Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 3 Oy - Ortalama: 4.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Novruz Theme V8
(04-01-2014 Saat: 15:34)Batuhann Nickli Kullanıcıdan Alıntı: güzel ama footer olmamış...

Yorumunuz İçin Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel olmuş, eline sağlık kardeşim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-01-2014 Saat: 15:51)LethalKinq™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş, eline sağlık kardeşim.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Çok güzel olmuş kardeşim eline sağlık.
Herkesin dediği gibi footer kötü.
İyi bir footer bulman gerekiyor.
Ben de bir tema yapıyorum orda bi footer bulamadım :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-01-2014 Saat: 18:20)#Pøwér™ Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Çok güzel olmuş kardeşim eline sağlık.
Herkesin dediği gibi footer kötü.
İyi bir footer bulman gerekiyor.
Ben de bir tema yapıyorum orda bi footer bulamadım :)

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel tema olmuş,renkler uyumlu.

Hayatta üç şey insanın özüne zarar verir; öfke,açgözlülük, kibir..  Hz.Muhammed (s.a.v)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-01-2014 Saat: 18:54)OnLiNe Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel tema olmuş,renkler uyumlu.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İyi güzel. Fakat logo biraz kötü durdurtmuş. Onun dısında kar yagması kötü. Kastırabilir, önemli değil zaten. Demosu varsa ÖM'den yolla daha iyi inceliyeyim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-01-2014 Saat: 19:14)Nebulous Nickli Kullanıcıdan Alıntı: İyi güzel. Fakat logo biraz kötü durdurtmuş. Onun dısında kar yagması kötü. Kastırabilir, önemli değil zaten. Demosu varsa ÖM'den yolla daha iyi inceliyeyim.

Konuda belirttim zaten.Yorumunuz için teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel Eline Sağlık ..
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-01-2014 Saat: 20:01)The Legend Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Güzel Eline Sağlık ..

Yorumun İçin Teşekkürler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerine sağlık , çok başarılı bir tema yapmışsın ve gerçekten renk uyumu , detay , ayrıntılar çok hoş olmuş.
Fakat bende diğer arkadaşlar gibi Footer'ın biraz sırıttığını düşünüyorum ama V9'u çıkartırsan bu eksiği giderebileceğini düşünüyorum...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Ellerine sağlık Çok güzel bir tema yapmışsınız. Sitemde kullanıyorum.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(04-01-2014 Saat: 20:35)ASiPaTRoN Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ellerine sağlık , çok başarılı bir tema yapmışsın ve gerçekten renk uyumu , detay , ayrıntılar çok hoş olmuş.
Fakat bende diğer arkadaşlar gibi Footer'ın biraz sırıttığını düşünüyorum ama V9'u çıkartırsan bu eksiği giderebileceğini düşünüyorum...

Güzel Yorumunuz İçin Teşekkürler Şefim

(04-01-2014 Saat: 20:37)Jackson Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ellerine sağlık Çok güzel bir tema yapmışsınız. Sitemde kullanıyorum.

Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
kardeşim sitene kayıt olmaya çalışıyorum şifremin ikiside aynı ama eşleşmelidir diyor napıcam yardım edermisin
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-01-2014 Saat: 14:28)LiteaRy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: kardeşim sitene kayıt olmaya çalışıyorum şifremin ikiside aynı ama eşleşmelidir diyor napıcam yardım edermisin

Member_register şablonu orjinal temada oynama yapmadiysaniz sorun sizdedir
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
hiç bir oynamya yapmadım sitenize kayıt olamayıyorum bana bir hespa acıp ömden atarmısınız
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(05-01-2014 Saat: 14:36)LiteaRy Nickli Kullanıcıdan Alıntı: hiç bir oynamya yapmadım sitenize kayıt olamayıyorum bana bir hespa acıp ömden atarmısınız

Gönderdim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
gerçek ci bir forum teması yapın cok klasik ve oycak gibi yapmsınız. hafif kodlar kulNMS MMBS
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(12-01-2014 Saat: 18:43)Cixcocuk97 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: gerçek ci bir forum teması yapın cok klasik ve oycak gibi yapmsınız. hafif kodlar kulNMS MMBS

1.Türkkçeyi doğru kullanın
2.Sizin yaptıöınız temayı da görmek isterim
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping