MyBB 1.8.17 Login Sorunu Çözümü

Bu hafta mutluluğun adı Excessum! 22 Ekim Pazartesi gününe kadar Excessum Teması %30 indirimde. Bu Fırsatı Kaçırma!

Sinema Ovası - 40 TL Çekilişi Katılmak İçin Tıkla.
Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumunuza ücretsiz domain bağlama

Merhaba saygıdeğer D10 üyesi!
Forumunuza '.ml, .cf, .ga, .gq...' tarzında 5 çeşit ücretsiz domain bağlayabilirsiniz. Bana kalırsa 10tl.net bunun için ideal ama isteyenler için belirtmek istedim. Tabii ücretsiz domainin avantajları ve dezavantajları var. Mesela forumda admin panel temasını değiştiremiyorsunuz ücretsiz domainde.

Öncelikle bir freenom.com hesabı kuruyorsunuz kendinize. 'Register New Domain' e basıp istediğiniz domaini yazıyorsunuz. Örn: siteismi.ml. Ödemeye devam ettikten sonra alan adı kaydını 12 aylık yapın. (3 aydan 12 aya kadar seçenek var. Hepsi de ücretsiz.)

Ardından 'My domains' e girip dns ayarlarına giriyorsunuz. 2 alan ekeyip cname seçeneğini seçelim. ilkine 'ns1.epizy.com' diģerine ise 'ns2.epizy.com' yazıp kaydediyorsunuz. Ardından nameservers e girip 5 alana sırasıyla;
-ns1.epizy.com
-ns2.epizy.com
-ns3.epizy.com
-ns4.epizy.com
-ns5.epizy.com
yazıp kaydediyoruz.

Eveet yavaş yavaş sona yaklaşıyoruz. Arkanıza yaslanın ve biraz dinlenin. :)

Son adım olarak epizy.com a üye oluyorsunuz. yeni hosting kaydı yapıp 2. kısma siteismi.ml yazıp, güvenlik kodundan geçip control panele erişin

-----------
Buradan sonrası yarın düzenlenecektir. Gerekli resimler eklenecek ve yapabilirsem video çekeceğim

Saygılarımla, İbrahim...
Sıcak bir ramazan günü dünyaya gelmişim. Okur ve yazarım. Adamlığı karakterde, insanlıkta ararım. Dünyaya kıymet vermem. Dostum hata yapmadığı sürece dostum kalır.

#Matematikçi

"Eğer insan daha iyi bir kitap yazar, daha iyi bir vaaz verir veya komşusundan daha iyi bir fare kapanı yaparsa, evini ormanda bile yapsa, dünya onun kapısına kadar düzgün bir yol döşeyecektir." -R. W. Emerson

Ne anlattığımdan çok,
nasıl anlattığım ile ilgiliyim...

https://78.media.tumblr.com/b39dfe227421...o1_500.gif
Cevapla }
Teşekkür verenler:
Eline sağlık İbrahim, böyle yararlı konular açmaya devam etmen dileğiyle.
10TR.NET - AR-GE Ekibi 2.Seviye
~ 2018 Eylül Ayı En Aktif Yetkilisi ~
#efsanebaşkan

Keep your eyes on the stars, and your feet on the ground.

Mükemmeliyetçilik adına..
"Saygıyla, Aşkla, Hoşgörüyle"

Cevapla }
Teşekkür verenler:
boş iş google ping olmadığı sürece
Nqname, proud to be a member of 10TL.NET Destek(Support 10TL.NET) since Oct 2013.
Cevapla }
Teşekkür verenler:
Konu için teşekkürler discord sunucumda kullanıcam.
Discord Türkçe Müzik Botu
Cevapla }
Teşekkür verenler:
(19-08-2018 Saat: 22:49)AperioN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Eline sağlık İbrahim, böyle yararlı konular açmaya devam etmen dileğiyle.

teşekkürler Arda.

(19-08-2018 Saat: 22:51)Nqname Nickli Kullanıcıdan Alıntı: boş iş google ping olmadığı sürece

ücretsiz bir domainden başka ne bekleyebilirsiniz ki? :)
Sıcak bir ramazan günü dünyaya gelmişim. Okur ve yazarım. Adamlığı karakterde, insanlıkta ararım. Dünyaya kıymet vermem. Dostum hata yapmadığı sürece dostum kalır.

#Matematikçi

"Eğer insan daha iyi bir kitap yazar, daha iyi bir vaaz verir veya komşusundan daha iyi bir fare kapanı yaparsa, evini ormanda bile yapsa, dünya onun kapısına kadar düzgün bir yol döşeyecektir." -R. W. Emerson

Ne anlattığımdan çok,
nasıl anlattığım ile ilgiliyim...

https://78.media.tumblr.com/b39dfe227421...o1_500.gif
Cevapla }
Teşekkür verenler:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Hızlı Menü:

• Gece
  • Normal

• 500000 -

Reliable Magento web hosting on https://certahosting.co.uk page. Click to see prices!