Anket Başlığı: Yaralı oldu mu ?
Evet
100.00%
1 100.00%
Hayır
0%
0 0%
Katılımcı sayısı: 1 100%
* Siz bu anket için oy kullanmışsınız. [Anket Sonuçlarını Göster]

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 4 Oy - Ortalama: 4.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ChangUonDyu Chatbox - Sohbet Eklentisi Kurulumu
Merhaba arkadaşlar uzun uğraşlarım sonunda eklentiyi aktif etmeyi başardım ve bu konudan müzdarip olan arkadaşlara anlatmak istedim resimlere ve açıklamalara bakınız...

1. adım
AdminKP >Temalar & Şablonlar > Şablonlar > Kullandığımız şablona girelim..

1NRNdA.png
2. Adım
Şablonumuz'a girelim daha sonra Anasayfa- [İndex] şablonunu açıp İndex girelim..
LQjQ3j.png
3. Adım
İndex girdikten sonra şu kodu bulun "
Kod:
{$header}
" bulalım tahminen 13. satırda olur bu kod resimde gördüğünüz gibi kodu 16 satıra yapıştıra bilirsiniz kod bu "{$changfcb}" bu işlemleri eğer doğru yaptıysak yüzde yüz sohbet kutusu gelecektir..rEGE97.png
bundan sonrası bende yapamıyorum yapan olursa yardım etsin...

sitedeki görünüm

RQjQgn.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eklentinin küçük bir ayarı var onu yapinca eklenti calisiyor bilgisayar başına geçince anlatirim.

Edit: Videolu anlatım yaptım video hızlı takıldığınız yer olursa özel mesaj ile sora bilirsiniz. @SaKoTaJ543
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sanırım javascript dosyası eksikti eklentinin.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-10-2016 Saat: 12:20)Dream41 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eklentinin küçük bir ayarı var onu yapinca eklenti calisiyor bilgisayar başına geçince anlatirim.

Edit: Videolu anlatım yaptım video hızlı takıldığınız yer olursa özel mesaj ile sora bilirsiniz. @SaKoTaJ543

Çok Teşekkür ederim dostum çok sağol zahmet ettin işime yaradı gerçekten çok Teşekkür ederim...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping