Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Yeni Projeme Bir Kaç Kişi Bekliyorum
Bu projede pek farklılık yok. Bir forum kuracağız gene. Ve forumun adını düşünmedim bazı arkadaşlardan tavsiye alıyorum. Forum destek forumu olacaktır. Şık bir tema falanda var elimde. Rankları falanda hallederiz. Bana güvenebileceğim bilgili bir arkadaş gerek. Haftada tek gün girsin yeter.
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

#MustafaKemalAtatürk(1881-193∞)

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yardim edemem ama domain söyleyebilirim; destekfrm, supportive, destekcim, destekler, supportfrm, destekolik, destekmedya, destekciyiz, afreedestek.. Bunlar geldi aklima, bir teşekkürü boş geçirme bence :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel adlar, bana bilgisi çok bir ortak lazım. Sen istesen olabilirdin ama diğerleride olabilir (güveneceğim kişiler)
Öyle insanlar vardır ki sadece fikirleri bile yepyeni ağaçların fidanlarını eker.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
destekbiz
 destektr
 destekmybb
 mybbdestek
ultradestek
megadestek
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ustadestek
destekbaba
destekamca
destekdede
destekkulübesi
destekağacı
ultradestek
bingodestek
thesteq
destekler
destekmonitörü
destekkutusu
destekarabası
destekyolu
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
www.destekci.10tr.net :) Açtım

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
ben olmak isterim ama hala gelişim aşamasındayım :D Ama Sen Bilirsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
@HalilEmre Bu proje yarım kalmayacak büyük olacak. Bunun altından gelecek birisi gerekiyor.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teman çok kötü :( özellikle menü. Gelişmeli bu tema
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Proje kenarda bekleyecek zaten. @ASiPaTRoN Kaan abinin projesindeyim ben. Çıkmayacağımda bu forumu büyültüm satmak amacım. Forumzinciri projesi gayet güzel yan bir proje düşünmüyorum sadece büyütüp satıcam.

Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Destekciniz olabilir adı.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform