Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
DieseL Şikayet..
(13-10-2013 Saat: 17:12)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013 Saat: 17:11)MeteTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013 Saat: 17:10)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013 Saat: 17:03)MeteTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013 Saat: 16:24)DieseL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi birader.
Sende bunun o şekilde yapıldığını çok iyi biliyorsun.
Daha düne kadar abi diye arkamdaydın gelmişsin bugün bana şikayet konusu açıyorsun. Bunu bilerek açtığını çok iyi biliyorum senin.
Arkadaşın konusunu kilitlemişim adminlerim kellem vurula...

Anıl abiye laf atan eller kırılsın.Anıl abinin sonuna kadar arkandayız.

Bende böyle bir cevap bekliyordum, tahminimce bölünme istiyorsun. Amacına ulaşamayacaksın, medeni bir şikayet konusunda medeni insanların yorum yapmasını istiyorum, ama konu herkese açık o ayrı mesele. Daha ağırı da var söyleyeceklerimin, ama yeri değil sanırım. :)

Söyle fark etmez benim için :)

Sana benzeyenini gördümde senin gibisini gerçekten görmedim, ne bu çirkeflik. Şikayet konumu daha fazla rezil etmeden konumu terketmeni rica ediyorum.

(13-10-2013 Saat: 17:11)furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013 Saat: 17:09)MeteTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013 Saat: 17:05)furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013 Saat: 17:03)MeteTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Anıl abiye laf atan eller kırılsın.Anıl abinin sonuna kadar arkandayız.

bu lafından sonra ceza alabilrsin farkındamısın ?

Bende Furkomm'un arkasındayım nolucak şimdi

sende alabilirsin bu lafının ardından :)

Ceza almak önemli değil :)

sana göre önemli deil bi suç işliyosunki cezasını alıyosun

ben ceza alıcak bi kelime sölemedim bende furkomm'un arkasındayım dedim

sen beddua ettin bildiğin anıl abiye laf atan eller kırılsın nedemek kardeşim ben sana desem şimdi iyimi buna beddua denir beddua dönüp dolaşıp sahibini bulur sen merak etme ...

Sorun yok, irdelemeyelim. Tartışması sürdürürse gereken cevabı kendisi zaten alacak. :)

Hakaret etme.Eteceksen bende senin hakkında şikayet konusu açacağım(tehdit etmiyorum)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(13-10-2013 Saat: 17:14)MeteTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013 Saat: 17:12)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013 Saat: 17:11)MeteTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013 Saat: 17:10)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013 Saat: 17:03)MeteTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Anıl abiye laf atan eller kırılsın.Anıl abinin sonuna kadar arkandayız.

Bende böyle bir cevap bekliyordum, tahminimce bölünme istiyorsun. Amacına ulaşamayacaksın, medeni bir şikayet konusunda medeni insanların yorum yapmasını istiyorum, ama konu herkese açık o ayrı mesele. Daha ağırı da var söyleyeceklerimin, ama yeri değil sanırım. :)

Söyle fark etmez benim için :)

Sana benzeyenini gördümde senin gibisini gerçekten görmedim, ne bu çirkeflik. Şikayet konumu daha fazla rezil etmeden konumu terketmeni rica ediyorum.

(13-10-2013 Saat: 17:11)furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013 Saat: 17:09)MeteTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013 Saat: 17:05)furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bu lafından sonra ceza alabilrsin farkındamısın ?

Bende Furkomm'un arkasındayım nolucak şimdi

sende alabilirsin bu lafının ardından :)

Ceza almak önemli değil :)

sana göre önemli deil bi suç işliyosunki cezasını alıyosun

ben ceza alıcak bi kelime sölemedim bende furkomm'un arkasındayım dedim

sen beddua ettin bildiğin anıl abiye laf atan eller kırılsın nedemek kardeşim ben sana desem şimdi iyimi buna beddua denir beddua dönüp dolaşıp sahibini bulur sen merak etme ...

Sorun yok, irdelemeyelim. Tartışması sürdürürse gereken cevabı kendisi zaten alacak. :)

Hakaret etme.Eteceksen bende senin hakkında şikayet konusu açacağım(tehdit etmiyorum)

Hakedene hakeden söylenilir güzel kardeşim, konun başında da söyledim. Haksızlık karşısında babamı bile tanımam. Bundan dolayı ceza alacaksam bu benden vicdanen birşey eksiltmez.

Rica ediyorum başkaları yorum atmasın, bir densiz yüzünden sizlerinde ceza almasına gerek yok. Sadece üst yetkilileri konuya bekliyorum..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bende şikayetciyim . Beni boş yere banladı forummka.com.nu yu paylaştım (10tl.net den yapıp com.nu ya çevirdim) sonra beni 1otl.net den 10tl.net dışı diye attı .

(açtığım konu : site tanıtma bölümü : 1 kere paylaştım.

ve 10tl.net dışı değildi
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Buda sana söliceğim son şey MeteTR ;

İmzana Baktımda Adaletten Bahsetmişin ama Sen Hiç Öle Deilsin Aç Hadi Bekliyorum Seni Şikayet Et Beni Kim Hakkediyosa O Alır Cezasını Aklın Kalmasın .
Güzel üslupla söz söyleyenleriz;
Mesih’in talebesiyiz; nice ölülere tuttuk da can üfürdük biz.

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bu arada ben #BozKurt DiseL
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(13-10-2013 Saat: 17:14)furikan4554 Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
MeteTR nebiçim adamsın azımı bozdurma burda benim bişey dicem olmucak ama neyse söliyeyim '' Klavye Bebeliği '' Yapma Burda

Laflarına dikkat et hakaret yasaktır.Uyarı aldın.

Yönetim dışı konuya yorum yapmayın.Şikayet konusu açılmış adminler ilgilenecektir.Kavgayı sürdürmeye devam ederseniz ceza alacaksınız.Her açılan şikayet konusunu kavgaya çevirmeyin.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(13-10-2013 Saat: 17:26)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
MeteTR nebiçim adamsın azımı bozdurma burda benim bişey dicem olmucak ama neyse söliyeyim '' Klavye Bebeliği '' Yapma Burda

Yönetim dışı konuya yorum yapmayın.Şikayet konusu açılmış adminler ilgilenecektir.Kavgayı sürdürmeye devam ederseniz ceza alacaksınız.Her açılan şikayet konusunu kavgaya çevirmeyin.

al işte meteTR de benim gibi konuşuyo ama nedense bi uyarıyı ben almışım banla Diasel bekliyorum banla uzaklaştır beni forumdan böle yapıcağına banla gitsin beni bu forumda adamdan sayan yokki

Hz.Mevlana

Türk çocuğu ecdadını tanıdıkça daha büyük işler yapmak için kendinde kuvvet bulacaktır.
Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Online hiçbiriniz bi üyeyi tutmazsınız zaten hep genel şef aday admin adayı bu ne ya

biraz adam olun Allah rızası için ya
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yorumları teker teker okuyorum.Furikan daha önce hakaret sebebiyle sana uyarı vermiştim ama sonra pişman olduğunu belirttin ve uyarını kaldırdım.İkinci kez aynı hatayı yaptın.

Lütfen daha fazla konuya yorum atmayın kitlemek zorunda bırakmayın..

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(13-10-2013 Saat: 17:26)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

OnLiNe Kardeşim Birşey Dicemde MeteTR'de Çok Ağır Konuştu:
"Anıl abiye laf atan eller kırılsın.Anıl abinin sonuna kadar arkandayız."
PGM
Teşekkür verenler:
(13-10-2013 Saat: 17:33)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yorumları teker teker okuyorum.Furikan daha önce hakaret sebebiyle sana uyarı vermiştim ama sonra pişman olduğunu belirttin ve uyarını kaldırdım.İkinci kez aynı hatayı yaptın.

Lütfen daha fazla konuya yorum atmayın kitlemek zorunda bırakmayın..

yanlışın var kardeşim pişman oldum demedim şaka amaçlı olduğunu anladı sonradan adam sende geri kaldırdın ben yaptığım şeyin her zaman arkasındayın pişmanlık hiçbirşeyi geri getirmez .

Hz.Mevlana

Mustafa Kemal Atatürk

Saint

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Konuya yorum atmayın dedikçe devam ediyorsunuz Adminler ilgilenene kadar konu kilit.

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu konu sadece adminlerle sınırlı değil. OnLiNe, öncelikle mete ye uyarı vermen sonra furkana uyarı vermen gerekirdi. Ortalığı gerecek mesajlar atan üyeler artık banlanırken, daha soft davranman bile problem çıkarmazdı.

Furkomm, unutmuş olabilirsin. cPanel'den nasıl yapılacağını sormuş olabilirsin. DieseL'in yaptığını yanlış buluyorum ama mesaj atmamdaki amaç bu değil.

Şimdi kimse kimsenin arkasında durmak zorunda değil biz ne dönekleri gördük aslında DieseL abime şunu demek isterimki furkanı konu açmak zorunda bırakmışsın. Kendisi tema uploader olsaydı bir düşünürdün, ama üye görünce psikolojik olarak böyle davrandın.

MeteTR, attığı mesaj ortalığı son derece gereceğini bildiği halde bu mesajı atmış.

Geri dönelim; Benim dün hayatımı kurtarmış olabilirsin. Ama bu sen birisini öldürdüğünde seni koruyacağım anlamına gelmez. Bu haklının yanında olduğumun(zun) kanıtıdır.

Online mesajları tek tek okuyayım derken hızlı okumuş belliki. Admin mesaj atması değilde konu sahibi görevli değil o yüzden konuyu kilitlemenin ne kadar doğru olduğunu bilmiyorum. Ona admin karar versin. Veya admin adaylarıda karar verebilir.

Görevliler sadece bildikleri bilgiye göre değil yönetim biçimine göre de alınıyorlar. Bu yüzden genel şef olamadım ben. Son zamanlarda forumun durumları bütün yetkililerin kafalarını aşırı derecede karıştırdı. Ben dahil. Yönetim biçimlerimiz değişti. Ama toparlanması gerek.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Furkan cpanel phpmyadmin Sql filan demişsin ama bunun ne alakası var cpanel, sql la vs. vs. sen bunu kendin çok çok iyi biliyorsun öyle olacağını. Hatta kendin söylediğinde oldu. Bunu sende iyi biliyorsun bende şimdi oturupta senin mesajlarını tarayıpta o mesajı bulmaya vaktim yok. senin mesajlarınla kendi vaktimi harcıyamamam.

Peki size sorarım bu adam Bölüm şefi, grafiker ,tema sorumlusu adayı , tema sorumlusu olmuş bunu bölüm şefi adayı bile biliyor. bilmiyor mu biliyor kendiside çok çok iyi biliyor sırf bana gıcıklığından bu şikayet konusunu açtığını da iyi biliyorum.
Küfür bazım biliyorum ama ben ona söyledim üstüne alınma dedim ben dalgasına söylüyorum dedim kaç kere bana gülerek tamam abi dedi.
Ayrıca ben furkana .org adresli bir forumumu hediye ettim gitsin forumculuk admincilik nasılmış görsün dedim tek admin panelinde kalmasın ftp ,cpanel,phpmyadmini tanısın diye verdim. 2 Günlüğüne abimin hosting şirketi saldırı altında kaldı. Furkan ın dediği bana şu eğer bu kötü bir şakaysa hoş değil bütün hitlerimi kaybettim dedi. ardındanda benim yaptığımı iddia etti skypede ortak konuşmaya aldım Galaxyshell'in sahibi Muzaffer abim. Kendisi söyledi iki gün boyunca saldırı altında kaldığımızı.

Şimdi gelelim konumuza;

Bunu buradaki herkes çok çok iyi biliyor böyle birşey olabileceğini ve sadece adminin yapabilcegini. Beni kimse savunmasın sevenler veya sevmeyenler çünkü söylediğiniz her ters laf size uyarı alma riski demektir onun için yöneticiler ve Furkomm'un dışında kimsenin yazmasını istemiyorum...
Bunu bilesiniz...

Şimdi isterseniz yetkimi alın isterseniz beni banlayın ben kendi savunmamı yaptım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sevgili forum üyelerim/görevlilerim,

Şuanda oruçlu bir kafayla çokta sağlıklı düşünemiyorum.Herşeyden ve hepsinden önemlisi forumdaki kardeşliği bozmamaktır.Bugüne kadar furkan ve anılın abi kardeşliğine imrenenler vardı bu forumda.Tercihler kaderi belirler.İnsan bilmediği birşeyi sormakta özgürdü.Adres çubuğundaki destek kelimesinin açıldığı anlam budur.Kitle sınırımız sadece 10TL.NET Dışı domainler için var.Onun dışında herkes istediği yanıtı verebilir.Bariz o haklı sen yanlışsın diye birşey söylemiyorum.Herkesin hatalarını söylüyorum ve dikkat etmesi gerektiğini belirtiyorum.Karşıya bakmadan önce aynaya bakın...Herkes efendiliğini korusun.Cezalandırma sadece konuya hakaret mesajı yazanlar için kullanıcam.VE son kez söylüuorum kilitli konuya cevap yazan olursa gereğinde fazla cevabını alır ve bundan böyle en az gş adayı şikayet konusu kilitleyebilecek haricinde kiltileme yapılmayacak.

ÖNCE ADMİN KP 'den DB yedeğini indir.Sonra yeni hostunda DB oluştur.Boş db nin içine tablo ön ekini yedektekine göre düzelterek içe aktar diyip yükleyeceksin.PHPMYADMINDEN Yapıcaksın bu söylediklerimi yada hangi paneli kullanıyorsan söyle ona göre anlatayım.Bu cpanel için.Plesk se biraz daha farklı.

(13-10-2013 Saat: 17:03)MeteTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(13-10-2013 Saat: 16:24)DieseL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi birader.
Sende bunun o şekilde yapıldığını çok iyi biliyorsun.
Daha düne kadar abi diye arkamdaydın gelmişsin bugün bana şikayet konusu açıyorsun. Bunu bilerek açtığını çok iyi biliyorum senin.
Arkadaşın konusunu kilitlemişim adminlerim kellem vurula...

Anıl abiye laf atan eller kırılsın.Anıl abinin sonuna kadar arkandayız.

Seni bayram tatiline yolluyorum iyice dinlen efendi ol öyle gel.
+10 gün ban.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 20 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform