Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Grafiker Ve Webmaster Grubu #Alımlar
Arkadaşlar bir grup kuracağız hem grafik hem webmaster üzerine. Arkadaşlar mybb bilgisi olanlar ve grafik bilgisi olanlar girebilir. Videolar çekeceğiz, kendimizi tanıtacağız. 3-4 kişi falan alacağız en başta sonra daha çok alıcaz.
Benimle beraber kurucu olmanıda çok isterim @newsong30 
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Başarılar ben kurucaktım alt grubumuzu ama neyse size kalmış :)
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ScaryPower İsterseniz yetiştirdiğimiz iyi grafikerleri falan sizin grubada aktarabiliriz. :) Bizde arkadan sizi takip ederiz
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bana uyar @ScarypoweR
atakaj
"I am constantly torn between killing myself or everyone around me."

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Her neyse biz grubu bir kuralım adam edelim sonra hepsini ayarlarız.
#Alımlardevamediyor

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yok bence öyle olmaz :) Gelen gelir gelmeyen gelmez...
Ana gruba alım yok zaten ve başka grupla olmak istemiyorum grup olarak büyüyelim istiyorum. kendi grubunuzu kurarsınız saygı duyuyorum fakat bizim alt gruba isteyen gelir sizden bize geçme olmaz. benim görüşüm. İsterseniz siz de gelirsiniz alt gruba bişey yapmazsınız zaten sadece bir şeyler öğrenirsiniz bizden az çok yardım alırsınız
& digital artist
sans toi les émotions d’aujourd’hui ne sont que la peau morte des émotions d’autrefois.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tabiki Süper OLur :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yani kısacası size de haksızlık olur o kadar emek verip o kullanıcıyı bize vermeniz :/ Kendiniz yetiştirin kendiniz yapın bence @DeathAngeL
& digital artist
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@#Captain Kim Güncel Çekti Ki?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@ScaryPower Sen bilirsin :)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping