Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sizce Nasil Gidiyor {Temam Hakkında}
merhaba arkadaşlar bir tema yapiyorum ve header'in panel haric heryerini bitirmiş durumdayım sizce nasil gidiyor ?
PHP Kod:
demo"edit" (hicbir reklam yoktur tamamen kendim tema yaptıgım forumumdur
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi gidiyor animation.css güzel :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
nasıl .com lu yaptın bende yapmak istiyorum 
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Iyi gidiyor hocam böyle devam ederseniz çok iyi bir tema çıkar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
teşekkür ederim

-.com satın aldım ? 10tr.net degil bu ne yazikki
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arka plan Sade Yap Daha Güzel Olur Kolay Gelsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2015 Saat: 03:08)traqul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Arka plan Sade Yap Daha Güzel Olur Kolay Gelsin

Teşekkür ederim Önerdigin Bir Arka Plan Resmi Varsa Verebilirmisin ?

@Güncel * Panel Bitti Content Kısmına Girilcek.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema Iyi Gidiyor Güzel Bir Efekt Cikarmissin Yinede Buranin Bir Prensibi Var 10tr.net Disi Link Yasak Ne Olursa Olsun Isterse Index Of Yazsin Onun Yerine Resim Atabileceginizi Saniyorum Siz Resmi Atin Biz Konunuza Ekleriz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2015 Saat: 03:07)Enes Bayraktar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: teşekkür ederim

Dediğiniz gibi 10tr değil, o yüzden reklama giriyor. Ben bile tema tasarımlarımın gidişatının yakından takip edilebilinmesi için, hiç bir şekilde reklam olacak içerik olmamasına rağmen, yani sizin siteniz neyse bendeki de o şekilde olmasına rağmen özel olarak admin'den izin alıp öyle ekledim. Böyle bir izin almadan aynı şeyi tekrarlarsanız, forumdan uzaklaştırılırsınız bilginize.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Neyse demo link atar mısın özelden*
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-07-2015 Saat: 10:16)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(12-07-2015 Saat: 03:07)Enes Bayraktar Nickli Kullanıcıdan Alıntı: teşekkür ederim

Dediğiniz gibi 10tr değil, o yüzden reklama giriyor. Ben bile tema tasarımlarımın gidişatının yakından takip edilebilinmesi için, hiç bir şekilde reklam olacak içerik olmamasına rağmen, yani sizin siteniz neyse bendeki de o şekilde olmasına rağmen özel olarak admin'den izin alıp öyle ekledim. Böyle bir izin almadan aynı şeyi tekrarlarsanız, forumdan uzaklaştırılırsınız bilginize.
-Diger konularımda'da aynı linkler var hicbir admin birşey demedi 10tr.net dışı link yasak oldugunu biliyordum ancak kod icine alinca sıkıntı cıkmıyordu bildigim kadari ile bilgilendirdiginiz için teşekkürler birdahakine admin'den izin alip öyle koyarım iyi forumlar.

-özel mesaj atamam o da reklama girer kardesim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Webfast.10tr.net - Dev Paylaşım Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping