Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
StarTema Yayınlandı / Vbulletin 4 Ten Uyarlama
Diğer destek sitelerinin halen çaldın demesi açıkçası şerefsizlikten öte bir şey değil hayır gidip resimleri vbulletin'den alıyorsun kendinde aynısını yapıyosun sonra bize çaldın diyosun sen o temayı yaparsan benimde yapma hakkım var arkadaş al sana inat bedava yayınlıyorum temamı ve buna kimse karışamaz kendim uyarladım kendim dağıtıyorum..Herşeyi siz yapıyomuşunuz gibi konuşuyosunuz sonra biz bişeyler yapınca çaldın demeye başlıyosunuz.Sözde nedense biz hep onlardan çalıyoruz.Adam gibi söyleyince de kendinizi bişey sanıp, eziklemeye başlıyorsunuz.Sizin beni eziklemeniz için 40 fırın ekmek yemeniz lazım kendinize bulaştırmayın beni bana bulaşanlara sorun onlar size anlatsın..

UstMenu

vynr1.png

Footer
vynry.png

Konu İconlari

vyns7.png

ForumExe Posbit

vynt3.png

Bilinki Footerden Ismımı Sılene Hakkım Haram Olsun Hakkımı Helal Etmem Bilinki Ahirette İki Yakam Elınızde Olur Ona Gore !

XML (10tl.net İcin XML ) : http://forumstar.10tl.net/showthread.php?tid=97 Tema Burada Icerde Gırın Alın

Temayi İndirin Direk Sitenize (Forumunuza Atın )
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temada Bazı hatalar var bune böyle kardeşim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema Mybb.BİZ'De Paylaşıldı +Küfürü Kaldiriniz. Footer'e İsminizi Yazmaniz Yasak TEMA SİZE AĞİT Değil. Tema Yapımcısın Haberi Yok Footere İsim yazamasın
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tessekurler Super Olmus :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tema Hıc Bır Yerde Yok Yanlıs Temanın Resımlerını Verdım Ben Ozur Dılerım Gercek Tema Resımlerı Gelıcek O Temaya Benzer Resımler
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1 ALİNTİ oldunu belirtmemişin 2. Tema SANA Ayit degil footer'e ismini yazamassın. 3 Konu Orjinali TIKLA GİT REKLAM DEĞİLDİR İSTERSENİZ LİNK KALDİRİLİR.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
O Zaman konuyu editleyin Resimler oldumu açın lütfen.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
TEMAYİ ALMİŞ BURDA PAYLAŞIYORSUN UYARLAMA YAPMAYİ BİLMİYORSUN RESİMLER KIRIK FTP İLE GÖNDERİLİYOR BU TEMA İSTEYEN OLURSA BEN UYARLARİM..
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Resimler Yenilendi EverPlay Sımdı Bak Kardesım Hakkımı Yemeee
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(28-12-2013 Saat: 15:05)EverPlay.10tl.Net Nickli Kullanıcıdan Alıntı: 1 ALİNTİ oldunu belirtmemişin 2. Tema SANA Ayit degil footer'e ismini yazamassın. 3 Konu Orjinali TIKLA GİT REKLAM DEĞİLDİR İSTERSENİZ LİNK KALDİRİLİR.

(28-12-2013 Saat: 15:02)EverPlay.10tl.Net Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Tema Mybb.BİZ'De Paylaşıldı +Küfürü Kaldiriniz. Footer'e İsminizi Yazmaniz Yasak TEMA SİZE AĞİT Değil. Tema Yapımcısın Haberi Yok Footere İsim yazamasın

Aynı Yorumu Niye 2 Kere Yaptınız? Post Kasmayın.
Arkadaş Direk Copy+Paste Yaptığı İçin Böyle Olmuş.
@holland Rodden:
XML'yi Buraya Ekleyin(indirme linkini) Aksi Durumda ÇÖPE alacağım
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
BU Gosterdım Tema Hıc Bır Yerde Yok XcomenX Den Aldım Ve Soylıyeceklerım Bu Kadar.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
İndirme Linki Nerde ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Teknolojik -

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform