Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Minecraft Beta v2 Tema Çizimi
Merhaba arkadaşlar. Eskiden oynadığım oyun olan minecraftın tema çizimini yaptım. Pas atmaya çalışıyorum hala. Minecraft çıkarma sebebim eskiden olan bir temamdan dolayı. Şuan index bölümünün yarısını görüyorsunuz. Forumlarla biraz daha oynanmalı orası taslak kodlanınca daha düzgün görünür.

minecraft.png

Tema çizimlerine baktığımda sanki hepsi birbirine benziyor gibi geliyor. (ithafen #Power-O
Güzel devam et derseniz devamını, konu içini, üye panelini vs'de çizerim. Arkaplan kıtlığından dolayı bg eklemedim. 1.5 saatimi aldı. Farklı birşeyler düşünerek başladım :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Fikir çok güzel olmuş. Eline sağlık.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Soldaki karakter render olarak eklense daha hoş olurmuş. Eline sağlık fikir hoşuma gitt güzel :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yorumlar için teşekkürler sanırım devam edicem buna.

(23-04-2017 Saat: 17:13)xoxox Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Soldaki karakter render olarak eklense daha hoş olurmuş. Eline sağlık fikir hoşuma gitt güzel :)

Zaten o render altına çimi ben ekledim :D ama kaldırırım sıkıntı yok duruma göre
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kategorilerin yanındaki minecraft karakteri bozmuş. kodlatacaksan orası kodlamada kaldırılsa iyi olur. gerçi senin fikrin,Eline Sağlık Font filan aynı,Beğendim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2017 Saat: 18:37)AvanT2. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kategorilerin yanındaki minecraft karakteri bozmuş.  kodlatacaksan orası kodlamada kaldırılsa iyi olur. gerçi senin fikrin,Eline Sağlık Font filan aynı,Beğendim.

Öylesine koydum onu neden koydum bilmiyorum Steve'in bakışı çok masum duruyodu herhalde. Fonta gelicek olursak Minecraft havasını vermek için hemen hemen hepsi aynı. Teşekkürler. Kodlarsam biraz daha efektli olacak.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bu oyun hala oynanıyor mu ? 2 Senedir oynamıyorum . Şuradaki karakter bozmuş .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2017 Saat: 19:02)Murat#Baykam Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu oyun hala oynanıyor mu ? 2 Senedir oynamıyorum . Şuradaki karakter bozmuş .
x
Alıntı:Merhaba arkadaşlar. Eskiden oynadığım oyun olan minecraftın tema çizimini yaptım. Pas atmaya çalışıyorum hala. Minecraft çıkarma sebebim eskiden olan bir temamdan dolayı. Şuan index bölümünün yarısını görüyorsunuz. Forumlarla biraz daha oynanmalı orası taslak kodlanınca daha düzgün görünür.

Alıntı:Öylesine koydum onu neden koydum bilmiyorum Steve'in bakışı çok masum duruyodu herhalde.

+Kaldırdım. Teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize kollarınıza sağlık güzel olmuş devam etmelisin bence.
-Oyunu eskiden oynuyordum çok hile olduğu için bıraktım, ayrıca çok çocuk var oyunda :P
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(23-04-2017 Saat: 19:38)Yusuf K. Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Elinize kollarınıza sağlık güzel olmuş devam etmelisin bence.
-Oyunu eskiden oynuyordum çok hile olduğu için bıraktım, ayrıca çok çocuk var oyunda :P

Teşekkürler. Online öyle diye hatırlıyorum yani benimde oynadığım yok aklıma böyle birşey geldi yapasım geldi. Yeni temalar hep birbirinin kopyası gibi geliyordu.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping