Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
İmza bölümü sorunu !
http://imageshack.us/photo/my-images/854/catslb.jpg/

Beyler sorunlarım açıkca gözüküyor

1.si online yazısı 2 yerdede gözüküyor . nickin yanında değil aşağıda gözükmesini istiyorum. Nickin yanında gözükmüyicek yani

2.yıldızlar 2 kere gözüküyor yani 5 yıldız varsa onun altında 5 yıldız daha oluyor bunu tek 1 tane yapmak istiyorum yani 2 tane 5 yıldız yerine 1 tane 5 yıldız yapmak istiyorum

3.sü ise imza atıyorum ama imza bölümündeki o resim çıkıyor bende zorunlu olarak canavar30 adlı kişinin imzası yazdım onu yazmadan direk
imza atınca yukarıdaki resmin gözükmesini istiyorum yani
imza atınca o resim yerine Kullanıcının İmzası gibi bir resim gözükmesini istiyorum !

Yardım edenlere çok teşekkürlerimi sunuyorum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Temandan kaynaklanıyor olabilir çünkü posbitte favori silah diye bir yer var oradaki resimler de gözükmüyor.Birde temanızı değiştirip deneyin..!
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeşim postbit değiştirdim düz yaptım sadece bu sorunlar kaldı :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Karanlik-61 Foruma girince konuna bakar :)
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam kardeşim bu arada foruma bakarsan postbit düzelttim

imzamdaki forum :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Güzel olmuş Başarılar...

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Teşekkürler ama yardım eden olmayacakmı ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Flood yapıyorum ama 1 gündür bekliyorum yardım edecek yokmu ?
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Sorunun içindeki bu kadar sorun mu var? Neden başka konu açmıyorsun? İlla uğraştırmak zorunda mısınız milleti? Neden arama yapmıyorsunuz ya da neden öğrenme isteği yok sizde?

1. sorun;

Admin Paneli => Şablon & Stil => Şablonlar => Kendi temanız => Postbit Şablonlar => postbit_online içindeki kodun başına

Kod:
<br />

kodunu ekle ve kaydet.

2. sorun;

Postbit Şablonlar => postbit veya postbit_classic içindeki

Kod:
{$post['userstars']}

bu kodu bul ve iki tane varsa birini sil ve kaydet.

3. sorun ise;

Sen imza mı eklemek istiyorsun? Doğru düzgün anlatırsan yardımcı oluruz.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
1.si o kadar konu açık konu kirliliği yapmak istemiyorum

2. si {$post['userstars']} 2kere çıkmasına neden oluyor

3.sü siz cevap yazana ve beni eleştirene kadar ben sorunlarımı çözdüm çözeli çok olmadı .

Konu kilit !
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping