Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Röpörtaj & TaaRRuZ
Adınız:Abdullah
Mesleğiniz:Web Geliştirici
Yaşınız:22
TaaRRuZ gerçek hayatta nasıl biri ?: İşine ciddi bir disiplinle bağlı, kendine vakit ayıran, çevresinde işi nedeniyle bir hayli esnafı barındırarak günlerini yenilik arayışı içinde ve yoğun iş temposuyla geçiren bir T.C. vatandaşı.
Kendinizde beğenmediğiniz özellikler ?: Bazı problemleri gereksiz olduğunu bilsem de kafama fazla takıp düşünüyorum bu da beni durumuna göre nadiren de olsa hataya itiyor.
Neden 10TL.net ?: Çünkü ucuz diyerek para birimi espirisi yapmayacağım.
Forum işlerinden vazgeçmeyi düşündünüz mü ? Özellikle de destek.10tl.net'ten.: Forum işleri benim için bitse dahi 10tl.net'in kalıcı bir yeri var.Kolay gelmediğiniz yerden, kolayca da vazgeçemezsiniz.Bu arabaya almaya benzer kendi parasıyla çalışarak alanlar bilir.Her günün öyle önemi vardır ki hedefe ulaştığında o önem verdiğin her gün kendini sana hatırlatır.
Forumun gidişatı sizce nasıl durumda ?: Eskiye nazaran biraz daha pasif.Bu pasiflik mesaj sayısı için geçerli yoksa hit durumu hala aynı şekilde seyiriyor.
Forumun gelecekteki hali sizce nasıl ?: Ne kadarki eğer çağa uygun güncellemeler yapmazsanız günden güne kan kaybederseniz, bir o kadarda fazla ilerden gitmek uğruna saçma sapan yenilikler getirip insanları sıkmamalısınız.Buna myspace örnek verilebilir.Zirveden yokuşa...
Forum üzerinde projeleriniz varsa bahseder misiniz ?: Bu aralar yoğunum kafamda bir kaç farklı plan var fakat süpriz kalmasını istiyorum.
Forumda bu aralar başarılı bulduğunuz kişi kimdir ve neden ?: Forumda uzun süredir Edward'ı beğeniyorum. Sıfırdan adminliğe saygıyla hakederek çabalarıyla çıktı. Ona dair unutmayacağım bir diğer şeyse adminliği gönüllü olarak bırakmasıydı.Onun bulunduğu konum her gün bu forumu ziyaret eden 10 bin kullanıcıdan hiç yoksa 100 tanesinin hayali durumunda.
10TL.net Dergi okurlarına demek istediğiniz bir şey var mı ?: Sevgili okurlar dergileri sadece okuyarak değil sizde geliştirmeye çalışarak forum için ciddi gelişme kaydedebilirsiniz.Örneğin soru önerisi vs..
Ramazan hakkındaki görüşlerinizi de yazarsanız daha güzel olacak diye düşünüyorum. Kırmadığınız için teşekkür ederim.
-Ben müslümanım.Olmayan arkadaşlar var mı forumda bilmiyorum fakat varsa da saygı duyuyorum.Onları tenzih ederek söylüyorum ki bu Ramazan'da her Ramazan olduğu gibi oruçların tutulup ibadetlerin misliyle yapılması gereken bir aydır.12 ayda 1 olan bu ayda Rabbim tüm af dileyen kullarının günahlarını bağışlasın.Allah herkese orucunda kolaylık versin.
* Dergide yayınlanacaktı fakat yapılmadığı için paylaşıyorum.
* Sevgili TaaRRuz hocama röportaj için teşekkür ediyorum.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel bir röportaj olmuş elinize sağlık Berat ve Abdullah adminimin. Yetkini güzel günlerde kullanman dileğiyle tebrik ve başarılar dilerim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel bir sohbet olmuş. Elimize sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkür ediyorum yorumlarınız için.
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Guzel bir roportaj olmus. Berat imzani degistir artik. Surpriz gecti ^^ :)
5bo0ov6.png
HTML CSS Javascript jQuery PHP Dart Flutter

"Son Tema Ekibi Lideri"
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Emeğinize sağlık güzel bir röportaj olmuş fakat konuyu - özellikle soru, cevap- biraz düzenli sunabilirseniz daha güzel olur diye düşünüyorum. Heleki güzel bir tasarımla da tadından yenmezdi herhalde :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-06-2017 Saat: 21:08)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Emeğinize sağlık güzel bir röportaj olmuş fakat konuyu - özellikle soru, cevap- biraz düzenli sunabilirseniz daha güzel olur diye düşünüyorum. Heleki güzel bir tasarımla da tadından yenmezdi herhalde :)

Hocam direk alıp paylaştım. Bir dahakine daha iyi yapabilirim. Değerli yorumunuz için teşekkürler :)
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Beklediğim bir röportajdı elinize sağlık :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Değerli yorumunuz için teşekkür ederim :)
Taarruz amca galp
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping