Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumu bırakıyorum
Boşverin bunlar hayattaki bazı sınavlar. Önemli olan pes etmemek. Sabredin elbet suçlu olanlar cezasını alır. Ya burada, ya öbür dünyada..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
her neyse konuyu kilitleyin dediğiniz gibi yapıcağım sabredicem bırakmak yok.konuyu açtığım içinde üzgünüm
PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2013 Saat: 00:13)Furkomm Nickli Kullanıcıdan Alıntı:
(11-08-2013 Saat: 23:45)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: RayProduction, Turqoise tasarım'ın sponsoru. Şimdi sen bu forumu bırakmayacaksın ve ben ekipte yönetici olduüu için sponsor işleriyle ilgileneceğim.

Gitmeyeceksin. Böyle durum olunca bana yollayacaksın.

FORUMDA DUYURULDU; BİR KİŞİ BAŞKASININ BİRŞEYİNİ ALIRKEN İZİN ALACAK. BİTTİ !

Büyük harfle yazmak yasak, üstelik ünlemde kullanıyorsun? Konuşmak istemiyorum ama, ne oluyor böyle? Yetkililer bile kurallara uymaz oldu benim belki haddime değildir ama zamanında ben bu olaydan yargılandıysam bunu söylemekten benim hakkım. Her neyse, kaldırmanı rica ve temenni ediyorum.

Normalde yazmayacaktım, ama bu oyumu görünce konu içeriğimde de alakalı birşeyler yazmak zorunlu oluyor. Her neyse;

Gitmene hiç gerek yok, kim kimin ne olduğunu kim kimin, neyi bilip bildiğini gayet iyi biliyor. Önemli olan seninin özgüveninin olması, sende bu güven olsun seni bu konu da savunacak çok adam tanıyorum. Konuyu keşke açmasaydın, her neyse iyi forumlar..

thumbsup.gif thumbsup.gif

(11-08-2013 Saat: 23:45)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: RayProduction, Turqoise tasarım'ın sponsoru. Şimdi sen bu forumu bırakmayacaksın ve ben ekipte yönetici olduüu için sponsor işleriyle ilgileneceğim.

Gitmeyeceksin. Böyle durum olunca bana yollayacaksın.

FORUMDA DUYURULDU; BİR KİŞİ BAŞKASININ BİRŞEYİNİ ALIRKEN İZİN ALACAK. BİTTİ !

Buradaki sistem adaleti ilke edinmiş bir platform üzerine kurulu.Kimsenin hakkını yememeye ve adaleti elimizden geldiğince iyi sağlamaya çalışıyoruz.Kimi zaman beceremesekte bunun için elimizden geleni yapıyoruz.admin nickli adminimizin bir sözü vardı;
Kraldan çok kralcı olmayın.Sen bir yöneticisin kurallar senin, onun, benim ve diğerleri için var.Kuralları sen çiğnersen üyeler ne yapsın bu durum karşısında? Sen kendi uymadığın bir kural için başkalarını yargılama hakkına sahip olamazsın.

+3 uyarı.

(11-08-2013 Saat: 23:13)Time Traveler Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Sahip olduğun yetkiye sahip olmayı bekleyen kaç kişi var bir bilsen. Bir menü yüzünden görevini sonlandırıyorsun. Çok gördüm böyle diyenleri. Bıraktılar 2 gün geçti geri geldiler. Ne çabukta pes ediyorsun. İyiler gitsin forumda kötüler kalsın istedin herhalde. Unutma buradaki herkese haklı olanın yanındadır haksızın yanında değil. Olgun biri olarak davran ve hakkını savun. Hemde sonuna kadar.

Olgun bir insanın gözünden konu gayet net bir sonuç veriyor.

Gelelim bırakıyorum konusuna.Eğer şuan itibari ile son kararını vermezsen yetkini alıp seni bırakıyorum konusu açanlar listesine dahil edicem ve en az 1 yıl olarak yetki alman imkansız hale gelicek.Tabi biz istemedikten sonra...
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bırakmak yok thumbsup.gif her ne olursa olsun
PGM
Teşekkür verenler:
(12-08-2013 Saat: 00:50)Kyoya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: bırakmak yok thumbsup.gif her ne olursa olsun

Bu şansıda bir dahaki sefere tanımam.O konuyu gönder butonuna tıklanıldıktan sonra ok yaydan çıkmış demektir.Herkesin bilgisine...

+1 uyarı bırakıyorum konusu açtığın için, +3 uyarı verdiğim cezayı kaldırdığın için.
Hz. Ali (r.a)

Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Özür dileyerek bir yorum atıyorum buraya ne olmuş böyle sanki admin rayray herşeyi o kontrol ediyor,herkesin adamlıgını sorguluyor bagırıyor,cagırıyor,kuralları çiğniyor kendini kral sanıyor ne olmuş anlamadım :S
10TR.NET Yardım istekleriniz için Ö.M atabilirsiniz.
Saçma Konu Ve Başlıklara Destek YOK!
Metars Theme V1.0
Stloje Theme V1.0
WMCAMP
Alışveriş İndex Tasarımı
Henry İndex Tasarımı

Bence bu ülkede herkes bilgisayar programlamayı öğrenmeli. Bir bilgisayar dili öğrenmeli. Çünkü bu, insana nasıl düşüneceğini öğretiyor. Ben bilgisayar bilimini bir sosyal bilim olarak görüyorum. Bu herkesin öğrendiği bir şey olmalı.
PGM
Teşekkür verenler:
Konu Kilit.
Hz. Ali (r.a)

Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi