Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 0 Oy - Ortalama: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rank Seti İstek
Rank seti istiyorum, bu sitedeki Progress rankları gibi olacak hepsi, örnek Admin için normal arkası bomboş olacak, ben belirteceğim.

Admin ; Arkası Bomboş
Admin A ; Arkası Bomboş
Tema Uploader ; Arkası Bomboş
Genel Ş. ; Arkası Bomboş
Bölüm Ş. ; Arkası Bomboş
Grafiker ; Arkası Bomboş
Yetkili A. ; Arkası Bomboş
Ve sıra % ' lilere geldi.
Progress %10
Progress %20
Progress %30
Progress %40
Progress %50
Progress %60
Progress %70
Progress %80
Progress %90
Progress %100
Yeni Üye ; Arkası Bomboş
Banlı Üye ; Arkası Bomboş

Renkler buradaki progres rankları gibi olsun ama üst yöneticilerinin yazı renkleri ve rank rengi farklı olsun.

Admin kırmızı olsun vs.

Max 7 rank istenebilir biliyorum ama, bunlara ihtiyacım var.
Yapmıyacak olanlar max 7 rank isteyebilirsiniz diye yorum atarak ' post ' kasmassınlar.
https://instagram.com/alphazzers
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
En Fazla 7 Rank İstek İsteniyo Diye Biliyom
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(31-05-2014 Saat: 19:24)tugrul Nickli Kullanıcıdan Alıntı: En Fazla 7 Rank İstek İsteniyo Diye Biliyom

Sizin gibi insanlarda beni deli ediyor ;

Max 7 rank istenebilir biliyorum ama, bunlara ihtiyacım var.
Yapmıyacak olanlar max 7 rank isteyebilirsiniz diye yorum atarak ' post ' kasmassınlar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim Forum Adresi Almadan Grafik İsteği İstenilmez
Sadece 7 Tane Rank İsteniyor Post Kasmıyorum Bir Konuda 4 Bir Konuda 3 Açabilirsin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Arkadaslar Bakın sizler yenisiniz bende dahil adamın repine bakın yorum sayisina bakinda öyle konusun adam biliyorki bu isi ona göre konu acmış hem sizler böyle konu kasacaginiza adamın istegini yapsaniz iyi degilmi ha madem yapamiyorsunuz ozaman yorum yapmayinki arkadasimizida deli etmeyin tugrul ve mekanlilar düşünün bunları adam sizden üstün olduguna göre susmayi tercih etceksiniz ha cem arkadasimi taniyormuyim hayir sadece ordaki muhabbete icim elvermedi bu yorumu yazmak zorunda kaldim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Mekanlılar ; Bak beni deli eden insan kardeşim benim, konu içeriğini okumadan mesaj atıyorsun yaw canın azarmı istiyor ne yapim küfür etmekmi gerekiyor sizin gibi insanlara sabır bırakmadınız ...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(01-06-2014 Saat: 02:46)Cem GÖKÇE Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Mekanlılar ; Bak beni deli eden insan kardeşim benim, konu içeriğini okumadan mesaj atıyorsun yaw canın azarmı istiyor ne yapim küfür etmekmi gerekiyor sizin gibi insanlara sabır bırakmadınız ...

Salla gitsin böyle kisilerle ugrasilmaya degmez adamlar anlamiyir cem asıl o bu degilde simdi biz bu sekilde konustuk diye uyari almayalim cem arkadasim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Reklam yaziniz bostur. ayarlardan duzenleyiniz:medi -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping