tema ekibine katmak için adminlere istek yollarım, takıldığım konularda da diğer jüri üyelerine sorarım. Ekibe girdiğiniz anda da sizi tema yapımı için eğitmeye başlarım. XML çıkartmayı vb. yöntemleri de öğretirim ayrıca.
Umarım açıklayıcı olmuşumdur. İyi forumlar...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hiç Olmazsa Güzel Oldu Bu Duyurun Tema Ekibine Girersem Güzel Çlaışmalar Yaparız Neyse İyi Günler...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Desene Ekip İyice Batıcak :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mert beni biliyorsun :) cok istemistim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herkesi bekleriz ve cok mutluyum
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 11:38)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkesi bekleriz ve cok mutluyum

Çok Mutlusunda Hak Ettiğini Düşünüptemi Girdin acaba ??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 11:37)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Desene Ekip İyice Batıcak :)

Neden Öyle Dedinki :D Yoğunluk Olur Diyemi 

@SunXDizayn
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 11:37)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Desene Ekip İyice Batıcak :)
Ben adamları özenle seçeceğim merak etme sen.

(06-06-2015 Saat: 11:37)ufufuk Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mert beni biliyorsun :) cok istemistim.
Şimdi istiyorsan gel kapımız açık.

(06-06-2015 Saat: 11:39)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(06-06-2015 Saat: 11:38)DeathAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkesi bekleriz ve cok mutluyum

Çok Mutlusunda Hak Ettiğini Düşünüptemi Girdin acaba ??

Sizin Burak'la derdiniz nedir acaba ??
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Power , burakla hiç bir derdim yok derdim olsa böyle olmaz suan forumu ayağa kaldırırdım Sizce de Hakediyormu ? yanlış anlamayın aramda hiç bir sıkıntı yok ama beni çileden çıkarıyor EmreKrmn'ı Ozaman Lider Yapar Ondan kat ve kat daha iyi temaları var...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bırak Mert. Konuşsun dursunlar benim onlarla derdim yok onların benle derdi var sanırım :)

------------------

Tema yapacağım durun siz :)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@DeathAngeL Hayırlı Olsun Kardeşim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(06-06-2015 Saat: 11:43)SunXDizayn Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @#Power , burakla hiç bir derdim yok derdim olsa böyle olmaz suan forumu ayağa kaldırırdım Sizce de Hakediyormu ? yanlış anlamayın aramda hiç bir sıkıntı yok ama beni çileden çıkarıyor EmreKrmn'ı Ozaman Lider Yapar Ondan kat ve kat daha iyi temaları var...

Konuyu okumadın galiba sen. Yeni gelen görevlileri eğitiyorum. Lider tek kişi olur ayrıca. Yöneticilikte çok fazla tema yeteneğine bakılmıyor.
-
Lider olmanın sorumluluğunun ne kadar fazla olduğunu biliyor musunuz ayrıca? Kimse kalkışmasın bu işe. Aynı anda kaç işi idare ediyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@WarTR Teşekkür ediyorum :)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Acaba sen tema ekibindeysen EmreKrmn neden tema ekibinde ? Karışıllık olmuş sanırım sen tema ekibndeysen EmreKrmn ın admin olması gerekiyor .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: EmreKRMN
Hala boşluk varsa gelebilirim tema ekibine tabii uygun görürsen @#Power
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Evet simdi istiyorum.

Burak hayirli olsun,basarilar dilerim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@xoxox İyice Büyütüyorsun Olayı
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim Ufuk :)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyice saçmalamaya başladınız. EmreKRMN bu forumla fazla ilgilenmiyor. Yetenekleri aynı düzeyde olmayabilir. Yönetici vasfı da önemli. EmreKRMN'ın eski olaylarını bilmiyorsunuz..
Ondan dolayı böyle.
@ufufuk, biraz aktif ol forumda, 1 hafta falan inceleyelim seni :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: EmreKRMN
Hayırlı olsun demeyi unutmuşum KB kardeşim.
Olduğum Yetkiler :
Bölüm Şefi Adayı ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Bölüm Şefi 2.Seviye ► Emektar Üye ► Bölüm Şefi 1.Seviye ► Emektar Üye

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 6 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping