Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
10Tl Forum Tutarmı? Tutması İçin Ne Gerekli?
Arkadaşlar hacking üzerine bilgi paylaşım forumu açmayı düşünüyorum.
10tl'de tutabilirmi ? Tutarsa ne gibi yollar izlemeliyim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer bu yolda geniş bilgi sahibiysen, hoş temalar kullanırsan, güncel bir forum yaparsan zamanla tutulur zaten. Her şey sabır ve ilgi gerektiriyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
150 tane açıldı ve tutmadı. Tabii herşey kafada bitiyor. Hacke merak salıp forum açanlar genelde bilgi sahibi olmayan ve küçük yaşta çocuklar. Konularımda forum geliştirmenin yolları mevcut incelemen işine yarar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Web Hacking hakkında pek bilgim yok.
Sosyal mühendislik, cracking, virüsler filan.
Sağlam bir ekibimde yok, en iyisi vazgeçeyim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
sonra hedef 10tl.net saldırıya ugruyor dostum
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Genç kitleye hitap edecek bir forum kur ki kalıcı üyeler çekebilesin. Full programlar paylaş, oyunlar hakkında teknik sorunların çözümünü paylaş vs...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ana konu olarak açacağın forum senin ilgin olan, araştırmayı sevdiğin ve uğraş vereceğin konu seçersen daha iyi olur.
Tüm Destek Forumun Kuralları
Görevli Kuralları
Ücretli Mybb Tema Tasarım ve Kodlama , Bootstrap(html/css) duyarlı kodlamalar Yapılır.
Prof. Dr. MyBB Öğretmeni kaRanLık-61( Mustafa SEVİM )[ 2010-2024 => 10TL'de 14 Sene ]

İki Tarafta Zifiri kaRanLık

Mutlu Son İstiyorsan Çabalamalısın. Sadece Oturduğu Yerden Başarıya ulaşan varlık tavuktur. Bir Kurt Asla Evcilleşip Köpek Olmaz...
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
admin beyin hack forumu açanlara bir önerisi var: eğer hack forumu açacaksanız sistemim hacklenmez diye göğüs germeyin. sonra acısını 10TL çekiyor.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Forumstell Özel mesaj at ben atamiyorum
Konuşmamız lazim

Bence HACK forumu acma çünkü herkes önce heveslenip acar sonra birakir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Genel bir forum tarzında açsamda tutmaz.Millet niye forumlara 200 300 tl harcıyor.Mantıksız ve boşa emek sarfetmek bence.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eğer sağlam ekibiniz varsa her zaman tutar. 5 kişilik arkadaş grubu olup konu açma yarışlarına girerseniz keyifli olur. Sürekli paylaşımdan sitenin hiti artacaktır. Ortamı dikkate alan birkaç ziyaretçi üye olmak isteyecektir. Çoğumuz d10'a kayıt olmadan önce ziyaretçi olarak geziyorduk sonra ortam hoşumuza gidip katıldık
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Günümüzde de birçok hack forum mevcut olduğu için tutma potansiyeli hakkında birşey söyleyemem fakat yapacağınız crypter ve benzeri değişik programlar ile tutturma şansınız olabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Böyle bir soru sormak size bağlıdır kendinize şöyle sorular sorun ;

* Açarsam tutar mı ?
* İnsanlar bu foruma ilgi gösterir mi ?
* Yönetebilir miyim ?
* Olgun davranabilir miyim ?

Gibi en sonunda karara varabilirsiniz.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(07-01-2018 Saat: 17:54)Hamid-i Ensar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: * Olgun davranabilir miyim ?
@Samet_Pro dostum en büyük açığın burada, her zaman cıvık davranıyosun geliyorum forumunda kurallar konusu açıyorum eyvallah sağol yazıyosun konunun altına.. özel mesajdanda atabilirdin bi uyarı yapıyorum forumda büyük üstad seni aramızda görmek büyük şeref verdi yok admin yapabilirmiyim seni. biraz olgun olsan o forum tutar zaten, iyi bir katagori seçmişsin ama tek sorunun bu...

____
Ayrıca konu hakkındada bir yorum yapayım;
Bu devirde 10TLden forum tutturmak çok zor.. kendi ana forumu D10 bile aktifliğini her saniye bir bir kaybediyor... çok zor bi iş dedikleri gibi çok ucuz fiyatlara forum açılabiliyor ve insanlar bir bünyede bağımlı kalmak yerine bağımsız bir site açmak istiyor.. Forum açma hakkınında bi işe yaradığını düşünmüyorum şahsen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
THERM YORUM İÇİN TEŞEKKÜRLER BUNDAN SONRA DAHA OLGUN DAVRANACAM
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform