Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fikirleriniz Çok Değerli Kağıdımı Aldım Not Alıyorum Eksiklerim Nelerdir?
BD9m8L.png

Fikirleriniz Çok Değerli Kağıdımı Aldım Not Alıyorum Eksiklerim Nelerdir?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İlk önce arkaplan kötü olmuş bir rütbe için pattern kullan veya gradient ve boyutu çok büyük olmuş icon ile yazı tamam ama arkaplan bozmuş. style, gradient, pattern, custom shape kullanarak daha güzel yapabilirsin ve sana tavsiyem hazır PSD dosyalarına bak nasıl yapılmış.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yine sınıfta kaldım kısacası bir türlü sabahtan beri düzgün bir şey çıkaramadım...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
rZdLd1.png

dediniz şekilde denediğimde ortaya çıkan..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Daha iyi olmuş devam edin kurcalayın daha iyi tasarımlar çıkarırsınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazıyla arkaplanı uydurmaya çalışın. Yazı sönük kalmasın. Font olarak Helvetica tarzı sans-serif tarzı basit bir font kullanırsanız daha hoş duracaktır. Bunun yanında comic fontlar da kullanabilirsiniz.

Helvetica paralı olduğu için almak istemeyebilirsin belki. Arial'da helvetica'nın bedava olanı onu kullanabilirsin.

Kod:
http://www.dafont.com/coolvetica.font
BERAT DESİGN
Tema,logo,imza,afiş,kartvizit,broşür,dergi vb. grafik tasarım işleri yapılır.
Fiyat ve referans için e-mail'den iletişime geçiniz.
Site tasarımı yapılır ve kodlanır.
beratermisdesign@gmail.com

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
rankın yüksekliğini azalt yada 165x35 yaparak dene kullandığın arkaplan tek bir çeşit olsun.direk zorla başlama.Yazı büyüklüğü yüksekliği 2/4 kadar olsun yazı tipi değiştirerek hangisi güzel görünüyor deneyerek yap gerekirse 100 tane değiştir gözüne güzel gelene kadar.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Anladım Teşekurler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping