Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novruz Şikayet
Merhaba,
Forum kurallarında olmayan veya benim forum kurallarında göremedğim bir sebepten dolayı konum kilitlendi.
4Md0n7.png
Ve ben bunun saçma olduğunu düşünüyorum. O yüzden şikayet etme gereği duydum. Forum kurallarında 10tl.net dışı grafik isteği yasak diye bir kural var veya ben göremedim.
Kilitlediği konu:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=93341
@Edward @TaaRRuz @Dream41
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Dostum o konuya bende yorum attım ben haklı buldum novruz'u Nick'i başka bir platformda kullanacağını düşünmüş (haliyle bende düşündüm) o yüzden konuya kilit atmış.pek sıkıntı yapma sen bence :)
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Haklı olup olmadığına yöneticiler karar versin. Sıkıntı yapmıyorum merak etme :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2017 Saat: 20:44)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Haklı olup olmadığına yöneticiler karar versin. Sıkıntı yapmıyorum merak etme :)
[quote pid='613764' dateline='1504629868']
Yanlış değilsem fikirlerini üyelerde söyleyebilir benimkisi bir fikir :)
[/quote]
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bunda Suç Mu Var? Sen Çaylaksın Galiba Bu Nedenlerle Şikayet Açtığına Göre.
@Novruz Helal Bro.
eskilere hasret kaldık.
PGM
Teşekkür verenler:
z4mMvJGbSA_Qxh3aaC4WnA.png
fySuQSF4SOykOwkYH5Ry6A.png

http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=31133

Başka kanıt istermisiniz?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Çaylak mı ? haha :D LOL
Ben sadece onun haklı olmadığını düşünüp şikayet konusu açtım "BRO"
-
O kuralı yeni görüyorum. Forum kurallarına neden eklenmediğini söyler misiniz bu kuralın? Ve bu kural bana göre saçma. @Edward
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2017 Saat: 20:46)RedOx Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bunda Suç Mu Var? Sen Çaylaksın Galiba Bu Nedenlerle Şikayet Açtığına Göre.
@Novruz Helal Bro.
[quote pid='613768' dateline='1504629972']
Dostum çaylak demeseydin iyidi :)
[/quote]
C O M E B A C K 
O n l i n e 

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu şikayette Novruz'u haksız bulanlar bu tip konular açmanız birşeyi değiştirmez. Forumdaki varolan bir kurala yönelik yapılmış bir ceza-i işlemi haksız buluyorsanız diyecek birşey yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(05-09-2017 Saat: 20:47)SmorqAngeL Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çaylak mı ? haha :D LOL
Ben sadece onun haklı olmadığını düşünüp şikayet konusu açtım "BRO"

-
O kuralı yeni görüyorum. Forum kurallarına neden eklenmediğini söyler misiniz bu kuralın?

Forum kurallarında olmasını gerektirmiyor çünki. Her bölümün kendine göre kuralları var.Nasıl ki "Öneri & Şikayet" bölümünün kendi kuralları olduğu gibi.

(05-09-2017 Saat: 20:53)Tardis Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu şikayette Novruz'u haksız bulanlar bu tip konular açmanız birşeyi değiştirmez. Forumdaki varolan bir kurala yönelik yapılmış bir ceza-i işlemi haksız buluyorsanız diyecek birşey yok.

Ki herhangi bir ceza dahi uygulamadım belki haberi yoktur diye.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Kilitlenebilir. Kuralı görmediğim için şikayet konusu açtım. Vaktinizi aldıysam kusura bakmayın. İyi forumlar.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Özür dileyerek konuya ekleme yapmak istiyorum. Şikayet konuları fazlasıyla arttı. Şikayet etmeden önce sorunu yaşadığınız kişiyle iletişime geçin. Çıkar yol bulunmuyorsa konu açabilirsiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping