Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
XTazy - Logo Denemem v2
nr5kc.png

Güzel göstermeye çalıştım umarım begenırsınız :) Resim bogulmuş olabilir :D
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Kardeş Sen buna logomu diyorsun. imzaya Benzemiş :)
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-06-2013 Saat: 00:48)EGraphic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Kardeş Sen buna logomu diyorsun. imzaya Benzemiş :)

Sanırım logoyla imzanın bi farkı yok? Anlamadıgınz durumlarda atmayn cevap
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
Bence Ben Değil sen anlamıyorsun. logo

Forum imzası nedir? Neye yarar? Nasıl eklenir?

Forum imzası forum kullanıcıları için web sitelerini tanıtma imkanı tanıyan bir araçtır. Forumlarda yazdığınız mesajların altında görünür. Üzerinde tercihe göre site ziyaretçi sayısı ve sayfa tıklanma sayısı yer alır. Forum imzası tıklanıldığında kişinin websitesi ziyaret edilmiş olur. Forum imzası aynı zamanda bir ekstradır. Ve bu ekstra sayesinde forumlarda kullanabiliceğiniz forum imzası BBcode'na ulaşabilirsiniz. Forum imzası eklemek için forum imzası ekstrasından aldığınız BBcode'u ayarlar sayfasındaki, forum bilgileri bölümündeki 'forum imzan' kutusuna yapıştırıp sayfayı kaydetmeniz yeterli.

Oku İmzanın ne olduğunu anlarsın. İstersen Biraz Photoshop Dersleri verebilirim. Basit Değil Pro.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-06-2013 Saat: 00:53)EGraphic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bence Ben Değil sen anlamıyorsun. logo

Forum imzası nedir? Neye yarar? Nasıl eklenir?

Forum imzası forum kullanıcıları için web sitelerini tanıtma imkanı tanıyan bir araçtır. Forumlarda yazdığınız mesajların altında görünür. Üzerinde tercihe göre site ziyaretçi sayısı ve sayfa tıklanma sayısı yer alır. Forum imzası tıklanıldığında kişinin websitesi ziyaret edilmiş olur. Forum imzası aynı zamanda bir ekstradır. Ve bu ekstra sayesinde forumlarda kullanabiliceğiniz forum imzası BBcode'na ulaşabilirsiniz. Forum imzası eklemek için forum imzası ekstrasından aldığınız BBcode'u ayarlar sayfasındaki, forum bilgileri bölümündeki 'forum imzan' kutusuna yapıştırıp sayfayı kaydetmeniz yeterli.

Oku İmzanın ne olduğunu anlarsın. İstersen Biraz Photoshop Dersleri verebilirim. Basit Değil Pro.

Hey allahım , benden ıyı bıldıgını sanıyorsun fakat yanılıyorsun . Ben oraya logo yazdım bunu sen nasıl imzaya benzettin bilmiyorum . Ayriyetten boyle ukala mesajlar atmaya devam ederseniz şikayet başvurusu yapıcam haberiniz olsun. Hayırlı akşamlar
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:) tamam kardeş sen baba adamsın. :) Sen PROGRafiker sin.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-06-2013 Saat: 00:56)EGraphic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: :) tamam kardeş sen baba adamsın. :) Sen PROGRafiker sin.

Sizden iyi grafiker oldugum dogrulanacak birşeydir . Haydi eyvallah...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
:) :) :) :) :) Tasarımlarınıza Baktım 5 Dakikamı Almıyacak tasarımlar. Size iyi Geceler dilerim.
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:
(03-06-2013 Saat: 00:59)EGraphic Nickli Kullanıcıdan Alıntı: :) :) :) :) :) Tasarımlarınıza Baktım 5 Dakikamı Almıyacak tasarımlar. Size iyi Geceler dilerim.

Tasarımlarım 5 dakikanızı almaz mı? ahaha ben 1 dakikada yapıyorum bunları. Sizede...
Ara
Cevapla PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping