Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Helper İle Röportaj
Öncelikle röportaj teklifimi kabul ettiğin için teşekkür ederim Erman. Uzatmadan direk sorulara geçelim :)

1- Merhaba; öncelikle sizi tanımak isteriz Bize kısaca kendinizden bahseder misiniz?

Selamlar ben Erman Ayaz. 19 yaşındayım. Bu röportajdan 1 hafta sonra üniversite sınavına gireceğim.

2- Hobileriniz ve fobileriniz nelerdir ?

Hobilerim; futbol, satranç ve bilgisayar oyunları. Fobilerim biraz garip; büyük fabrikalar ve barajlar.

3- Tuttuğunuz takım

Trabzonspor.

4- Ne tür müzik dinlersiniz?

Trap, Electro ve bazen kulağıma hoş gelen yabancı pop. Türkçe müziklere az ilgi duyuyorum. Mabel Matiz en sevdiğim Türk şarkıcı.

5- Yaptığınız en büyük çılgınlık?

10. sınıf kışın okulun çıkışı buz tutmuştu. Hafif ılık su ile kayganlaştırıp arkadaşları toplamıştım. Selo diye cengaver çocuk vardı. Beden dersinde yanına gidip Selo koş kavga var yardım lazım diye peşimden takip ettirerek koşmuştum ben kaygan yerin yanından dolandım o da düz gidince çok sert ve nerden baksan 5 metre kaymıştı. Biz baya yıkılmıştık gülmekten ama Selo'da şakadan anlayan biri olduğu için gülmüştü. Aynı şeyi çıkış saatinde de yapmıştık kayan kayana:)

6- Sizi sevenin sizin için neler yapması hoşunuza gider?

Sohbetini eksik etmemesi fazlasıyla yeterli. Iletişimi kesmemesi en iyi şey olurdu kendi adıma.

7- Karşı cinste hoşlandığın tip?

Beyaz ten renk, kısa saç ve makyajı az olan her kız hoş görünüyor açıkçası.

8- Benzetildiğiniz biri var mı?

Önceden Logan Lerman'a benzetilirdim. Soyadında da adım geçiyor zaten. 

9- En büyük hayaliniz ve gerçekleştirmek istediğiniz projeleriniz nelerdir?

Minimalist yaşamak ya da gelirim için bir faaliyette bulunmamak en büyük hayalim. Böylelikle diğer hayallerimi çok rahat biçimde uygulayabilirdim. Kafamda çok projeler var ama kodlama bilgim yetmiyor. Geliştiğimde kesinlikle gerçekleştireceğim.

10- Herhangi bir kişinin en favori insanı mısın? Neden? 

Çevremden bir arkadaşım diyeyim. Üzüntülü olaylar yaşadığında hep teselli edip ne yapacağı hakkında öncülükler ettim. Çok iyi motive eden birisi olduğum için insanlar genelde dertlerini bana anlatabiliyor.

11- Yalan söylemenin sence uygun olduğu durumlar nelerdir? Beyaz yalan söyler misin, ne söylersin?

Yalan söylemek zaman zaman doğru olabiliyor. Gelecekte işimize yarayabilecek şeyler gibi. Atıyorum babam iyi bir lise için bilgisayar sözü vermişti ama tutmadı. Almadı ama kendimin rahat alabileceğim bir eğitime geldim belkide.

12- Yaşayamadığın için pişmanlık duyduğun ne var?

Aklıma gelemedi pek.

13- Hiçkimsenin göremediği bir özelliğin var mı? Varsa neden bugüne kadar gizli kaldı?

Çok aksi durumlar dışında fazla sakin biriyimdir. Az kişi bu özelliğimi dile getirdi. Konuşmama da yansıyor bu sakinlik. İyi bir özellik mi? Tartışılır.

14- Seni en çok ne kızdırıyor? Bu kızgınlıkla baş edebiliyor musun? Edemiyorsan, neden?

Net cevap verebileceğim bir soru oldu. Kesinlikle internetin olması gerektiğinden yavaş olduğu anlar ve kesintiye uğraması beni çileden çıkarır. 20'den fazla arıza kaydım olmuştur.

15- Yakın bir arkadaşın kanunsuz bir iş yapsa polisi arar mısın?

Hayır. En son başvuracağım yol polis olurdu. Önce kendi elimden neler yapabileceğimize bakardım.

16- Şuana kadar izlediğin en güzel film hangi film? Neden?

Küçükken Yeraltına Yolculuk filmi olması lazım. İzlerken çok keyif aldığımı hatırlıyorum.

17- Şuana kadar izlediğin filmlerde hangi karakter olmak isterdin? Neden?

D.C evreni güzel olabilirdi ama Downey Jr.'a hayran olduğumdan dolayı Tony Stark olmak isterdim.

18- Anneniz ile babanızın ayrı olduğunu var sayalım ve bir seçim yapmanız gerekiyor. Anneniz ilemi yoksa babanız ilemi kalırdınız?

Yusuf bu baya zor soru olmuş yalnız. Düşününce çok boşlukta hissettim dolayısıyla bu soruyu pas geçmek istiyorum.

19- Bir şey yaşayıpta keşke yaşamasaydım dediğiniz bir olay bir hadise varmı? Ve neden?

Futbol seçmelerinde beklentinin çok altında oynamıştım. Ailem de ordaydı. Çok hayalkırıklığı olmuştu adıma.

20- Son olarak röportajımdaki sorularımı beğendinmi? Röportajımda zorlandığın soru varmı varsa hangisi ? Ve hoşuna giden bir soru olduysa hangi soru ve neden ?

Anne ve baba sorusu inanılmaz zor soru olmuş. Hangi karakter olmak isterdin sorusuda hoş olmuş. Röportaj için teşekkür ederim. (Kaymalar falan olmuş olabilir mobil olduğum için:)

Erman'a sorularımı cevapladığı için teşekkür ediyorum. Bir dahaki röportajlarda görüşmek üzere :)
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
1
1
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline Sağlık Güzel Röportaj olmuş buarada erman abi aynı türk şarkıcıyı seviyoruz :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Helper yarın gel beraber büyük bir fabrika açalım :)

Ellerinize sağlık
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel bir röportaj olmuş tebrikler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşlar öncelikle yorumlarınız için teşekkür ederim. Sadece yetkili arkadaşlarımız ile değil vakit buldukça üye arkadaşlarımız ilede röportaj yapacağım. İlerleyen röportajlarda farklı kişilerdede aynı tür soruları görebilirsiniz. Herkese farklı farklı sorular bulmak gerçekten zor ama elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Beğendiyseniz ne mutlu bana :)
1
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dolu folu bir röpartaj olmuş. Elinize sağlık. Bende müsaitim su suralar beklerim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ederim İsmail. İnşAllah seninlede yaparız bir gün :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir ropörtaj olayı sonucu rütbemi bırakmıştım yanlış hatırlamıyorsam. İşte o ropörtajın altına bu linki ekleyebilirim artık ropörtaj böyle olur diye. Çok çok dolu güzel bir röportaj olmuş. Ellerinize sağlık ikinizin de :)
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumun için teşekkür ederim,beğendiyseniz eğer ne mutlu bana :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bayadır röportaj yapılmıyordu, güzel olmuş ellerine sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumunuz için teşekkür ederim. Devamı gelecek röportajların,özel mesaj kutularınızı kontrol etmeyi unutmayın.Çat kapı gelebilirim :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping