Konuyu Oyla:
  • Toplam: 2 Oy - Ortalama: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acil yardım beyler
Sad 
Az önce forumumda başka adminler adminkp giremesin işaretledim şimdi bende giremiyorm nasıl düzeltirm :(

Acil yardım :( Okadar emek vermişdim siteye :(
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
İki Tane Konu Açarsan Bende 2 Tane Cevap Veririm ooof of yetkililerin imzalarına bakmadınızmı admine öm atsanızda düzeltmez.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Geçmiş Olsun. Forumların Verisyonu Yükseltinceye Kadar Bekliyeceksiniz.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu da yeni âdet oldu sanırım. Herkes yetkililerle oynuyor. Yetkileri düzenlemek istiyorsanız ilk önce demo bir site açın orada deneyin, daha sonra kendi sitenizde uygulayın.
Ücretli grafik tasarım işleriniz için özel mesaj yoluyla ulaşabilirsiniz.
"Hiçbir kuş, komşusundan daha fazla yuva yapmaya uğraşmadı; hiçbir tilki, saklanacak tek bir kovuk bana yetmez! diye kendini harap etmedi; hiçbir sincap bir değil de iki kış yetecek kadar ceviz biriktiremediği için endişeden ölmedi ve hiçbir köpek yaşlılık yılları için biriktirmiş kemiği olmadığını dert ederek uykusuz kalmadı."

oyPjvR.png
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Bu İş Düzeltmesse ben elveda destek forum.

Okadar emek verip üye topladım boşamı oldu bu ?

versiyon ne zaman yükseltilicek?
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-05-2013 Saat: 22:29)*AngelOfDeath* Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Bu İş Düzeltmesse ben elveda destek forum.

Okadar emek verip üye topladım boşamı oldu bu ?

versiyon ne zaman yükseltilicek?

Yöneticilerin İmzasına Hiç Dikkat Etmedinmi?

Adminden Hatırlatma

*Kullanıcı Grupları İle Fazla Oynamayın, Sistem Uprage Edilene Kadar Kendini Adminlikten Atan Kullnıcılara Sistem Dolayısıyla Yardım Edilemeyecek.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Adaletmi bu yha. okadar uraştık tema düzenledik sonuç bumu. Acil yetkililerden cevap bkliorm düzelicekmi bu iş yoksa bırakalımmı

ne bileyimki. pfff napalım
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-05-2013 Saat: 22:35)*AngelOfDeath* Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Adaletmi bu yha. okadar uraştık tema düzenledik sonuç bumu. Acil yetkililerden cevap bkliorm düzelicekmi bu iş yoksa bırakalımmı

ne bileyimki. pfff napalım

Beklemekten Başka Çareniz Yok Verisyon Yükselttikten Sonra Geregi Yapılır. Konu Kilit.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
Ne zaman yeni versiyon yüklenicek peki bilelim ona göre bkliyelim
Ara
PGM
Teşekkür verenler:
(03-05-2013 Saat: 22:36)*AngelOfDeath* Nickli Kullanıcıdan Alıntı: Ne zaman yeni versiyon yüklenicek peki bilelim ona göre bkliyelim

Belli Birşey Yok.
Ara
PGM
Teşekkür verenler:

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi

Online Shopping App
Online Shopping - E-Commerce Platform
Online Shopping - E-Commerce Platform
Feinunze Schmuck Jewelery Online Shopping