Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MyBB 2.0 Hakkında Biraz Bilgi Verir Misiniz?
Esselamu Aleyküm. Dostlar Çoktandır Duyoryorum Bunu. Az Bilgi Verir Misiniz Her Makale İngilizce...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kod:
http://blog.mybb.com
Aleyküm Selam..
Burada güncel gelişmeler paylaşılıyor takip ede bilirsiniz..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2015 Saat: 21:07)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:
Aleyküm Selam..

4A3lFwf.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2015 Saat: 21:09)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-07-2015 Saat: 21:07)Novruz Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
Kod:
Aleyküm Selam..

4A3lFwf.png

Mobilim o kısmı göremedim pardon
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Buyur türkçe çevirisiyle bilgi ;
Başka MyBB 2.0 dev blog için yine zaman o zamanı! Bu yazı MyBB 2.0 ilişkin gelişme güncelleme mesajların bir dizi dördüncü. Şu anda ön alfa, MyBB 2.0 açık kaynak kodlu MyBB forum yazılımı uzun zamandır beklenen yaklaşan büyük sürümüdür. Biz tüm güncel tutmak için kalkınma açısından düzenli güncellemeler (biz söz veriyorum!) Gönderme olacak. geliştirme ekibi beri iş yerinde sabit olmuştur  bizim son dev yazılan yeni özellikler ekleyerek ve mevcut işlevselliği parlatma. Bu yazı, bu yeni özelliklerden bazıları keşfetmek ve sistemin geliştirilmesine yaklaşımımızı vurgulayacaktır.

Bu ay dolayı bizim ekip üyelerinin birçoğu üniversite dersleri, sınavları ve daha fazlası kadar bitirme meşgul olmanın çok daha biraz daha yavaş olmuştur. Ancak, biz yine de yeni özellikler uzak çalışmak ve yeni özellikler dışarı planı başardınız. Bu yazı, biz 2.0 geleceği için sahip planlarının heyecan verici yeni özelliklerden bazıları ve bazı gözden geçirilecektir.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2015 Saat: 21:30)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Buyur türkçe çevirisiyle bilgi ;
Başka MyBB 2.0 dev blog için yine zaman o zamanı! Bu yazı MyBB 2.0 ilişkin gelişme güncelleme mesajların bir dizi dördüncü. Şu anda ön alfa, MyBB 2.0 açık kaynak kodlu MyBB forum yazılımı uzun zamandır beklenen yaklaşan büyük sürümüdür. Biz tüm güncel tutmak için kalkınma açısından düzenli güncellemeler (biz söz veriyorum!) Gönderme olacak. geliştirme ekibi beri iş yerinde sabit olmuştur  bizim son dev yazılan yeni özellikler ekleyerek ve mevcut işlevselliği parlatma. Bu yazı, bu yeni özelliklerden bazıları keşfetmek ve sistemin geliştirilmesine yaklaşımımızı vurgulayacaktır.

Bu ay dolayı bizim ekip üyelerinin birçoğu üniversite dersleri, sınavları ve daha fazlası kadar bitirme meşgul olmanın çok daha biraz daha yavaş olmuştur. Ancak, biz yine de yeni özellikler uzak çalışmak ve yeni özellikler dışarı planı başardınız. Bu yazı, biz 2.0 geleceği için sahip planlarının heyecan verici yeni özelliklerden bazıları ve bazı gözden geçirilecektir.

- Google Translate mi bu? İlahi güldürdün beni ^^
+rep :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(02-07-2015 Saat: 21:34)bilsoft Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(02-07-2015 Saat: 21:30)!!Yeah!! Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Buyur türkçe çevirisiyle bilgi ;

- Google Translate mi bu? İlahi güldürdün beni ^^
+rep :D

Repe gerek yoktu hocam :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:/ Bu Yıl Kesin Çıkar Mı? Ayrıca ScreenShot Atar Mısınız? :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi