Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emek Hırsızları + Rep İsteyenler !
Ya yeter artık arkadaşlar emek hırsızlığı yapmayın , benim ve bir çok arkadaşımızın yaptığı çalışmaları başka sitelerde kendi adınıza paylaşıyorsunuz izin alsanız zaten izin de veririz bu seferlik isimlerinizi vermiyorum fakat eminim bu konuyu okuyacaksınız bu tarihten sonra görürsem şikayet edecem ,

Birde şu rep isteme olayı nedir ya bir şey yapıyorsanız destek olmak için istekleri yapmak için yapın artık +1 rep diye ölüyonuz ya sakın unutmayın rep istemek çaylaklara göredir siz çaylak mısınız ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İsim Ver Bakalım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çaylak Üyeyim değil mi? Ayrıca 2 saattir sana tema yapmayı anlatıyorum. Asıl senin emeğe saygısızlığın var.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(01-05-2013 Saat: 17:23)Rosseck Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çaylak Üyeyim değil mi? Ayrıca 2 saattir sana tema yapmayı anlatıyorum. Asıl senin emeğe saygısızlığın var.

çaylak olabilirsin bende çaylağım ama senin gibi rep diye ölmüyorum ben sana rep vercem demedim hem anlattığın şey alt üstü admin kp şablonlardan header gir orda kodlar var bunu bende bulabilirdim ben senden onu nasıl editliyeceğimizi sormuştum !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kimse Kimseye Karışamaz Dileyen Yardımı Sonucunda Rep İsteyebilir Eğer Yardım Ettiyse Sorunu Çözebildiyse Tabiki Hakkını Olanı Alacaktır.
Diğer "Emek Hırsızları" meselesine gelirsek o kişileri özel mesaj yoluyla yöneticilere bildirirseniz gereken yapılacaktır.
Gereksiz Konular Açmayın,Kilit...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 5 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping