Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Miracle Şikayet
Miracle adlı yetkilinin bana göre ''post kasma'' amacı ile en eski bazısı 1-2 senelik muhtemelen başvuru konularına bir anda ''bitti'' olarak ekliyor. Bunun üzerine gördüğüm kadarı ile kimsede çıkıp birşey dememiş? Ancak Murat Baykam'ın bitti olarak işaretliği konuya Novruz gelip yorum yapıp sağolsun üye&yönetici teşekkür edebiliyor.

Bkz ; http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=71635&pid=618836#pid618836

8N8Y9d.png

Foruma girdiğimde genel bakış öylesine böyle konular ile kirlenmiş bir vaziyetteydeki destek isteyen bir üyenin konusu olsaydı eğer es geçecektik. 

Bunun üzerine benim eski bir başvuruma eklediği bitti konusuna yorum yapmam üzerine GENEL ŞEF'imizden müthiş bir depar ile savunması yapılmıştır.Birde sorunu olan bana yazsın diyorsunuz,pardon siz haşa peygamber falanmısınız?

Bkz ; http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=83617&pid=618819#pid618819

Sözde arşiv bla bla bla falan bu işleri geçeceksiniz. Başkası yaptığı zaman görüntü kirliliği yapıyorsunuz demeyi gayet iyi biliyorsunuz uyarı verip ban atabiliyorsunuz? 
Gerekli işlemlerin yapılmasını talep ediyorum eğer yapılmazsa bu tür görüntü kirliliklerin devamı geldiğinde işlem uygulamayan/uygulamayacak  yöneticileri şimdiden istifaya davet ediyorum.

İyi forumlar.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Hak veriyorum sana abi, ne kadar İsmail hocam verse de bu görevi çook eski konulara bu işlemi uyguluyor.
PGM
Teşekkür verenler:
Genel bakış kirlenmesinden şikayet gelmemesi için zaten sabah yapıyorum. Sabahta 1-2 kişi aktif oluyor en fazla.
@yusufkoc Artık son 5 ay içerisinde kullanılmayan başvurulara bitti tagı ekliyorum. Öyle yapıcağız artık. Bugünden sonra.
Konuyu tam okumadım, şikayete gelirsekte yönetime bırakacağım.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=89247

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=89109&pid=575093#pid575093

Alıntı:"yazı kasmak", "çok yazı göndererek spam yapmak" diye bir suçumuz yok. Az yazı yazın, şu saatte yazın v.b. diyemeyiz.
Genel bakışı kirletmek diye de birşey yok. Genel bakışın amacı zaten son yazıları göstermek. yoksa, siz yazı yazdıysanız, birisi/başkaları birçok yazı gönderdiğinden sizinki genel bakıştan düştüyse bunda üzülecek/hayıflanacak birşey yok. sizin yazınız zaten ilgili konuda/forumda bulunuyor.

1 -
Kod:
eğer sıkıntısı olan varsa bildirsin.

- Burada bana bildirin gibi bir ibare yok :)

- Arşiv çalışması yapıyoruz; daha sistematik bir şekilde çalışacağız diyoruz Ve bu forumun durgun olduğu zamanlarda yapılıyor. Forumun en aktif saatlerinde yapılsa hadi haklısın diyeceğim.

@Murat#Baykam' a böyle bir görev vermedim kafasına göre hareket ediyor.... Novruz'un yazdığı beni ilgilendirmez kendisi bir uyardı yapmamış bunun neden yapıldığını sormuş herhalde? sen anlamakta zorluk çekebilirsin takma oraya.

- Bunun yerine bir üye olsaydı bu tepkiyi vermeyecektin çeşitli sorunların var galiba bu beni ilgilendirmez. Şu zamana kadar kime görüntü kirliliği yaptığını söyledik anlamak istediğin gibi anlayıp veya mesajların başını sonunu okuyup yargımı yapıyorsun çözemiyorum.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Sıkıntısı olan varsa bana bildirsin yazıyorsan bende sıkıntımı tüm forum üzerinden sana bildiriyorum. Post kasmak yasak değil diye genel bakışı kirleticez diye birşeymi var? Hemen şuan kirletebilirim engel olursan eğer bana o zaman görüşelim İsmail. Burada yetkiliyi savunacaksın diye üyeler üzerinden yürüme. Elinde patlar.
Denetleme Ekibi Lideri: 22-06-2018 -  ....
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
@Miracle ekip liderin olarak söylüyorum birdaha benden talimat almadan herhangi bir işe kalkışma.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kendi başıma kalkışmadım zaten. Mika bana bu görevi (arşiv) görevini verdi.
(15-10-2017 Saat: 11:33)#MİKA Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arkadaş forumda çok aktifti ve boş zamanı vardı. Bende bunu değerlendirmemiz konuları stabil,izlenebilir hale getirmemiz için arşiv görevini verdim eğer sıkıntısı olan varsa bildirsin.
@Hypnos
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
"Sıkıntısı olan varsa bana bildirsin yazıyorsan bende sıkıntımı tüm forum üzerinden sana bildiriyorum."

- Burada bir sıkıntı yok bana peygamber diyorsun sonrada bunu yazıyorsun. bana bildireceksen bunu yazamazsın o zaman.

- "Post kasmak yasak değil diye genel bakışı kirleticez diye birşeymi var?"

- Güzel bir cümle kurmuşsun..

Alıntı:"yazı kasmak", "çok yazı göndererek spam yapmak" diye bir suçumuz yok. Az yazı yazın, şu saatte yazın v.b. diyemeyiz.
Genel bakışı kirletmek diye de birşey yok.

İstediğin gibi kirletebilirsin faydalı şekilde mybb konuları açarsın gibi gibi, Arda burada faydalı bir işe kalkışıyor yapıyor. Senin yapacağın kirletme gereksiz olursa gerekeni yaparız sıkıntı değil.

Kod:
Bundan böyle forumda ki şikayet konularının daha hızlı sonuçlandırılıp, gereksiz kalabalıktan arındırılarak yönetici için anlam karmaşasına engel olmak amacıyla olay tarafları dışında kullanıcıların o konuda fikirlerini belirtmeleri yasaktır. Nedenleri;
Asıl olayın dışında farklı konulara sapmaması için,
Suçlayan ve suçlanan tarafların kışkırtılmasını engellemek için,
Fazla mesaj kalabalığından doğan zaman kaybından ötürü,
bu kural uygunlanmaya karar verilmiştir. Gerek görüldüğü taktirde yöneticiler sizin fikirlerinize başvurabilir onun dışında "bence de, bence öyle değil" tarzında ya da benzeri her ne içerikte olursa olsun şikayet konularına tarafların dışında farklı kullanıcılar mesaj yazmamalıdır.

Kilit+
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(15-10-2017 Saat: 20:00)#MİKA Nickli Kullanıcıdan Alıntı: http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=89247

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=89109&pid=575093#pid575093

Genel bakışı kirletmek diye de birşey yok. Genel bakışın amacı zaten son yazıları göstermek. yoksa, siz yazı yazdıysanız, birisi/başkaları birçok yazı gönderdiğinden sizinki genel bakıştan düştüyse bunda üzülecek/hayıflanacak birşey yok. sizin yazınız zaten ilgili konuda/forumda bulunuyor.

1 -
Kod:
eğer sıkıntısı olan varsa bildirsin.

- Burada bana bildirin gibi bir ibare yok :)

- Arşiv çalışması yapıyoruz; daha sistematik bir şekilde çalışacağız diyoruz Ve bu forumun durgun olduğu zamanlarda yapılıyor. Forumun en aktif saatlerinde yapılsa hadi haklısın diyeceğim.

@Murat#Baykam' a böyle bir görev vermedim kafasına göre hareket ediyor.... Novruz'un yazdığı beni ilgilendirmez kendisi bir uyardı yapmamış bunun neden yapıldığını sormuş herhalde? sen anlamakta zorluk çekebilirsin takma oraya.

- Bunun yerine bir üye olsaydı bu tepkiyi vermeyecektin çeşitli sorunların var galiba bu beni ilgilendirmez. Şu zamana kadar kime görüntü kirliliği yaptığını söyledik anlamak istediğin gibi anlayıp veya mesajların başını sonunu okuyup yargımı yapıyorsun çözemiyorum.

Bitti etiketi için görev alma gereği duymuyorum , Miracle konulara bitti yaptığında bende yapmak istemiştim sonra Novruz güzel bir yorum yazdığı için başka da yapmadım .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
PGM
Teşekkür verenler:
(15-10-2017 Saat: 20:31)#MİKA Nickli Kullanıcıdan Alıntı: "Sıkıntısı olan varsa bana bildirsin yazıyorsan bende sıkıntımı tüm forum üzerinden sana bildiriyorum."

- Burada bir sıkıntı yok bana peygamber diyorsun sonrada bunu yazıyorsun. bana bildireceksen bunu yazamazsın o zaman.

- Post kasmak yasak değil diye genel bakışı kirleticez diye birşeymi var?

- Güzel bir cümle kurmuşsun..

Genel bakışı kirletmek diye de birşey yok.

İstediğin gibi kirletebilirsin faydalı şekilde mybb konuları açarsın gibi gibi, Arda burada faydalı bir işe kalkışıyor yapıyor. Senin yapacağın kirletme gereksiz olursa gerekeni yaparız sıkıntı değil.
Adı üstünde kirletme zaten gereksiz olan birşey mybb si spamı felan mı var ? Sana peygamber dememiş ayrica peygamber misin demiş. Faydalı bir iş yapıyor derken ? Konulara saçma bir mesaj ekleyerek faydalı bir iş mi yapıyor oluyor ?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping