Konuyu Oyla:
  • Toplam: 1 Oy - Ortalama: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filezilla Şifremi Nerden Bulucam
.com.nu Sitelerinde Filezilla var ve hemen şifre yazıyor ama 10tl.net te Nerden bulabilirim ? FTP server Varsa Tabi :)
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
10tl.net De Ftpler Sadece Yöneticilere Verilir Ayrıca 10tl.net Forum Hizmetidir Host Hizmeti Değildir
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Ama mesela Ben bir tema yükledim ve Logo Filen Yüklüyorum siteye ama çıkmıo ftp yok onu nasıl yapıcaz ?
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Logo Yüklemek İçin Ftp'ye İhtiyacınız Yok Forumunuzun Ayarlarından Yükleyebilirsiniz Ayrıca Destek Sitemizdeki Deneyimli Şeflerimiz Ftpnin Yapabilrdiği Pek Çok Şeyi Başardılar Ve Paylaştılar Onları İnceleyebilirsiniz
Tema Yükleme Hakkında Tema Yükleyemeyenler Baksınlar 

- Mybb Manşet Eklentisi %80 Tamamlandı...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Tamam Çözmeye Çalışıcam Teşekkürler...

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Herhangi Bir Temayı İndir Sonra Bir Sürü Numara Yazan Idlı Şeyi Masaüstüne At Sonra Tema Yükle De Seç Masaüstündekine Tıkla Ona İsim Ver Logo vb Ayarla Tema Hazır :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Yaptım baksabilirsiniz :)

http://transformicetrforums.10tl.net

oyPjvR.png
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
güsel olmus vallahi benimkine bak 2 üye var biri aktifleştirmiş girmiyo öbürü aktifleştirmemiş silmeyi düsünüyom :d

wolfteamparaziti.10tl.net
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping