Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
semihh Şikayet...!
Evet forumdaki semihh adlı arkadaştan şikayetçiyim...
Arkadaşımız Uyarılara Rağmen Saçma Sapan Şeyler İçin Konu Açıyor Post Kasıyor + Forum Düzenini Bozup İçerikleri İçeriğiyle Alakası Olmayan Bölümlere Koyuyor....

Gereği Yapılır Umarım...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Saçmalama !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-10-2012 Saat: 21:20)Divoras Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Saçmalama !

Son Mesajlarına Bakabilirsin 2 ya da 3 kez uyardım ama çok abarttı ayrıca konuşma üslubunuza dikkat ederseniz sevinirim...!
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu adam kendine rep'de veriyor :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-10-2012 Saat: 21:22)Albert Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gerekli konu da gerekli cevabı verdim, umarım adminimiz veya diğer yetkililerde cevap verir ve olay çözünürlüğe ulaşır.
Peki...
(02-10-2012 Saat: 21:24)Deletex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu adam kendine rep'de veriyor :)

Onu Artık Eklemeye Gerek Duymadım Nedense Hep +5 Rep Veriyorlar Ve Forumdan Çıkıyorlar...:)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Gereken yapılacaktır. Yapıldığında buraya bir cevap yazacağım. Şimdilik konuyu kilitlemiyorum gereksiz olur diye. Ama eğer buradaki bu konuşma üslubu ve kabalık devam ederse bunu yapan kişilere de gerekli yaptırımları uygulayacağım bilginize.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-10-2012 Saat: 21:30)Tunis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gereken yapılacaktır. Yapıldığında buraya bir cevap yazacağım. Şimdilik konuyu kilitlemiyorum gereksiz olur diye. Ama eğer buradaki bu konuşma üslubu ve kabalık devam ederse bunu yapan kişilere de gerekli yaptırımları uygulayacağım bilginize.

Ok Panpa..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Banlasammı diye düşünüyorum şüphelenmeye başladım.

Not: Aynı hatayı 2kez yaptığı için kalıcı ban yer.
Tekrar Genel Şef...
ÜCRETLİ TASARIM İŞLERİNİZ YAPILIR !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-10-2012 Saat: 21:27)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-10-2012 Saat: 21:22)Albert Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gerekli konu da gerekli cevabı verdim, umarım adminimiz veya diğer yetkililerde cevap verir ve olay çözünürlüğe ulaşır.
Peki...
(02-10-2012 Saat: 21:24)Deletex Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu adam kendine rep'de veriyor :)

Onu Artık Eklemeye Gerek Duymadım Nedense Hep +5 Rep Veriyorlar Ve Forumdan Çıkıyorlar...:)

5 rep diyorsun o da ben oluyorum üyeliq tarihime baqsana gidin yha çocuklarla ugraşiyoruz resmen
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

(02-10-2012 Saat: 21:30)Adil S. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Banlasammı diye düşünüyorum şüphelenmeye başladım.

Not: Aynı hatayı 2kez yaptığı için kalıcı ban yer.

Dediğim Gibi Şefim 1 Kere Değil Bu Olay Bir Diğer Konuda da Kendisini Uyardım Ama Dinlemiyor Maalesef Kalıcı Ban Çok Olabilir Ama Siz Bilirsiniz İşinizi...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
semihh nickli üyeye şimdilik 1 ay süreli +3 uyarı puanı verilmiştir. Eğer bu davranışlara devam ederse 1 haftalık ban alabilir.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yetkililere kalmış bir şey ban işi..Ama ban verilmesini sonuna kadar istiyorum !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-10-2012 Saat: 21:32)azrail Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Peki...

5 rep diyorsun o da ben oluyorum üyeliq tarihime baqsana gidin yha çocuklarla ugraşiyoruz resmen

Türkçemizi düzgün kullanalım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

(02-10-2012 Saat: 21:32)azrail Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Peki...

Sen Önce O Konuşmanı Değiştir Forum Adı emolarbirligi.10tl.net vs değil kardeş q,yha gibi kelimeleri gidip sokaktaki arkadaşlarına kullanabilirsin ama burası saygın bir forum ayrıca ben orada genel konuştum kişiye yönelik değil...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Seninkine demiyoruz azrail diğer repleri saçma ;)
Tekrar Genel Şef...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-10-2012 Saat: 21:42)azrail Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

illaha sen rep verdin demiyoruz taktın kafayı.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kendine rep verme iddiaları + bu şikayet + %90 kendine rep vermiş olma ihtimali için 1gün süreyle banlandı. Bir daha olursa kalıcı. Kilit !
Tekrar Genel Şef...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(02-10-2012 Saat: 21:30)Deletex Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-10-2012 Saat: 21:30)Tunis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Gereken yapılacaktır. Yapıldığında buraya bir cevap yazacağım. Şimdilik konuyu kilitlemiyorum gereksiz olur diye. Ama eğer buradaki bu konuşma üslubu ve kabalık devam ederse bunu yapan kişilere de gerekli yaptırımları uygulayacağım bilginize.

Ok Panpa..

Kullandığımız kelimelere dikkat edelim

Panpa yatak arkadaşı demek..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping