Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sween Luss şikayet
İşinize Karışmak Gibi Olmasın da,

Bir Üst Yetkili Karar Verene Kadar susmayı Düşünür müsünüz?? Sween ve Kaily??
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2014 Saat: 01:14)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İşinize Karışmak Gibi Olmasın da,

Bir Üst Yetkili Karar Verene Kadar susmayı Düşünür müsünüz?? Sween ve Kaily??
Ben susacamda arkadaş ötmeden duramıyor.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Asıl sen öttükçe bende ötmek istiyorum papağan gibisin maşallah hiç susmuyorsun.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2014 Saat: 01:17)Sωєєη Lυѕѕ ツ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Asıl sen öttükçe bende ötmek istiyorum papağan gibisin maşallah hiç susmuyorsun.
Sayenizde...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2014 Saat: 00:58)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-05-2014 Saat: 00:55)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-05-2014 Saat: 00:53)Sωєєη Lυѕѕ ツ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-05-2014 Saat: 00:49)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-05-2014 Saat: 00:48)Sωєєη Lυѕѕ ツ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Haketmissin ya (:

Helal olsun bana ..
Çok harika şeyler yapmışsın ya kendinle gurur duyuyorsun devam et böyle.

Sana böyle davranmakla Vatani Görevimi yapmış oldum :D
Senin vatani görevin kim kemik atarsa onun peşine takılmak.

Desene kendine bi rakip bulmuşun

Aslına bakarsan düzeldiğini düşünüp seni bugün bölüm şefi yapmayı düşünüyordum.Daha yarım saat öncesinde uyarılarını silsem mi silmesem diye ikilemde kaldım ama şimdi sen kendi kararını vermiş bulundun.Ayrıca adaylığınıda alıyorum, artık üyesin.

(19-05-2014 Saat: 01:02)Sωєєη Lυѕѕ ツ Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-05-2014 Saat: 01:01)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-05-2014 Saat: 00:58)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-05-2014 Saat: 00:55)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-05-2014 Saat: 00:53)Sωєєη Lυѕѕ ツ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana böyle davranmakla Vatani Görevimi yapmış oldum :D
Senin vatani görevin kim kemik atarsa onun peşine takılmak.

Desene kendine bi rakip bulmuşun
Sana yetişmeye çalışıyoruz.

Sen zaten krallığını dibine vurmuşsun ' Kemikci ' :D

Çok ağır bir itham olmuş, tabi bu ithamın çıktığı kaynağıda değerlendirerek hakaret uyarısı, cezası vermiyorum.

(19-05-2014 Saat: 01:07)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: neyse ben arada kaynamadan kaçayım iyi geceler

Çoktan kaynadın.

Konuda kim haklı kim haksız söylemiyorum ama bundan böyle ikinizin forum içerisindeki irtibatınızı kesiyorum.Bundan böyle birbirinizin konularına yorum yapmayacaksınız, birbirinizin mesajlarına alıntı yapıp yanıt yazmayacaksınız.Bundan böyle birbirinize özel mesaj göndermeyeceksiniz bunu bizzat admin kp de ben takip edeceğim.Konu çok alakasız bir atışmadan çok ağır hakaretlerin bulunduğu bir ortama dönüşmüş.Her ikinizinde hataları var.Bunları tek tek söylemiyorum, o daha haklı o daha haksız demiyorum.İkinizde suçlusunuz diyorum.Birbirinizle uğraşmayın.

-Ayrıca online söylemiş yineliyorum, bir yetkilinin ne gibi bir üslup kullanması gerektiğini bilmesi gerekiyor.Bu sözüm teknology'e.

Son olarak Furikanın buradan anlaması gerekense iki kişinin arasına hiç girmemiş olmanın en mantıklısı olduğu.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bence hiçbizaman öyle bi fikriniz olmadı olmucakta zaten benden nefret ettiğinide biliyorum biran bölüm şefi yapmaya karar yazısını okuyunca kalbim durucaktı heyecandan sonrasında içim cız etti

burda tek amacım bölüm şefi olmaktı zaten öylede olucak banlanana kadar :(

neyse herkezden özür dilerim kaily bana karşı kötü davrandığı için böyle yapıyorum barışmak istedim ama kendisi istemedi .
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İkinizde birbirinize yönelik cümleler kurduğunuz sürece bu konu 8-9 sayfa olur. Her ikinizde Sessiz Olun(Olur musunuz)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2014 Saat: 01:18)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bence hiçbizaman öyle bi fikriniz olmadı olmucakta

Laf yiyeceğini bildiğin için yazmışsın ama ben söyleyeceğim.
Seni görüp ötmemek elde değil.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2014 Saat: 01:20)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(19-05-2014 Saat: 01:18)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bence hiçbizaman öyle bi fikriniz olmadı olmucakta

insan gören tavuk gibimi ?

artık bana dalaşmayı kes

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Abdullah hocam,sözüm için öncelikle özür dilerim. fatal küfür etmiş banladım ss'sinide atabilirim isterseniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2014 Saat: 01:21)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

artık bana dalaşmayı kes
Ben sana dalaşmıyorum sen bana dalaşıyorsun.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Her iki tarafın da aynı suçu olduğu için bu tartışma asla bitmez. Araya kaynamamak en iyisiydi. Çok ağır laflar var.

Ya da en baştan konu üst yetkililere ÖM atarak anlatılsaydı Bunlar hiç yaşanmazdı. Furikanın adaylığı da yandı :(
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Üst yetkili konuyu kitlesin daha iyi olacaktır.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu forum kavga etmek için açılmadı. O kadar destek bekleyen konular var. Yetkili olanlar sizlersiniz. Yardım etmekteki öncelik de sizlere ait. Kavga etmek yerine yardım etmeyi deneseniz? Daha fazla uzamadan konu kilitlenebilir mi?
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2014 Saat: 01:25)AloneBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu forum kavga etmek için açılmadı. O kadar destek bekleyen konular var. Yetkili olanlar sizlersiniz. Yardım etmekteki öncelik de sizlere ait. Kavga etmek yerine yardım etmeyi deneseniz? Daha fazla uzamadan konu kilitlenebilir mi?

Bu sebepten ötürü size her zaman açık teklifim.Bilginize.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2014 Saat: 01:25)AloneBoss Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu forum kavga etmek için açılmadı. O kadar destek bekleyen konular var. Yetkili olanlar sizlersiniz. Yardım etmekteki öncelik de sizlere ait. Kavga etmek yerine yardım etmeyi deneseniz? Daha fazla uzamadan konu kilitlenebilir mi?
Ben ona kötü birşey yazmadım.
İşsizlikte çığır açmışsınız dedim yanlış anladı belkide ben durduk yere bu forumda kimseyle kavga çıkarmadım çıkarmamda elbet bi sorunlarım olmuştur.

Ben ona kötü birşey yazmadım.
İşsizlikte çığır açmışsınız dedim yanlış anladı belkide ben durduk yere bu forumda kimseyle kavga çıkarmadım çıkarmamda elbet bi sorunlarım olmuştur.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2014 Saat: 01:23)Kaily Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

artık bana dalaşmayı kes

ben sana söyledim söylemeyi denedim deniceğimde sen kabul etmiyosun konuyu değiştiriyosun vs ben sana naptım bilmiyorumki kusurum ne benim ?

bak görüyomusun yine bi kişinin hayallerini duman ettin yerle bir ettin rütbe almama mani oldun.

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Size bir söz söylenmiş,siz hayla bu durumun üstüne gidiyorsunuz tartışıyorsunuz kavga çıkarmaya çalışıyorsunuz birinin üstüne gidince diğeri başlıyor. konu nereden nereye döndü ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2014 Saat: 01:28)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

artık bana dalaşmayı kes

ben sana söyledim söylemeyi denedim deniceğimde sen kabul etmiyosun konuyu değiştiriyosun vs ben sana naptım bilmiyorumki kusurum ne benim ?

bak görüyomusun yine bi kişinin hayallerini duman ettin yerle bir ettin rütbe almama mani oldun.
Ben mi dedim sana bana durmadan laf at diye Allah'ını seviyosan ben naptım şimdi ?

(19-05-2014 Saat: 01:28)Furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

artık bana dalaşmayı kes

Ben mi dedim sana bana durmadan laf at diye Allah'ını seviyosan ben naptım şimdi ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Herkes özür dilesin, sorun sona ersin.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform