Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Samet_pro Şikayet
Z3gNlA.png

-------

0zjV3W.png

İlk olarak bu arkaşın biraz saygılı olmasını öğrenmesini ön görüyorum . 1 Ay önce buraya değer vermesi sonra arkasından konuşması bana amaçsızca geliyor . Birde velet diyor :)
Tamam velet dedi de 14 yaşında 16 yaşında bir büyüğüne velet demesi komiğime gidiyor :)
'Büyümüşte Küçülmüş' Lafını söyleme amacı nedir acaba , :) , galiba kendi baya olgun hissediyor bu arkadaş...
Gereğinin yapılmasını arz ediyorum...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çok olmaya başladınız yemin ederim.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Majestik bu laf banadamı kaan :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Şimdi Birşey Dicem Ban Yemek İstemiyorumda Ama Harbidende Yeter!
1)sametpro valla yeter artık!
2)kaç yıldan beri diyorsunuz 10tl.net kapanır kapanmadı.
3)mybb ile ilgili site açmışınınızda tabi üyeniz yok buraya gelip tasarım olarak gösteriyorsunuz reklam amaçlı olduğunuzu sanmadım sanmayınız.
4)Bu Site Kapanırsada yinede admini vazgeçtirmeye çalışırım elimden geleni yapmaya çalışırım.
5)Benim adminleri korumam etmem yada vs. Amacım yalakalık değildir.
6)Asi Ben 7/24Discorddayım Zaten ;)
7)Bide Kaancım(asi)Yetkini Kim Aldıysa Allah Razı Olsun.

*Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner.*Buda Asiye Cevap Ve Bana Kıl Gidenlere Cevap*
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(19-05-2018 Saat: 02:03)NoThing2Lose Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Şimdi Birşey Dicem Ban Yemek İstemiyorumda Ama Harbidende Yeter!
1)sametpro valla yeter artık
2)kaç yıldan beri diyorsunuz 10tl.net kapanır kapanmadı.
3)mybb ile ilgili site açmışınınızda tabi üyeniz yok buraya gelip tasarım olarak gösteriyorsunuz reklam amaçlı olduğunuzu sanmadım sanmayınız.
4)Bu Site Kapanırsada yinede admini vazgeçtirmeye çalışırım elimden geleni yapmaya çalışırım.
5)Benim adminleri korumam etmem yada vs. Amacım yalakalık değildir.
6)Asi Ben 7/24Discorddayım Zaten ;)
7)Bide Kaancım(asi)Yetkini Kim Aldıysa Allah Razı Olsun.
*Keser döner sap döner, gün gelir hesap döner.*Buda Asiye Cevap Ve Bana Kıl Gidenlere Cevap*

@NoThing2Lose , dostum sana verebileceğim tek tavsiye böyle konulara yorum atmaman senn yorum attıkça bunlar kudurmaya devam edecek :D kendi hallerine sal ne yapıyorlarsa yapsınlar bu potalara girmeni önermem.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sizin hakkınızda diyeceğim tek şey var.Ban yesemde pek umrumda değil açıkçası,birisinin size bunu söylemesi gerek.Bu foruma girmeyin ve kendi bokunuzda boğulun.İnsanlar sizin aptallıklarınızı çekmek istemiyor.Kimse sana velet diyen çocuğu takmıyor.Kimsenin umrunda değil.Kimse kimseye terbiye dersi vermeyecek.Lütfen gidin başka diyecek birşey yok ya uzatmaya da gerek yok.Bir işlevi olmayan bomboş tartışmalar yapan insanlarsınız.
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bide söylemeyi unuttumda Sametpro adlı şahış bugün 2sefer şikayet edildi yetkililerden ricam konuya Bakabilirlermi?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
- Arkadan konuşmayı siz çok iyi bilirsiniz, birde millette arıyorsunuz yazık. Samet'e suç olarak adamamak lazım, kaynağa bakacaksın.

- Denetlemenin raporları doğrultusunda çözülecek.
1
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

1. Şikayet konusuyla ilgisi olmayan kişilerin herhangi bir yorumda bulunmalarına hakları yoktur. (resmi yazı gibi olsun istemiyorum ama böyle)
  2. Biz burada kimsenin özel konuşmalarını görmek zorunda değiliz. Forumdan banlanmış adamların konuşmaları(özellikle de forumla alakalı değilse) bizi alakadar etmiyor. Sorununuzu kendi aranızda çözün, tüm forumun bunu bilmesine gerek yok.
  3. Şikayet konularını açarken insanları kendi bakış açınızla eleştirip gömmeyin. Bu sizi de kötü etkileyebilir. Ya ceza alırsınız, ya da kendi bakış açınızdan dışarı çıkamayarak boğulursunuz.
Son olarak: bu şikayetin yersiz ve gereksiz olduğunu düşünüyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping