Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PonifeX Tema Çizim Çalışması - Mybb Theme
Heart 
"Boş konuşmalar" nedeniyle silinmiştir.
Ara
Cevapla PGM
Eline sağlık hocam bu işin gurusu oldunuz...
-ARCH
Lütfen "Rep Verbutonuna tıklayarak bizi değerlendirin.
Forum Organizatörü
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft
Eline sağlık bilal abi çok sağlam olmuş ..
Ara
Cevapla PGM
hocam anime teması alacağım siteme uyuyor ara versenizde alsak :D
Ara
Cevapla PGM
Abi, şu gibi güzel temaları çıkarmayı bırak artık; forum sitesi yönetmekten vazgeçen ben senin yüzünden başlayıp senin temaların ile site kurma isteği ile boğuşuyorum. :D
Ellerine sağlık.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
@captain bıraktığın mekanı ele geçirdiler reis sende bir bomba yapsan görsek senide :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(17-02-2019 Saat: 14:11)oneturkman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @captain bıraktığın mekanı ele geçirdiler reis sende bir bomba yapsan görsek senide :D

Ben emekli oldum. :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Captain :) , geri dönmesende emeklerin burda göz önünde ve bu emeklerin bazı kişilere batıyor :) ..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: oneturkman
@captain koskoca mimar sinan emekliyim deyip selimiye caminin yapımını bırakmamış ama sizin kendi lafınızın size uymayacağına inanıyorum sizi bilen bilir hı hı :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İhtiyaçları deneyimledikçe daha iyi tasarımlar ortaya çıkıyor. Elinize sağlık hocam. Sadece tasarlamanın ötesinde ihtiyaca yönelik işlevsellik de eklemişsiniz. Temanın bütünlüğü şunu şuraya koyayım güzel durur değil de asıl hedefi en güzel şekilde kullanıcıya nasıl sunarız olmuş. Özellikle header kısmı dikkat çekiyor.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: bilsoft , Corleone , Novruz
Çok sağlam, bilsoft kalitesinde bir tema, her kısmı ile göze hoş geliyor şurası daha iyi değil diye tanımlayayamuyor insan diğer kısımlarıda merakla bekliyoruz. Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Klasik yaptıklarınızın dışında, güzel bir tema çizimi olmuş özellikle renk seçimi... Elinize sağlık gayet sağlam :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
(17-02-2019 Saat: 14:27)#Lykia Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Captain :) , geri dönmesende emeklerin burda göz önünde ve bu emeklerin bazı kişilere batıyor :) ..

@#Lykia, aslında batması gerekiyor. Bu foruma gerçekten emek kelimesinin anlamını taşıyacak işler yaptım. Birçok kişi boş işler yaparak ben emekçiyim deyip geçiniyor. Şu forumda Karanlık adminden sonra en hızlı rütbe alan kişi bendim, birçok kişi zaten gerçek yüzünü o dönemlerde gösterdiği için; o kişinin-kişilerin yanında olanları hiç takmamaya başladım.

Bu forumda yöneticilerin yararıda-zararıda oldu ancak bunu düzeltmek için çaba sarf eden bendim; yani kısacası bu tür emeklerimin birçok gereksiz insanın gözüne batması ve beni kıskanması hoşuma gidiyor. Sadece kelimede bir numaralar, icraatta ise sıfır çekiyorlar.

@oneturkman, grafik tasarımını bırakmamın birçok nedeni-sebebi var; gerekli saygıyı görmemem ve mesleki alanımda kendimi geliştirmem için bıraktım. Bazı tasarımlarım (eskiler-yeniler) birçok kişi tarafından kullanılıyor.

Benim tasarımlarım hep geniş kitleye hitap edilmesi için yapılmıştır, özel diye bir kavram yoktu; nesnel bir kavram ile tasarım yapmayı tercih ettim.

Benim için şu forumda değişmeyecek sayılı insanların içindesiniz, birçok kişi ise ben liderken saygı gösterip; ben istifa ettikten sonra gerçek şahsiyetini ve kişiliğini gösterdiği için bu kişilerin üzerine oynuyorum. Benim kimlere oynadığımı zaten görüyorsunuzdur. Bu forumda ben tarafından eğitildikten sonra bana zıplayanlar var. Neysee.. ;)

Seviyorum sizi, öpüldünüz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler: #Lykia
Forumdisplay ve Postbit'i ekledim, yakın zamanda profil'i çizip ekleyeceğim. iyi forumlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Posbit çok hoşuma gitti. Gerçekten baya iyi eline sağlık abi.
Ara
Cevapla PGM
Cidden iyi, kişisel site tasarımıda yapabilir misin?
Ara
Cevapla PGM
Diğer çizimleriniz gibi harika olmuş. İlham alınası.
Ara
Cevapla PGM
Gerçekten "film" izleme/paylaşma forumları için renk seçimi, kullanıcının gözüne hitap etme, aradığını en iyi şekilde bulabilme açısından kullanışlı, efsane bir tema olmuş. Siz çizimlerinizde sadece bilginizi değil, kullanıcıların kullanmak istediği, görmek istediği kısımları tecrübe ile biriktirerek eserinize yansıtıyorsunuz. Ben bu konuda size sanatkar diyebilirim. Tekrar tebrik ederim.
Cevapla PGM
Postbit harika olmuş bilal abi eline sağlık
Ara
Cevapla PGM
Çizim bitmiştir, hayırlısı olsun. Yorumlar için teşekkürler.
@Aisha* Kişisel site tasarımı derken, kişisel blog çizimleriyse evet tabiki.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping