Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Mybb-1.8] Mini Tema Listesi
(18-10-2014 Saat: 00:45)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yoo tartışmaya gidecek HİÇİR şey yok. Konularıma(genel olarak) yorum yapmaktan çekinmeyin :) Eleştiriyse eleştiri, tartışma ise tartışma. Eğer bunlar sorunu çözecekse; Buyrun yorum serbest

Yorumunu kınıyorum hocam :) Şimdi bir tartışma çıkarmayın diğeri diyorki serbest :)

- Teşekkürler konu için ama birşey sormak istiyorum.İmzanda 3 üyeydik var onlar kim ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(14-01-2015 Saat: 20:51)Guiding Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(18-10-2014 Saat: 00:45)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yoo tartışmaya gidecek HİÇİR şey yok. Konularıma(genel olarak) yorum yapmaktan çekinmeyin :) Eleştiriyse eleştiri, tartışma ise tartışma. Eğer bunlar sorunu çözecekse; Buyrun yorum serbest

Yorumunu kınıyorum hocam :) Şimdi bir tartışma çıkarmayın diğeri diyorki serbest :)

- Teşekkürler konu için ama birşey sormak istiyorum.İmzanda 3 üyeydik var onlar kim ?

Kınama gerektiren bir durum yok. Sorunlar küfür / hakaret yoluyla çözüleceğine, başkalarının konularını kirleteceklerine gelsinler burada tartışmalarını yapsınlar. Sonuçta bu iş bir yerde tatlıya bağlanmalı ki forumda rahat etsin, biz de, kullanıcılar da.. Ben serbest bırakma konusunu yalnızca bu konu için dile getirdim. Genel olarak tartışmalara karşıyım..
Sitem ilk açıldığında o tarihte 3 kişiydik. Ben(Edward), Berk ve adını unuttuğum biri. Kısaca 3 kişi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping