Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emerald Duyuru V1
İlk Duyuru Paneli Kodlaması Sizce Başarılı Olmuş mu ?
Pek Fazla Kodlama Yok Öğreniyorum Yavaş Yavaş Ama Duyuru İçin PNG Resim Ekliyemedim Ekledim Fakat Boyutunu Falan Ayarlayamadım O Yüzden Sade bir kodlama oldu
Değerli Yorumlarınızı Bekliyorum

Bazı materyaller alıntıdır. Kendimi geliştirmekteyim hala.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok tatlı olmuş =)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Size ait değil bu destek sitesindeki duyurunun kodlarını almışsınız. Yakıştıramadım, keşke kendiniz yapsaydınız.

Ekran_Alnts.PNG
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi02 Orada ne yazıyor kodlama bilmiyorum kendimi geliştiriyorum editledim ben bana aittir diye birşey yazmadım konuda sadece kodlama yazdım başarılı olmuşmu yazdım kodlama bilgim yok buda bir tanesi editledim yazı tipini gölgesini felan backgroundu editledim çerçeveyi yuvarlaktı onu düzelttim ben
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Editlerken aklinizda kaliyorsa guzel . Ama alta alinti filan yazmanizi tavsiye ederim yoksa uyari alirsiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 12:43)bretwskin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Editlerken aklinizda kaliyorsa guzel . Ama alta alinti filan yazmanizi tavdiye ederim yoksa uyari alirsiniz.
bir örnek olmadan kendimi nasıl geliştiricem burdaki tek alıntı şeyler kodlar zaten youtubede izlesemde yaptığımda yine alıntı değil edit olucaktı ben direk alıp buraya koymadım bunu editledim bunu ben aynı şekilde bunu buraya atmadım ben bunu editlerken width:1280px;height:20px; bu kod width: 900px:height30px di sonra daha neleri değiştirdiğimi paylaşayım istersen ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 12:40)WarTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Ripbyrustavi02 Orada ne yazıyor kodlama bilmiyorum kendimi geliştiriyorum editledim ben bana aittir diye birşey yazmadım konuda sadece kodlama yazdım başarılı olmuşmu yazdım kodlama bilgim yok buda bir tanesi editledim yazı tipini gölgesini felan backgroundu editledim çerçeveyi yuvarlaktı onu düzelttim ben

Düzenlemek ile kodlamak arasında bir ton fark var. O zaman alıntı yazsaydın.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Ripbyrustavi02 şuanda zaten düzenleye bilsem düzenliyicem sen de yetki varsa düzenle yap ben demek istedğinizi anladım sizin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 12:46)WarTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(10-08-2017 Saat: 12:43)bretwskin Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Editlerken aklinizda kaliyorsa guzel . Ama alta alinti filan yazmanizi tavdiye ederim yoksa uyari alirsiniz.
bir örnek olmadan kendimi nasıl geliştiricem burdaki tek alıntı şeyler kodlar zaten youtubede izlesemde yaptığımda yine alıntı değil edit olucaktı ben direk alıp buraya koymadım bunu editledim bunu ben aynı şekilde bunu buraya atmadım ben bunu editlerken width:1280px;height:20px; bu kod width: 900px:height30px di sonra daha neleri değiştirdiğimi paylaşayım istersen ?

Yazdiğiniz şey zaten kod . Değerleri degistirmek size ait oldugunu mu gosterir . Kodlamak 0dan kendiniz yazmanizdir . Gelisecekseniz baka baka yazarsin sonra pekistirip sifirdan yazarsin . Ben size yanlis birsey soylemedim hazir olan bir kodun degerlerini degistirip kendim yazdim demissiniz . Sadece uyari alabilirsin bu olayi daha geçenlerde yaşadik .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(10-08-2017 Saat: 12:48)WarTR Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Ripbyrustavi02 şuanda zaten düzenleye bilsem düzenliyicem sen de yetki varsa düzenle yap ben demek istedğinizi anladım sizin

Ekledim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Duyuru panosu yapmak basit bir div class eklersin kutu şeklinde css yazarsın bu kadar .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@LogiTeCh yazıları okumadın galiba kodlama bilgim yok denecek kadar kendimi geliştirmeye çalışıyorum basit olabilir ama benim için yararlı oluyor pekiştirme oluyor zaten bunu editleyerek yaptım .
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=91552
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=91750
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=91679
http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=91644

Belki ilham alırsın :D

- Eline sağlık. geliştirilebilir.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tasarımın adı Emerald Duyuru V1 olmamalı o halde. Temada editlediğimiz temayı bilmemne edit diye paylaştırdık. Ne olmuş belli zaten kendini savunmana gerek yok. Kendin birşeyler çıkarınca çok daha tatmin olacağına eminim. Editlemek geliştirmez. Psd'si olan bi tasarıma küçük değişiklikler yapmak gibi birşey.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendinizi bu şekilde geliştiremezsiniz,tasarımı kendiniz çizseniz en azından gelişme elde edersiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kendi css kodlaını yazman lazım w3school'dan bakabilirsin yardımcı olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@yakdoreee eyvallah herkes kendin kod yazmalısın diyor fakat kimse yardımda bulunacak bir şeyler yapmıyorlar teşekkür ederim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping