Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Baykam Material İndex [HTML] v1 - %75 Oranında Materyal Kullanım
Merhaba ,

Bildiğiniz üzere materyal tasarım sitelerinden bıktım bende %99 kendi kodlamam olan materyal bir index hazırladım malum 3 haftadır veya 1 aydır boşum bende uğraşarak yaptım , hiç bir türlü materyal sitesinin bir objesi kullanılmadı ,Sadece Destek 10tl ve 10tl Sitesine özel yaptım Footer hazırladım oradan da adımı silmezseniz güzel olur + Sizler için blog gibi bir içerik kısmı tasarladım malum boş duruyorum neden yapamam dedim ve yaptım , gölge efektlerini abartmadım ...

Siteye yapışkan header ekledim yani aşağı inince sabit bir şekilde sizinle geliyor ve bir çok fazlası var , animasyon css kullandım fazlasıyla , daha güzel durdu söylenemez , Daha Fazlası İndirmede :)

yEmR9n.png

İndirme Linkleri :

Dosya.co
Yandex Disk (Hızlı)
Dosya.tc
Mega.nz (Hızlı) 
Google Drive (Hızlı)
MirrorCreator

İyi Forumlar , Linkler yani kırılmaz artık :))
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Eline sağık ama kendini geliştirmen lazım hizalama sorunları var onları düzeltmen lazım.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler hala geliştiriyorum kendimi .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Elinize sağlık güzel olmuş teşekkürler.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bir kere material design kullandım diye millet gördü hep uyguladı şunu, yani çok fazla kullanıyorsunuz biraz ufkunuzu açın. Ayrıca hizalama konusunda hala başarısızsın. Madem material kullanıyorsun kurallarına da uyman gerek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

500000 -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping