Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
SanalGames Moderatör Veya Grafiker Alımları...
Merhaba Arkadaşlar Ben TrollBoy www.sanalgames.net.tc ' Nin Sahibi Oluyorum.

www.sanalgames.net.tc Ye Girip Kayıt Olup "Moderatör Ve Grafiker Alımı" Forumuna Benim Yazdığım Koşullar Altında Başvuru Formunu Doldurarak Konu Olarak Yollayınız.

NOT: Moderatör , Grafik Olmak İçin Herhangibibir Mesaj Sayınız Olmasına Gerek Yok.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net harici sitenin reklamını yapmak yasaktır. Lütfen konuyu kapatabilir misiniz ?

Ha bu arada www.despited.10tl.net sitesinin aynısı :D Kategoriler falan. rayray93 arkadaşımı severim forumunada üyeyim forumu hakkında bilgimde var. Forumuna bakar bakmaz anladım aynısı olduğunu... :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-02-2012 Saat: 09:54)AlonsoHoffman Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 10tl.net harici sitenin reklamını yapmak yasaktır. Lütfen konuyu kapatabilir misiniz ?

Ha bu arada www.despited.10tl.net sitesinin aynısı :D Kategoriler falan. rayray93 arkadaşımı severim forumunada üyeyim forumu hakkında bilgimde var. Forumuna bakar bakmaz anladım aynısı olduğunu... :D

Kardeşim 10tl.net Sitesi Bu Site www.sanalgames.10tl.net Gir Bak Adam Sadece net.tc'ye Yönlendirmiş
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Olsun yinede yasak.
siteismi.10tl.net diye bir siteniz varsayalım.
Örneğin .tk tagı yapabiliyoruz.
siteismi.tk yaptıktan sonra bu forumda artık reklam yapamazsınız.
Öyle bir kural var.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Burda hem konuyu açan da hata var hem yorum yapanda....

sitenizi 10tl.net tanıtsaydınız daha iyi olurdu o zaman sorun çıkmazdı.birde AlonsoHoffman eğer site 10tl.net olarak tanıtılırsa sorun olmaz...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Lolforum Bilgi,Oyun,Torrent,Eglence Platformu -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping