Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bu Ne Oluyor Şimdi ?
BU NE ŞİMDİ ? 

WglzoP.png

3vX5g5.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temayı değiştirip düzelttim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Dream41
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dream41 Hocanın böyle bir şey yapacağını sanmıyorum muhtemelen onun adına yapılan bir şeydir. Kendisi de bunu açıklarsa iyi olur.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Dream hocamıza temayı editlemesi için adminlik verdim bayağı eskiden forum o zaman yeni kurulmuştu , sonra yetkisi öle kaldı , admin kayıtlarınada baktım her hangi bir yetkili şifre değiştirme işlemi uygulamamış. en son yapılan şey ise benim header'i düzenlemem idi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O yapmaz boyle birsey ben kefilim baska bir is var
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bende , dream41'in böyle bir şey yapacağını sanmıyorum , programcim.10tl.net/admin 'den hesabına giremiyor ise bir sıkıntı vardır , burda suçlama gibi bir durum yoktur , bu konu nasıl kim neden , sorularına cevap için açıldı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben ordaki şifreyi unuttum her yerde farklı şifre kullanıyorum muhtemelen benim hesabın şifresini çözüp giriş yapmış ola bilir.
Ücretli Grafik İşleri Yapılır.
İletişim: Discord 
Biz birbirimize dönmüş iki ayna gibiyiz. İçimizde binlerce olsa da görüntümüz bir biz sadece birbirimizi görürüz…

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sitenizde bir şey yok fakat dream41 illa değildir yani onun adına hesap açılmış veya şifresini kırmış olabilirler .
Bana ulaşmak için / http://english.10tl.net

MybbPHPVB.NETHTMLCSS MySQL                                    

Eğer eleştiriden korkuyorsanız, dünyadan hiçbir şey yapmadan geçip gideceksiniz demektir. 
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema yapması için çağırdım 2 dk lık şeyleri halledecekti , onun için dandik şifre koymuştur , aman sıkıntı yok temayı editlemişler sadece ^_^ Yeni temayı yüklediğimde Düzeldi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ip test yapilmasi gerek en son giren kisi forumda olabilir belki ip test sart.
eskilere hasret kaldık.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kişi ip'si dream41'in ip ile uyuşmuyor , dream41 hocamızınkini tarattım türkiye gösterdi kişide ise Hollanda. :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çalan kişininde hacker olmadığı Lamer olduğuda ortada hackedlenmiştir ne demek hacklenmiş yazması yerine

dream41'i programcim'de yasakladım , tekrar şahıs gelirse diye.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ben korkuyorum artık bu internet aleminden. Uğraşıyorsun emek veriyorsun elin oğlu geliyor emek memek demeden emeğini çalıp çırpıyor. Benim vBulletin forum sayfam vardı ve bu sayfamı hacklediler, daha sonra kapattım ve yıllar sonra mybb gibi ücretsiz forumlarda kendimi buldum sırf canımın sıkıntısını gidermek için.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi tarafı yeni tema kurunca sadece tema gitti , kötü yanı güzel tema çöp oldu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Hollanda yazıyorsa VPN kullanmıştır bir Hollandalının pek hackleyeceğini sanmıyorum.
Şifreyi birisi kırıp girmiştir.
Zaten hacker olsa index atmaz :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Brute force denen saçmalık ile kırmışlardır şifreyi. Dream genelde başka bir foruma geçici olarak gidecekse kolay şifre seçiyor. Böyle bir şey yapmaz zaten.
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

YILLARIN FORUMU / Forumcu.10TL.NeT -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping