Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bilsoft Superior Theme MyBB Uyarlama [Referans]
Bir müşterim için Bilsoft hocamızın çizdiği temayı MyBB'ye uyarlıyorum.
(Dikkat kodlamayı ben yapmadım sadece MyBB'ye uyarlıyorum)

Şuan bir kaç kısmı hallediyorum resimlerde bazı bölümler bozuk veya yok onları düzeltmekle uğraşıyorum.

GÜNCELLENDİ
nJNkyM.png

V3zABv.png

g9YGGQ.png

(Referanstır, dileyene makûl ücretle kendi temasını kodlarım)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sanırım tasarım tamamen resimlerden oluşuyor.
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Hamid-i Ensar Hayır aslında, sadece arkaplan resimleri öyle. Geri kalanlar CSS.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-11-2017 Saat: 18:58)M4rchst Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Hamid-i Ensar Hayır aslında, sadece arkaplan resimleri öyle. Geri kalanlar CSS.

Kolay gelsin

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Hamid-i Ensar, aslında tasarımın çoğunluğu görsel grafiklerden oluşuyordu. Ama siteyi çok fazla yormamak ve hız açısından html-css dökümünü yaparken bazı görsel grafikleri css olarak kodladım.

İşlerimin yoğunluğu yüzünden MyBB entegrasyonunu yapmak için vakit bulamıyordum. @M4rchst ile anlaştım, güzel bir çalışma olacağını düşünüyorum. Kolay gelsin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(09-11-2017 Saat: 20:17)melitjan Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Hamid-i Ensar, aslında tasarımın çoğunluğu görsel grafiklerden oluşuyordu. Ama siteyi çok fazla yormamak ve hız açısından html-css dökümünü yaparken bazı görsel grafikleri css olarak kodladım.

İşlerimin yoğunluğu yüzünden MyBB entegrasyonunu yapmak için vakit bulamıyordum. @M4rchst ile anlaştım, güzel bir çalışma olacağını düşünüyorum. Kolay gelsin.

anılarım canlandı :)
yani temanın şuanda kodlanmış hali yok değil mi? çünkü ben eğer kodlarsanız bana site adresini yollayın görmek isterim dediğimi hatırlıyorum.

Not : Bilmeyen varsa diye ekliyorum, temanın çizimi http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=83941
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@bilsoft-O evet dediğiniz halen aklımda. Temayı sizden aldıktan 1 ay sonra MyBB'ye entegre etmiştim ama pc hard diskim bozulduğu için geri getirme şansım olmadı ve tüm dosyaları kaybettim. İşlerim yoğunlaşınca html-css dökümünü çıkarıp ara vermiştim. Sitede gezinirken bir konuda @M4rchst gördüm ve teklifte bulundum. MyBB kodlaması yok sadece html-css olarak kodlanmış hali var. Bittiğinde site adresini göndereceğim. Tema üstünde çalışan herkesin vermiş olduğu (halen devam eden) bir emek var ve bu emeğin boşa gitmemesi için temayı lisanslattım. Superior'un benim gözümde ayrı bir yeri var. ;)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ana sayfa tamamlanmıştır.
Resim güncellendi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık Kaan .
yaratıldım şimdi ne yapıcam ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Avatarı siz mi çektiniz yoksa eklentiyle mi yaptınız ?

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Hamid-i Ensar Son mesajdan ben çektim. Eklentisiz yapılabiliyor.

@E=mc² Eyvallah dostum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Postbit neredeyse tamamlanmıştır.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Postbit tamamlanmıştır.
Resim güncellendi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık güzel oluyor, header menülerin olduğu kısım sanki kaymış, tahminim üzerlerinden geçilir. devam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaşla işimiz tamamlanmıştır.
Hayırlı olsun güle güle kullansın.

Tema yaptırmak isteyen olursa öm. den ulaşabilir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping