Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hadi Sor - Soru & Cevap projesi Header çizimim
Aklımda çok güzel bir proje var. Daha önce bu proje bir kez Göksel hocam tarafından gerçekleştirilmişti. Bende bu projeyi yeniden canlandırmak istiyorum. Bu sebepten dolayı Header çizdim. Görüşlerinizi bekliyorum güzel bir proje olacak. Projeyle ilgili desteklerinizi bekliyorum. 

7N8GgN.png

Gerçekten bu proje benim için çok büyük şeyler ifade ediyor. Hayatımda ilk defa web üzerinde böyle ciddi bir proje yapacağım. Desteklerinizi bekliyorum. Çizim bittikten sonra kodlama işlemleri başlayacak :)

@beratdemir @xoxox @canuzuner @ismaililhan @Dream41 @kraljmehmet @๘קrofessional™ @Edward @Yusuf Mescioğlu @alperenbaltacı
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar.Yardımcı olabilirim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Renk seçimi muhteşem. projeyi tamamıyla görmek isterim. Güzel birşey olacak gibi, iyi çalışmalar :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende böyle bir şey yapmıştım fakat renkler çok kötüydü. İyi çalışmalar dilerim :)
computer science
"la vittoria sara nostra"
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çalışma güzele benziyor ama yazıdan görünmüyor :)
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Proje iyi olabilir fakat tutar mı orda düşünceliyim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tasarım kötü fikir güzel. Yardımcı olurum tasarım konusunda. ÖM ile ulaş :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumlarınız için teşekkür ediyorum. Bölüm bölüm yapılan tasarımı paylaşacağım. Kodlama işini kodlama bilen bir yardımseverden rica edeceğim. Unuttuğum kişiler varsa küsmesinler tamamen aklıma gelen kişileri etiketledim.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Header Cizimi iyi ama ben proje yi anlayamadım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel. E-Odev gibi bir sistem hazırlanırsa yardımcı olurum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
#Güncel, sistem portal üzerinden çalışacak. Bu sayede sorular alt alta gözükebilecek. Bir kişi soru soracak, diğer bir kişi ise bu soruyu cevaplayacak. Burada sorudan kastım bildiğimiz MyBB konusu :)
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
işine yarar mı bilmem ama mükemmel bir ilham kaynağı olabilir.. özellikle tasarım açısından..
sharree.com
tamamen mybb altyapısı ile hazırlandı
vov.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler Göksel hocam :) Site güzele benziyor inceliyorum.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

WTSupport | Torrent - ZULA - The Forest Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping