Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
kategorinin içindeki konunun resmi hakkında yardım
Özür dilerim hiç dikkatimi çekmedi kusura bakmayın bunu forum siteme bi arkadas uyarlayıp vermisti kendisini bu konuda uyardım tekrardan özür dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2014 Saat: 14:53)desTur61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Olsun olsun süpersin :) fazla üstüne gitmek gibi olmasında su ana sayfada kategori kutusunun en sağında bir resim ifadesi var ama herhalde link kırık olduğu için gözükmüor orda ''+'' ve ''-'' olması lazımdı hani basınca kategori gizleniyor falan ya anlamıssındır oraya ''+'' ve ''-'' ekleyebilirmisin ?

Hepsini düzelttim. Yetkimi alabilirsiniz.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

Prof. Dr. Necmettin ERBAKAN

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sana çok ama çok teşekkür ederim , istersen yetkin kalabilir senin gibi ADAM'a forumum her zaman açık , birde sana birşey soracağım ben dot.tk'dan alan adı aldım .tk yönlendirdim şimdi forumxy.10tl.net'ten girince Senin koydugun türk bayragı gözüküor üstte sekmede ama .tk'dan girince üstte sekmede dot.tk'nın simgesi var o değişir mi ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2014 Saat: 15:05)desTur61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sana çok ama çok teşekkür ederim , istersen yetkin kalabilir senin gibi ADAM'a forumum her zaman açık , birde sana birşey soracağım ben dot.tk'dan alan adı aldım .tk yönlendirdim şimdi forumxy.10tl.net'ten girince Senin koydugun türk bayragı gözüküor üstte sekmede ama .tk'dan girince üstte sekmede dot.tk'nın simgesi var o değişir mi ?

Rica ederim, görevim. Ordaki favicon değişmez.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

Hakk’ın tesisi için çalışmamakla Batıl’ın hakimiyeti için çalışmak arasında fark yoktur.

TÜM KONULARIM

Başaɾının içeɾiğindeki en önemli, biɾicik malzeme, insanlaɾla nasıl geçineceğini iyi bilmektiɾ. / Theodore Roosevelt
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tekrardan teşekkür ederim , ha birde forumumdaki Üstte yazı varya SOMA ile ilgili onu güncellemek istiyorum , nerden o yazıya ulasabilirim ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema değiştir en basit yol
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(26-06-2014 Saat: 15:10)desTur61 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tekrardan teşekkür ederim , ha birde forumumdaki Üstte yazı varya SOMA ile ilgili onu güncellemek istiyorum , nerden o yazıya ulasabilirim ?

Onu admin değiştirebilir sadece. Ama yakında değişir. Ramazan ayı geliyor.
GÖREVİNİ BIRAKTI
Önce AHLAK ve MANEVİYAT

TÜM KONULARIM

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping