Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Öneri ; Bütün herkesin yetkisini alın ? ...
Exclamation 
Dediğim gibi bütün görevini yapmıyan yetkililerin yetkisini alın ?

Nedenmi bugün açtığım 5.ci konu üzerine bile bir yardım eden olmadı, görevliler bunun içinmi var anlamadım özel hayatları var biliyorum, ama yetki aldıysa sorumluluğunu bilecek, zaten destek veren yok forumun adı destek genel destek veriyoruz genel destek logosudur şusudur busudur ama bi yetkili değilde normal üyeler veriyor, şikayet gelince başlıyorlar yardıma ozaman ya yetkilerini alınsın yada direk girdiklerinde bugunun yardım konularına soru cevap bölümüne girsinler o yetmedi bugünki mesajlara tıklasınlar destek versinler bu kadar zormu arkadaş yetkini aldıysan sorumluluğunu bileceksin sabrım vardı oda bitti, yetkili başvurusu yaptım kabul edilsemde edilmesemde istifa edeceğim, sorumluluk bilen yokki dostlarım var yetkili olan onlarada sözüm kırılmasınlar bana ama bunların hepsi gerçek, aday olan adamlar 7-8 gün girmiyorlar 3 gün arayla giriyorlar böyle adaymı olur şefleri geçtim adaylar yardım ederek bölüm şefi olabilir grafiker olabilir hiçbirşey anlamadım artık bıktım yaw, destek verilmeyecekse neden forum genel destek olarak açıldı bırakın ozaman genel forum olsun, yemin ediyorum sabrım tıkandı artık şu yazımı tamamen okuyup cevap verin, Mustafa abi özellikle senin cevap vermeni istiyorum TaaRRuz hocam sizde cevap verin, ama artık ya bi kural gelsin yada forum genel forum olsun ( destek verilmeyecekse amaç ne ? )....
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Katılıyorum Haklısın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bu kadar abarttmaya gerek yok forumdaki bi çok kişi büyük ve bugün pazar aileleri var küçük olanlarda aynı aileleri var olmadıkları bi zaman gelmissindir forum olsalar yardım ederler
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-06-2014 Saat: 21:18)MORQUE Nickli Kullanıcıdan Alıntı: nerdesin bu kadar abarttmaya gerek yok forumdaki bi çok kişi büyük ve bugün pazar aileleri var küçük olanlarda aynı aileleri var olmadıkları bi zaman gelmissindir forum olsalar yardım ederler

Abartmaya gerek yokmu ?

Nasıl gerek yok, ul*n en azından 2-3 yetkili grafikerdir adaydır giriyor bakıyorum konu paylaşıyorlar burası konu yerimi ilk desteğini verirsin öyle paylaşırsın o yetmedi hiç tıklamıyorlar, sen şimdi yardıma ihtiyacın var free forum kurdun yardıma ihtiyacın var hiçbirşey bilmiyorsun 5. konu açıyorsun ard arda sadece kilitliyorlar öbür konunda yardım etmiyorlar hadi onu geçtim tek bi konu açıyorsun olmadı yarın konu açıyorsun oda olmadı birdaha açıyorsun oda olmadı ee bu üye destek için geldiği yerde kalırmı kalmaz ?

Özel hayatları var, belliki yazımı tamamen okumamışsın cevap yazıyorsun dikkatlice oku öyle yorum at...........
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
kardeşim ben 1 senedir bu forumdayım konularıma bak destek istediklerime bak kesin cevap verirler biraz bekle benim konularıma bak hepsine cevap verdiler
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Cem GÕKÇE'ye katılıyorum. Bkz: http://destek.10tl.net/showteam.php . Çoğu yetkili ortalıkta yok zaten. Varolanlardan da nadiren yardımcı olanlar oluyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-06-2014 Saat: 21:24)MORQUE Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kardeşim ben 1 senedir bu forumdayım konularıma bak destek istediklerime bak kesin cevap verirler biraz bekle benim konularıma bak hepsine cevap verdiler

Bırak ya bu işleri,

İstek bölümlerinde hiç cevap verilmemiş konular var yaw, seneyle ilgili değil bu göreviyle sorumluluğuyla ilgili, yetkili olmak istemiş kendisi dimi bak bana hak vereceksin şu yazımı oku ;

Şimdi yetkili olmak için konu açıyor destek veriyor, kabul edildiğinde yetkisine kavuşuyor, ama artık destek vermeyi bırakıyor işine gelince destek veriyor, ama bir görevi almak istediyse sorumluluklarına katlanmalıdır her birşeyin sorumluluğu vardır, bunu unutma ödevsiz hayat yoktur.

(01-06-2014 Saat: 21:28)Neon Blazer Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Cem GÕKÇE'ye katılıyorum. Bkz: http://destek.10tl.net/showteam.php . Çoğu yetkili ortalıkta yok zaten. Varolanlardan da nadiren yardımcı olanlar oluyor.

İşte Yıldıray abi sen böyle konuş varya ben senin herşeyine katlanırım söv sev döv ne yaparsan yap yeterki böyle konuş...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
cem mart 2014 de katilmissin 1200 kusur mesajın var ben 2013 temmuzda katıldım 70 mesajim var senin aradiklarinin bi çoğu forumda mevcut zaten
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-06-2014 Saat: 21:33)MORQUE Nickli Kullanıcıdan Alıntı: cem mart 2014 de katilmissin 1200 kusur mesajın var ben 2013 temmuzda katıldım 70 mesajim var senin aradiklarinin bi çoğu forumda mevcut zaten

Canım kardeşim mesele o değil istediklerim yok sadece banner ararsın normal banner çıkar ama ben özel olarak bir şey istiyorum özel bir şey mevcut olurmu, iyice batıyorsun bence hiç yorum yapma.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ben gördüm isteğini fakat bilerek yapmadım ama neden? diye sorarsan;
on,off,locked ile alakalı şeyler hiç yapmadım,yapmayı denediğimde de ortaya sallama birşey çıktı,kendi ekibimde(kodmaster'de)bile on,off,locked ikonları istedikleri halde yapmadım OnLiNe,Power,Novruz'a falan sorabilirsin.Başka birşey istersen başımla beraber yaparım sorun değil.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
kardeşim özel ne bulunur ki adamlarda hazır kalıpları var klasiklerden seçiyor sana göre ayarliyip atıyor senin için bide ugrasacaklarmi :) kimse için ugrasmazlar bende photoshop kullanıyorum klasik kalıpları indiriyorsun netten oynamayi yapiyosun üstünde atiyosun sonra bukadar
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
kaRanLık-61 Çok Õnceden Nickli Kullanıcıdan Alıntı:Bakıyorum Bazı Yöneticiler Görevlerini Yapmıyor.Görevlerini Yapmayanların Görevi Önümüzdeki 5 Gün İçinde İzlenip Alınacaktır!
  • İsteklere bakmayan grafikerler.
  • destek vermeyen bölüm şefi tema uploaderleri.
  • Genel şef ve üst yöneticiler forumlarıyla ilgilenmeyip üzerlerine düşenlerini yapmayanlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bazı dediklerine katılıyorum bazılarına ise hiç katılmıyorum. Yetkililerin çoğu öğrenci okuluyla dersleriyle ilgileniyordur giremiyordur,hepsinin bir ailesi var her gün foruma girecekler diye bir kural yok olamaz zaten.. Eğitim-öğretim, aile her şeyden önce gelir çünkü burası sanal. Ayrıca amaç destek vermek diyorsun yetkili olamıyorum diye bu kadar yakınıyorsun.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-06-2014 Saat: 21:44)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bazı dediklerine katılıyorum bazılarına ise hiç katılmıyorum. Yetkililerin çoğu öğrenci okuluyla dersleriyle ilgileniyordur giremiyordur,hepsinin bir ailesi var her gün foruma girecekler diye bir kural yok olamaz zaten.. Eğitim-öğretim, aile her şeyden önce gelir çünkü burası sanal. Ayrıca amaç destek vermek diyorsun yetkili olamıyorum diye bu kadar yakınıyorsun.

Tam net bir cevap olsa gerek.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-06-2014 Saat: 21:44)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bazı dediklerine katılıyorum bazılarına ise hiç katılmıyorum. Yetkililerin çoğu öğrenci okuluyla dersleriyle ilgileniyordur giremiyordur,hepsinin bir ailesi var her gün foruma girecekler diye bir kural yok olamaz zaten.. Eğitim-öğretim, aile her şeyden önce gelir çünkü burası sanal. Ayrıca amaç destek vermek diyorsun yetkili olamıyorum diye bu kadar yakınıyorsun.

haklı
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hocam başvurularımı kilitleyin çöpe taşıyın o yetmedi silin, benim yakındığım yok.

Biri bir rütbeye sahip olduysa o rütbenin sorumluluklarınıda üstlenmiştir, yönetim ya yönetim adı üstünde yönetim belirli kurallar belirli sorumluluklar vardır, yetkili olmak o kadar kolay değil basit bir iş değil, sorumluluğunu üstlenmiyen yönetim ekibinde olanlar ne olur forum batar adı üstünde destek forumu bir üye geldi yeni üye oldu hiçbirşey bilmiyor konu açtı cevap verilmedi yine konu açtı yine cevap verilmedi adı üstünde genel destek platformunda destek verilmesse adama cevap verilmesse ne olur ne amacı kalır neden kalsın sebebi ne kalmasının destek almamıyan kişi destek adlı forumda kalırmı kalmaz, benim demek istediğimi anlasaydınız gayet güzel bir tavır ile cevap verirdiniz, ozaman bende bölüm şefi olim hiç destek vermiyim gireyim foruma konu açayım, gireyim konu açayım üyeden banane s*mdemi , değil şu mesajımındaki destek almaya çalışan hiçbir bilgisi olmıyan üye neden burada kalsın sebebi ne bunu açıklayın isterseniz banlayın, ama yetti artık sabrım tükendi vermediler desteği vermediler desteği ne yapacağız ozaman, destek değilmi genel platform mübarek önüne gelen geçen yetkili oluyor bazılarının emeği var hakkını yemeyeyim ama şu sorumluluklarını üstlenmiyenlere acıyorum, rütbe sahibi olduysan o rütbenin o seviyenin o stilin değerini bilip sorumluluğunu kabulleneceksin, aldın yetkini ne oldu, destek vermedin ne anlamı kaldı bi süs ya bi süs, ben görüyorum burada normal üyeler destek vermeye çalışıyor, böyle olacaksa ne işimiz var bu forumda yemin ediyorum artık ya insan bi elini yorar ya rütbesine uygun davranır destek vermeye çalışır o yetmedi destek vermedi git başka yetkiliye söyle konuya yönelt o destek versin adaylara gelince ; bu adaylar neden destek vermiyorda gelip direk konu açıyor bumu bölüm şefliğine terfilik benim bildiğim yönetimde aday nasıl bi üst gruba geçer, destek verir, elinden geldiğinde destek verir, yine destek verir yine destek verir, şu yönetimde görevini bilen iki üç kişi var başka yok..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Herkesin özel bir hayatı var, herkesin ilgilenmesi gereken hayat arkadaşı, dostu , ailesi vs. vs. var. Bu kişiler 7/24 burada durup saniyede destek vermek zorunda değil! 5 Senedir vBulletin'de Ücretli iş yapmaktayım. Ücret verdiği halde 1 hafta bekleyen müşterimde oldu 2 hafta bekleyende. 10 dakika sonra, yarım saat sonra, bir saat sonra veya bir gün sonra cevap gelmedi diye milletin üzerine yürümeyin. Konun altına sorunum hala çözülmedi diyin biraz bekleyin eğer ilgi göstermezler ise üst yetkililere özel mesaj ile bildirin. O bölümün sorumlusu kim ise gereken uyarıyı alır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-06-2014 Saat: 22:16)DieseL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Herkesin özel bir hayatı var, herkesin ilgilenmesi gereken hayat arkadaşı, dostu , ailesi vs. vs. var. Bu kişiler 7/24 burada durup saniyede destek vermek zorunda değil! 5 Senedir vBulletin'de Ücretli iş yapmaktayım. Ücret verdiği halde 1 hafta bekleyen müşterimde oldu 2 hafta bekleyende. 10 dakika sonra, yarım saat sonra, bir saat sonra veya bir gün sonra cevap gelmedi diye milletin üzerine yürümeyin. Konun altına sorunum hala çözülmedi diyin biraz bekleyin eğer ilgi göstermezler ise üst yetkililere özel mesaj ile bildirin. O bölümün sorumlusu kim ise gereken uyarıyı alır.

DieseL hocam o ayrı bu ayrı hocam şimdi bakın bu yetkililer ne yapıyor bi nevi yemin ediyor, rütbesini alıyor ama sorumluluğunu üstlenmiyorlar her bi şeyin sorumluluğu vardır, siz vbullettinle uğraşıyorsunuz parayla yapıyorsunuz , evet sizinde sorumluluğunuz var ama bu farklı o farklı yeni bir üye geldi hiçbirşey bilmiyor destek almak istedi konu açtı cevap yok açtı yine yine cevap yok destek verilmediğini gördü bu forumda kalma sebebi olurmu kaç defadır tekrarlıyorum anlamıyorsunuz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yetki alamadın başkaları aldı yetkiyi alan kişiler forumla ilgilenmiyor ben ilgileniyorum ama alamıyorum diye açtın bu konuyu çok net bir şekilde anlaşılıyor. Avatarına,imzana destek yok yazmışsın kimse sana gel burada zorla destek ver demiyor. Yönetici olup bilerek destek vermiyorsa haklısın, ama özel hayatıyla ilgili bir sebepten dolayı giremiyorsa sıkıntı olmaz.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-06-2014 Saat: 22:27)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yetki alamadın başkaları aldı yetkiyi alan kişiler forumla ilgilenmiyor ben ilgileniyorum ama alamıyorum diye açtın bu konuyu çok net bir şekilde anlaşılıyor. Avatarına,imzana destek yok yazmışsın kimse sana gel burada zorla destek ver demiyor. Yönetici olup bilerek destek vermiyorsa haklısın, ama özel hayatıyla ilgili bir sebepten dolayı giremiyorsa sıkıntı olmaz.

Hala yetki diyorsunuz ya, yaw yetkili olamamam için ne gerekli küfür etmemmi gerekli bunu kanıtlamak için sınırsız ban yemek istememmi gerekli ?

Özel hayatlarından banane rank rütbe yetkiye sahip olmak isteyipte o görevini yerine getirmeyenlerden banane...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping