Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yırtık Vb. İstek
u_maskiden-onemli-aciklama.jpg

Üstteki resimde görmüş olduğunuz MASKİ SU KESİNTİLERİNİN NEDENİNİ AÇIKLADI kısmının arkasındaki dalgalı alanı nasıl yapabilirim? Yada o şekilde nasıl kesim yaparım?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Soundwave gibi olmuş dersini çekerim az sonra. Adını unuttuğum için bulursam atarım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-08-2015 Saat: 18:40)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Soundwave gibi olmuş dersini çekerim az sonra. Adını unuttuğum için bulursam atarım

Onun gibi bir şey olmuş :) Teşekkürler. Bulursan atarsın.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kement aracı ilede yapılabilir.
@Edward
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Brush ile çizerek rengini beyaz yapıp içine inner shadow werebilirsin.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-08-2015 Saat: 18:54)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Brush ile çizerek rengini beyaz yapıp içine inner shadow werebilirsin.

tamam da nasıl fırça? klasik photoshop fırçalarıyla yapılacak bir şey değil. ben o fırçayı merak ediyorum, istiyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@Corleone onunla denedim de seçtiğim alanı silemedim. Yani; tam anlayamadım kement aracı ile nasıl yapacağımı?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O değilde buna bir isim bulun ben videoyu çekerken o isimle anlatayım. Bir şekilde hitap etmem gerekecek bu şekile yoksa sizde anlamazsınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yırtık, Patch, Yama, Şekilli Kesme, Kement Aracı Kullanımı... aklıma gelen bir kaç tanesi.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence Kesim Yapılıp Gölgelendirilmiş Bilgisayarım Photoshop İnsin Gösterebilirim Bende.
"Tek kelimeyle bizi , sizin mülkiyetinizi yok etme niyetimizden dolayı kınıyorsunuz. kesinlikle öyle ; niyetimiz tam olarak budur ."

Albırt Enişten - 11.05.2013 / 02.05.2018
Venomous - 02.05.2018 / 

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-08-2015 Saat: 19:11)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Corleone onunla denedim de seçtiğim alanı silemedim. Yani; tam anlayamadım kement aracı ile nasıl yapacağımı?

Diyelim seçtiniz kısımı

Katmanlar kısmının altında maske ikonunu yanında bir ikonu var ona basıp solid renk dediğiniz zaman renklendirebilirdiniz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-08-2015 Saat: 18:57)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-08-2015 Saat: 18:54)atakaj Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Brush ile çizerek rengini beyaz yapıp içine inner shadow werebilirsin.

tamam da nasıl fırça? klasik photoshop fırçalarıyla yapılacak bir şey değil. ben o fırçayı merak ediyorum, istiyorum.

Klasik fırçalarla yapılabilecek birşey. Elinizin titrememesi en önemli etken. Çok hızlı bir şekilde dalgalı bir çizgi çizersen olabilir.
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-08-2015 Saat: 19:27)Corleone Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(05-08-2015 Saat: 19:11)Edward Nickli Kullanıcıdan Alıntı: @Corleone onunla denedim de seçtiğim alanı silemedim. Yani; tam anlayamadım kement aracı ile nasıl yapacağımı?

Diyelim seçtiniz kısımı

Katmanlar kısmının altında maske ikonunu yanında bir ikonu var ona basıp solid renk dediğiniz zaman renklendirebilirdiniz.

Ben en iyisi RayRay93 veya Albırt Enişten'in anlatımlarını bekleyeyim resimli yada videolu olarak. Yazılı anlama sorunum var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Carleone kardeşimizin dediği gibi yapılabilir ve Katman ayarlarından birkaç ekleme ile. Gölge vs.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Temeli bu, ama baka baka yaparak yapılmazsa başka bir anlatım çekmişim onu yüklerim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Grafik Destek Platformu | Aslında Herşey -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping