Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Twitch Vikings Offline tasarım.
Arkadaşlar Twitch Kanalı kurmayı düşünüyorum,oyun vb gibi.
Bu Yayın kapalıyken Gösterilecek resim olacak.

QpQplZ.png
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Waow, ben çok beğendim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yazı tipi hariç bende çok beğendim.
Elinize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tasarım genel olarak güzel düşünülmüş. Arkaplandaki textureyi çok belirgin yapmışsın biraz opaklığını kısman gerek. Logoya verdiğin stil pek hoş durmamış metal bir stil oluştura bilir, hazır metal stil kullana bilir ve ya metal bir texture ekliye bilirdin. Parçalanmış metaller(her neyse artık) pek iyi değil buna benzer daha kalite ve tasarıma oturan stock kullana bilirdin. Vignette böyle bir tasarıma fazla olmuş genellikle header tasarımlarında logoya dikkati çekmek için kullanılır vignette fakat burada biraz fazla kaçmış. "OFFLINE" yazısında harfler arasında aralığı arttırarak "VIKINGS" yazısıyla aynı uzunluğa getirsen daha iyi gözükürdü. Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(15-10-2017 Saat: 19:04)#MİKA Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Waow, ben çok beğendim.

Sağol :)

(15-10-2017 Saat: 19:23)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tasarım genel olarak güzel düşünülmüş. Arkaplandaki textureyi çok belirgin yapmışsın biraz opaklığını kısman gerek. Logoya verdiğin stil pek hoş durmamış metal bir stil oluştura bilir, hazır metal stil kullana bilir ve ya metal bir texture ekliye bilirdin. Parçalanmış metaller(her neyse artık) pek iyi değil buna benzer daha kalite ve tasarıma oturan stock kullana bilirdin. Vignette böyle bir tasarıma fazla olmuş genellikle header tasarımlarında logoya dikkati çekmek için kullanılır vignette fakat burada biraz fazla kaçmış. "OFFLINE" yazısında harfler arasında aralığı arttırarak "VIKINGS" yazısıyla aynı uzunluğa getirsen daha iyi gözükürdü. Eline sağlık.

Haklısın geliştirme aşamasında daha :)

(15-10-2017 Saat: 19:06)Schulz Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Yazı tipi hariç bende çok beğendim.
Elinize sağlık.

Teşekkürler :)
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform