Girici Web Proxy: Ücretsiz Open Source Web Proxy Yazılımı

Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Forumu bırakıyorum
arkadaşlar artık forumu bırakmanın zamanı geldi hepiniz iyiydiniz yardım ettiniz fakat burada son veriyorum. eğer beni bulmak isterseniz turquoisetasarımdan söyleyebilirsiniz bırakmamın sebebini sormayın bu foruma geldiğimde bişe dahi bilmiyodum mybb,html,css nedir bilmezdim fakat mybb'yi sizler sayesinde öğrendim. amaçım şimdi tartışma çıkarmak değil fakat ben bu relative temasını 2 gün hiç yatmadan kodladım fakat birileri almış. eğer birşey öğrenmek istiyorsanız bunu iyice araştırmalısınız. bana ulaşmak için www.turquoisetasarim.10tl.net ordan söylebilirsiniz ha bide beni gerizlemeyi çalışıyor http://destek.10tl.net/showthread.php?tid=42933&pid=252401#pid252401 burdaki yorumuna bakın ha bakın onun menüsümü yazmış css'sine bakarsak benim menüm olduğu her taraftan belli oluyo lastworld araştır öğrenirsin bide utanmadan yalan atma haydi benden bu kadar.
taarruz mesaj kısıtlama hakkını kaldırdım geri kısıtlayabilirsin forumu bırakma içindi
PGM
Teşekkür verenler:
Bak iyi düşün.Forumu bırakan herkes geri dönüyorum diye konu açtı.Her bırakan kişi 1 yıl yetki alamayacak bilgin olsun.Bir yıl boyunca dönsende yetki alamazsın.Son kararın mı?
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
haksız duruma düşüyorum ya yazdığına bi bak yazmışki bakın onun menüsümü demiş fakat csssine bakarsak benim kodlar
PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2013 Saat: 22:38)Kyoya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: haksız duruma düşüyorum ya yazdığına bi bak yazmışki bakın onun menüsümü demiş fakat csssine bakarsak benim kodlar

O yaptıği ile kendi kredisini düşür.Zaten yetki alması çok zordu onu imkansız hale getiriyor.
“Mazlumun zalimden öcünü alacağı gün,
şüphesiz zalimin zulmettiği günden daha çetin olacaktır !"
Hz. Ali (r.a)

Kuş ölür, sen uçuşu hatırla...
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
ya bide utanmadan bakın onun menüsümü diyor resmen menü kodlarından tanıdım relative menüsü ile aynı arka plan rengini değişmiş geliyo hava sökmeye çalışıyo birşey öğrenemiyeceği zaten kesin o gün attığım capsler var'ya onu burda nasıl tutuyor anlamıyorum arkamızdan o kadar laf ediyor inşallah cehennemde yanarlar vb diyor karanlık 61 adminimizi şikayet ediyor bide pişman oluyor işe bak.
PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2013 Saat: 22:38)Kyoya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: haksız duruma düşüyorum ya yazdığına bi bak yazmışki bakın onun menüsümü demiş fakat csssine bakarsak benim kodlar

Bu Forumda Çok Emeginiz Geçti Bir Kişi Yüzünden Forumdan Ayrılmayın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Yukarda kul hakkı diye birşey var. bu yüzden bırakmayın forumu hocam. siz çok iyisiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Gitmeyin Hocam O Zaten Bi Ceza Alıcaktır
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
daha nası ceza alsın herkez beni sucluyor düşünmem lazım iyice sizlerde iyisiniz. daha ne yapıyım ya abi bu kadarda yalan atılmaz

bide böyle diyor

Lastworld: Hani Hocam Hani Bakın Onun Menüsü mü ?

css kodlarına bakarsak benim menüm oluyor ya bu adam hiç düşünmüyomu ben onu kodladım http://turquoisetasarim.10tl.net/index.php ya ben bu temayı koda dökme için 2 gün yatmadan kodladım bide üste çıkmaya çalışıypr
PGM
Teşekkür verenler:
Bırak yada bıarkma demeyeceğim sadece seni bu forumda göremeyeceğime üzülüyorum karar senin ama ben seni turquoisetasarimda bulacağım :)
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İzin Almıyor Bide Benim Diyor Banlanmasını İstiyorum Ve Sitesi Kapatılsın
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
cezası verilmezse bırakıcam arkamızdan onca laf ediyor fakat genede bu forumda duruyor sizin arkanızdan ne laf ettiklerini duysanız onla konuşmazsınız bile taarruz admine atmıştım zaten resimi

inşallah cehennemde yanarlar diyor bide ya bi menü kodlamak bu kadar zormuki.

ya araştırsın bulsun bu'ne üste çıkmalık?
PGM
Teşekkür verenler:
Sahip olduğun yetkiye sahip olmayı bekleyen kaç kişi var bir bilsen. Bir menü yüzünden görevini sonlandırıyorsun. Çok gördüm böyle diyenleri. Bıraktılar 2 gün geçti geri geldiler. Ne çabukta pes ediyorsun. İyiler gitsin forumda kötüler kalsın istedin herhalde. Unutma buradaki herkese haklı olanın yanındadır haksızın yanında değil. Olgun biri olarak davran ve hakkını savun. Hemde sonuna kadar.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2013 Saat: 23:04)Kyoya Nickli Kullanıcıdan Alıntı: cezası verilmezse bırakıcam arkamızdan onca laf ediyor fakat genede bu forumda duruyor sizin arkanızdan ne laf ettiklerini duysanız onla konuşmazsınız bile taarruz admine atmıştım zaten resimi

inşallah cehennemde yanarlar diyor bide ya bi menü kodlamak bu kadar zormuki.

ya araştırsın bulsun bu'ne üste çıkmalık?

http://cssmenumaker.com/ Burda Çok Muhteşem Menüler Var Bedava Alabilir Hepsini
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
bir menü için değil bide facebooktan bana iftira atıyor ben kodları feyzden alıyormuşum eğer feyzden alıyorsam kanıt gösteriyim birde senin menüne vb kalmadık diyo benim kodlarımla tema kodlıcak
ilk defa böyle birşey karşılaştım hepsi iyiydi fakat lastworld'a güvenmiştim bana facebooktan yalvarıyor kodlama öğret diye öğreticektim fakat güvensiz biri olduğunu anladım bu zamana kadar hep olgun ve iyiydim zaman bügünmüş, hakkımı savundum fakat haksız ben çıktım ve mesaj yazmam 5 gün kısıtlandı geri açtım çünkü bu konuyu açmak için biliyorum burada emeğim baya geçti hepsi iyi biriler bişe diyimde ben'de bu foruma geldiğimde birşey bilmiyodum mybb nedir mybbnin m sini bilmezdim fakat sizler sayesinde öğrendim hep yardım ettiniz internette çok hazır menü var time traveler doğru diyorsun hakkımı savunmam lazım.
PGM
Teşekkür verenler:
dostum ne kendini sıkıyorsun sıkma kendini , zaten hakkını helal etmediysen kullanmasının suçu çok bırakma bu forumu üzmede kendini ahirette görüşüceksin elli sonunda ne kadar kullanırsa kullansın bırak hiç kendini sıkmaya deymez hem burda herkes seni çok seviyor gitme bence.
PGM
Teşekkür verenler:
RayProduction, Turqoise tasarım'ın sponsoru. Şimdi sen bu forumu bırakmayacaksın ve ben ekipte yönetici olduüu için sponsor işleriyle ilgileneceğim.

Gitmeyeceksin. Böyle durum olunca bana yollayacaksın.

FORUMDA DUYURULDU; BİR KİŞİ BAŞKASININ BİRŞEYİNİ ALIRKEN İZİN ALACAK. BİTTİ !
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
kendini üzme cezasını bulacak
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
doğru diyosunuzda onun cezası verilmicekmi? kendimi sıkmamam lazım cezası neyse veriniz lütfe.n
PGM
Teşekkür verenler:
(11-08-2013 Saat: 23:45)rayray93 Nickli Kullanıcıdan Alıntı: RayProduction, Turqoise tasarım'ın sponsoru. Şimdi sen bu forumu bırakmayacaksın ve ben ekipte yönetici olduüu için sponsor işleriyle ilgileneceğim.

Gitmeyeceksin. Böyle durum olunca bana yollayacaksın.

FORUMDA DUYURULDU; BİR KİŞİ BAŞKASININ BİRŞEYİNİ ALIRKEN İZİN ALACAK. BİTTİ !

Büyük harfle yazmak yasak, üstelik ünlemde kullanıyorsun? Konuşmak istemiyorum ama, ne oluyor böyle? Yetkililer bile kurallara uymaz oldu benim belki haddime değildir ama zamanında ben bu olaydan yargılandıysam bunu söylemekten benim hakkım. Her neyse, kaldırmanı rica ve temenni ediyorum.

Normalde yazmayacaktım, ama bu oyumu görünce konu içeriğimde de alakalı birşeyler yazmak zorunlu oluyor. Her neyse;

Gitmene hiç gerek yok, kim kimin ne olduğunu kim kimin, neyi bilip bildiğini gayet iyi biliyor. Önemli olan seninin özgüveninin olması, sende bu güven olsun seni bu konu da savunacak çok adam tanıyorum. Konuyu keşke açmasaydın, her neyse iyi forumlar..
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 2 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping