Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Frmexe Yılbaşı Logo Konsepti (Normal Logo ile Birlikte) # (Sanırım Geri Döndüm)
Normal Logo Konsepti:

lvL4lp.png

Yılbaşı Logo Konsepti:

knA0mr.png

Ek olarak: Sanırım geri döndüm, bu forumu aktiflik azaldı diye bırakmıştım. Hala az fakat en azından bu forumda torpil vs. bulunmamakta.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Birinci logoyu pek sevmedim ama ikincisi gayet güzel bence. Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2015 Saat: 22:46)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Birinci logoyu pek sevmedim ama ikincisi gayet güzel bence. Eline sağlık.

Birinci logo bana göre herhangi bir etkinlik olmadıgında vs. kullanılacak logo :P
Ikinci logo ise yarışma için yaptığım yılbaşı logosu. Fikir uygulama vs. bana ait :D
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2015 Saat: 22:47)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2015 Saat: 22:46)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Birinci logoyu pek sevmedim ama ikincisi gayet güzel bence. Eline sağlık.

Birinci logo bana göre herhangi bir etkinlik olmadıgında vs. kullanılacak logo :P
Ikinci logo ise yarışma için yaptığım yılbaşı logosu. Fikir uygulama vs. bana ait :D

Tamam ben onu anladım da sadece birincisi göze alışılmış gibi geldi ondan öyle dedim :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(27-12-2015 Saat: 22:50)#Power Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(27-12-2015 Saat: 22:47)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı:

Tamam ben onu anladım da sadece birincisi göze alışılmış gibi geldi ondan öyle dedim :D

Tamam madem :D
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık atakan, ben zaten logo ile ilgili yorumumu yapmıştım ^^ geri dönmüş olmana da sevindim, bahsettiğin yerde insan yok çünkü. En nefret ettiğim şeylerden biridir yöneticilerin üyeyi bi taraflarına takmaması.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben yılbaşı logosunu beğendim ellerine sağlık atakan.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-12-2015 Saat: 09:29)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık atakan, ben zaten logo ile ilgili yorumumu yapmıştım ^^ geri dönmüş olmana da sevindim, bahsettiğin yerde insan yok çünkü. En nefret ettiğim şeylerden biridir yöneticilerin üyeyi bi taraflarına takmaması.

Oradaki yöneticiler kendilerine müslüman, yorumun için çok teşekkür ederim :)

(28-12-2015 Saat: 19:16)Henry Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ben yılbaşı logosunu beğendim ellerine sağlık atakan.

Teşekkür ederim :)
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
yılbaşı logosu fena değil güzel fakat bence kendi logunuzu değiştirin eğer normal olan sürekli duran ise.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(29-12-2015 Saat: 19:29)kaRanLık-61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: yılbaşı logosu fena değil güzel fakat bence kendi logunuzu değiştirin eğer normal olan sürekli duran ise.

Teşekkür ederim :)
atakaj

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform