Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PT Cevo V1 - Rank Çalışması
Merhaba arkadaşlar
Bu gün yaptığım hoş tasarımlarımdan biri olan "Cevo" ranklarını tanıtıcam.
"Cevo" kelimesini ben uydurdum. Okunuşu; Sivo'dur. Yani özel ismi "Cevo". Bu set olarak devam edicektir, Örneğin: Cevo v1, Cevo v2 gibi devam edecek inşallah.

Şimdide İlk Cevo Çalışmam:

PT Cevo V1
----------------------------------------
EEZDRz.png
LoLDn0.png
q2rvWZ.png
JEvDl5.png
pYLnGo.png
jYo6QW.png
VybD3B.png
4R5zG7.png
----------------------------------------

Arkadaşlar bunlar düz renklerden oluşmaktadır. Stroke'ları (kenar renkler) beyazdır.
PSD'sini kaydetmedim o yüzden PSD boşuna istemeyin yok, ama PT Cevo v2'de PSD'sini mutlaka kayıt edicem.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlke Göre İyi Olmuş.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-11-2014 Saat: 19:38)Oyun Torrent Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlke Göre İyi Olmuş.

Dostum ilk değil bu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-11-2014 Saat: 19:39)point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2014 Saat: 19:38)Oyun Torrent Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İlke Göre İyi Olmuş.

Dostum ilk değil bu.

Bilmiyordum. 

Yinede Güzel.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-11-2014 Saat: 19:40)Oyun Torrent Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2014 Saat: 19:39)point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Dostum ilk değil bu.

Bilmiyordum. 

Yinede Güzel.

Saol.
Bu özel olduğu için senin tarzın olmayabilir. Bu tarz rankların adını Cevo(Sivo) koydum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu tip rankları tasarım bilmeyen birisi gözleri kapalı yapar, çok kötü..
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani basit fakat eline sağlık emek var yinede idare eder .. :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-11-2014 Saat: 19:44)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu tip rankları tasarım bilmeyen birisi gözleri kapalı yapar, çok kötü..

Sen hayla burdamıydın ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Point araya girmek istemem fakat görüşlere açık olmalısın her görüşe bu tarz çıkışlarda yapmamalısın adam görüşünü söylemiş saygı duymalısın bana kalırsa.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-11-2014 Saat: 19:47)point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2014 Saat: 19:44)#Captain Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu tip rankları tasarım bilmeyen birisi gözleri kapalı yapar, çok kötü..

Sen hayla burdamıydın ?

Senin gibi veletler yüzünden verdiğim emekleri boşa sarfedecek birisi değilim, burada boş laf edeceğine tel numaranı verirsin olayı çözeriz tamammı gülüm?

- Bak nasıl zindan oluyor sana bu forum sen devam et bende devam ederim np..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-11-2014 Saat: 19:49)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Point araya girmek istemem fakat görüşlere açık olmalısın her görüşe bu tarz çıkışlarda yapmamalısın adam görüşünü söylemiş saygı duymalısın bana kalırsa.

Ben bişi demedimki sadece gittiğini dile getirdi ama hayla gitmemiş onu merak ettim sordum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-11-2014 Saat: 19:52)point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2014 Saat: 19:49)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Point araya girmek istemem fakat görüşlere açık olmalısın her görüşe bu tarz çıkışlarda yapmamalısın adam görüşünü söylemiş saygı duymalısın bana kalırsa.

Ben bişi demedimki sadece gittiğini dile getirdi ama hayla gitmemiş onu merak ettim sordum.

Benim o konuma tekrar bak ve şu cevabımı tekrarlıyorum.

Senin gibi veletler yüzünden verdiğim emekleri boşa sarfedecek birisi değilim, burada boş laf edeceğine tel numaranı verirsin olayı çözeriz tamammı gülüm?

- Bak nasıl zindan oluyor sana bu forum sen devam et bende devam ederim np..

Benim için artık destek.10tl.net kuralları yok demekki adminler tıklamıyor bende kuralları tıklamam bu kadar basit..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlke Göre (Şimdide İlk Cevo Çalışmam) iyi. eline sağlık

Banlı, Üye, Admin yazı fontu nedir?

özel değilse atar mısın?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Edward hocam Çevo'yu set halinde yapıcak  herhalde mesela Çevo Rank Çalışması V1,V2,V3 vb. vb. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
''veletler'' tabiri çok sert değilmi? arkadaş sadece siz hala buramadamıydınız? diye sormuş bukadar sert çıkılacak bir durum yok.

Ranklar başarılı fakat daha iyi olabilirdi elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-11-2014 Saat: 20:08)Midles Nickli Kullanıcıdan Alıntı: ''veletler'' tabiri çok sert değilmi? arkadaş sadece siz hala buramadamıydınız? diye sormuş bukadar sert çıkılacak bir durum yok.

Ranklar başarılı fakat daha iyi olabilirdi elinize sağlık.

Bence hiç sert değil, hatta az bile daha kötü bir şey bulmak lazım..
- Aramızda bir husümet var ve onun yaptığı gibi bende her konusunu kirleteceğim, sen karışmazsan iyi olur..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar hepimiz barışıp arkadaş kardeşlik ortamı oluştursak ne olur ? husümeti çözüp hep beraber tüm herkese 10tr.net için çabalayıp uğraştığımızı göstersek ne olur ? Dışardan gelen ziyaretçiler bizi bu halimizi görse tercih edicek midir sizce ? 

Bence barışmak varken niye bu kin ? tasarım mı yapmış ? eksiklerini söyle,fazlalıklarını söyle ama aşağılamaya gerek yok cem ben sana diyorum.

[Fazla konuştum kusura bakmayın]
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-11-2014 Saat: 20:18)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar hepimiz barışıp arkadaş kardeşlik ortamı oluştursak ne olur ? husümeti çözüp hep beraber tüm herkese 10tr.net için çabalayıp uğraştığımızı göstersek ne olur ? Dışardan gelen ziyaretçiler bizi bu halimizi görse tercih edicek midir sizce ? 

Bence barışmak varken niye bu kin ? tasarım mı yapmış ? eksiklerini söyle,fazlalıklarını söyle ama aşağılamaya gerek yok cem ben sana diyorum.

%100 haklı
ama captain bu işte düzenleyemezsin anca kendini düzeltebilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kavga çıkartıcak kelimeler kullanmasak lütfen birbirinizin konularına mesaj atmayın görüşünüzü söyleyin fakat aşağılamayın ki üyelerimiz ve ziyaretçilerimizde kaçmasın RİCA EDİYORUM.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(11-11-2014 Saat: 20:20)point1234 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-11-2014 Saat: 20:18)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaşlar hepimiz barışıp arkadaş kardeşlik ortamı oluştursak ne olur ? husümeti çözüp hep beraber tüm herkese 10tr.net için çabalayıp uğraştığımızı göstersek ne olur ? Dışardan gelen ziyaretçiler bizi bu halimizi görse tercih edicek midir sizce ? 

%100 haklı
ama captain bu işte düzenleyemezsin anca kendini düzeltebilir.

Hala laf atma çabaları boş laf yapma bana, telefon numaranı verde konuşalım?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 6 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping